Jestliže se domluvíme na postupu v objednávce, pak když tak neučiníte, strácím chuť se s Vámi jednat. Divíte se ?

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jsme nestihli vyhovět Vašemu požadavku. Objednávku jsme nestihli stornovat z důvodu dřívějšího vychystání ve skladu. Pokud si nějaké produkty nepřejete, můžete je bezplatně vrátit přes náš reklamační formulář: https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Dárky.cz

• Peníze jsem odeslal. Z obchodu mi přišlo že jsem částku neuhradil. Po urgenci že část ku jsem uhradil ji dohledali. Zboží ale stále nedorazilo.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jsme se zpozdili s doručením Vaší zásilky. Dle kontroly se u nás zdržela z důvodu špatně zadaného VS v platbě. Poté se platbu podařilo dohledat a zásilku v pořádku doručit na Vaší adresu.

S pozdravem tým Dárky.cz

• Hračka do vody nepoužitelná, šroubky pro vložení baterií nelze odšroubovat ani při použití několika šroubováků. Hračka skončila v koši.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jste obdržel vadné produkty. Pokud je zboží opravdu takto poškozeno, prosíme o vyplnění našeho reklamačního formuláře - https://www.darky.cz/reklamace
    Poté Vás budeme kontaktovat o průběhu řešení reklamace a co si s ní dále přejete dělat.

Děkujeme za hodnocení.

• Poslali my nefunkční lampičku

S pozdravem tým Dárky.cz

• Chtěla jsem vrátit nevyhovující zbo⁹ží, vyplnila formulář pro vrácení, který obchodník zaregistroval a pak se zcela odmlčel.

Reakce obchodu Dárky.cz

omlouváme se, ale ze zákona máme na vyřízení reklamace 30 dní. Proto nám chvíli trvalo, než jsme reklamaci vyřešili k Vaší spokojenosti. Dle kontroly byla reklamace vyřešena vrácením peněz, které byli poslány v pondělí tohoto týdne. Prosíme tedy o kontrolu, zda Vám peníze dorazili na účet.

Šunty

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás, že se Vám naše produkty nezamlouvají. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím telefonu, chatu nebo e-mailu a my Vám rády pomůžeme s vytvořením reklamace na produkty, se kterými nejste spokojen.

S pozdravem tým Dárky.cz

• Popis produktu se diametrálně liší od skutečnosti a kvalita je tristní.
    • Ačkoliv info o přepravě zásilky přišlo obratem, tak k doručení došlo až po cca týdnu, to ale přisuzuji na vrub České pošty.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že produkty nesplnili Vaše očekávání. Pokud Vám zboží opravdu nevyhovuje, stačí vyplnit náš reklamační formulář - https://www.darky.cz/reklamace
    Poté Vás budeme kontaktovat v průběhu řešení reklamace a co si s ní dále přejete dělat.

• Je to levné
    • Poštovné bylo zdarma
    • Zboží je víceméně trash ️
    • Vzbudil mě email s dotazníkem z Heureky v 5:59 ráno

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že nejste s produkty od nás spokojen. Pokud si nějaké opravdu nepřejete, můžete nás kontaktovat prostřednictvím, e-mailu, telefonu, chatu nebo můžete rovnou vytvořit reklamaci přes náš reklamační formulář a my Vás poté budeme kontaktovat ohledně dořešení reklamace. - https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Dárky.cz

Bylo mi garantované doručení do Vánoc, ale zboží bylo doručeno, až 27.12. E-shop mi na můj email, který jsem posílal před Vánoci, s dotazem jestli to teda doručí a že pokud ne, tak to zboží mi bude k ničemu, odpověděl až po týdnu s tím, že podle trasování zboží bylo doručeno a že doufají, že jsem spokojená. Jakoby vůbec nečetli, co jsem jim psala.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že Vám dopravce nestihl v pořádku doručit Vaší zásilku. Pokud si jí opravdu nepřejete, můžete nás kontaktovat prostřednictvím, e-mailu, telefonu, chatu nebo můžete rovnou vytvořit reklamaci přes náš reklamační formulář a my Vás poté budeme kontaktovat ohledně dořešení reklamace. - https://www.darky.cz/reklamace
    Na Váš dotaz v e-mailu bylo zodpovězeno takto, protože jste psala, že si zásilku nepřejete a přesto jste si jí 27.12. vyzvedla. Proto kolegyně odpověděla tak jak odpověděla a věřila, že jste s produkty spokojena.

