Obchod u většiny zboží uvádí nepravdivé ceny zboží. Následně objednávku automaticky stornuje a vytvoří novou, kterou chce zaplatit i přes nehorázné částky. Jednání se zástupcem firmy velmi tristní, ohání se cenovými srovnáními zde na Heurece. Na Slovensku to takhle možná funguje, nicméně v ČR by se těmito nekalými praktikami měla zabývat ČOI.

Vážený p. Stanislav,

všetky produkty ktoré ste si objednali mali priradenú cenu 1 KČ... Ako som Vás informoval mali sme chybu systéme a aj keby sme veľmi radi, nemohli sme Vám to predať za korunu.
    Ponúkol som Vám najnižšie možné ceny, ktoré ako píšete boli najnižšie aj v porovnávači Heureka. ŽIal nevyhovovali Vám a už ste ani neodpísali.
    Veľmi ma mrzí toto nedorozumenie. Ceny na značku Manfrotto sme už opravili a sú správne.

Denne vybavujeme zásielky do celej Európy a všetkých zákazníkov si vážime rovnako. Aj keď Čechov a Slovákov máme popravde najradšej ;)

Prajem pekný deň, za fotoobchod Darian, Marián Jakubek

PS: Ako ospravedlnenie za toto nedorozumenie Vám ponúkame zľavový kupón na ďalší nákup v hodnote 150 KČ, v prípade záujmu napíšte na [email protected] a vygenerujeme Vám kód.

Rychle a bezproblemove doruceni do Prahy

Jsme rádi že jste spokojen. Fotoobchod Darian.cz

Vybrané zboží mi bylo doručeno v přiměřené lhůtě, nebylo uvedeno jako "skladem". S uvedeným obchodem jsem velmi spokojen. Není to můj první nákup v tomto obchodě. Bezkonkurenčně nejnižší ceny.

Velmi si vážíme že se k nám vracíte. Marian - Darian

Skvělá komunikace ze strany obchodu, rychlé dodání, dobrá cena. Zboží, které nikde jinde není k sehnání, dorazilo velmi rychle, vše v pořádku.

Jsme rádi že jste spokojená <3. Marian - Darian

• Ryhle i do ČR

• Výborná telefonická komunikace s obchodem, zodpovězeny dotazy na všechny z mé strany potenciální možné problémy (spojené s dobírkou ze Slovenska, reklamací atd.). Blesková reakce na objednávku, rychlé dodání přepravní službou. Nejlepší cena za požadovaný produkt vrámci ČR a SR. Platba možná kartou v CZK bez "férových, jinými slovy zlodějských poplatků)