S podzravem tým Dárky.cz

Zboží přišlo v pořádku, ale bohužel pozdě.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí chyba ze strany dopravce. Mimo Vánoční sezónu máme doručení přesné a bez zdržení, proto věříme, že při další návštěvě a nákupu bude doručení již bez chyb.

S pozdravem tým Dárky.cz

Obchod nedoporučuji, zboží jsem objednala a zaplatila, ale nedorazilo, ani mi nebyly vráceny peníze.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc se omlouváme, ale dle kontroly byla Vaše objednávka v pořádku doručena a také 21.12. i vyzvednuta. Mělo by být tedy vše v pořádku. Prosíme o kontrolu, zda máte zásilku opravdu doma.

tkaničky nesvití

Reakce obchodu Dárky.cz

dle kontroly jste si u nás objednala svítící tkaničky, které svítí pouze pod UV světlem, jinak pod normálním světlem přes den jsou jen barevné bez svícení. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem tým Dárky.cz

• pokud mohu soudit, www stránky jsou dobře jako presentace vyrobeny

Přišla mi jiná stavebnice než byla objednana

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že se stala chyba ve skladu a omylem Vám zaslali jinou stavebnici, než jste si objednali. Prosíme o kontaktování nás prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu a my s Vámi problém dořešíme a zašleme Vám správnou stavebnici.

S podzravem tým Dárky.cz

objednala jsem dárky k vánocům vnoučatům. Když jsem se ptala, jestli do vánoc přijdou, byla jsem ubezpečena, že ano. Ale nedorazily. Takže příště objednám jinde.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že dopravce udělal chybu ve Vaší objednávce a zásilku Vám doručili pozdě. Velmi se Vám za komplikace omlouváme. Tento zmatek a zdržení objednávek jsme měli pouze před Vánocemi, jinak doručení máme přesné jak píšeme na stránkách. Věříme tedy, že si k nám najdete cestu a vyzkoušíte náš eshop znovu.

• Velký výběr, ceny.
    • Nekontrolují zboží než ho odešlou, takže vám klidně pošlou vadné. To je zlý.

Balíček přijde, zboží pošlou , akorát klidně zabalí vadné zboží, nekontrolují ho předem. Neobjednávala jsem poprvé, ale poprvé jsem 250,- vyhodila “z okna”.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí Vaše špatná zkušenost s vadným produktem. Nejspíše se stala chyba ve skladu a nový brigádník Vám omylem zabalil vadný kus. Prosíme tedy o vyplnění reklamačního formuláře. - https://www.darky.cz/reklamace

výrobek doručen rozbitý

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jste obdržel vadný kus. Proto prosíme o vyplnění reklamačního formuláře - https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Dárky.cz

zboží došlo poškozené, přestože bylo pečlivě zabalené,
    konkrétně výstražný LED trojúhelník je polámaný a nepoužitelný

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jste obdržel vadný kus. Prosíme tedy o vyplnění reklamačního formuláře -https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Dárky.cz

• Objednané a uhradené 1.12., avšak zatiaľ nebolo doručené (dnes 14.12.), ale problém bude najskôr na strane Zásilkovny, nie samotného obchodu. Bohužial to vypadá, že sa zásielka nejakým spôsobom po ceste stratila, neviem moc ako postupovať dalej.

Dost mizerná kvalita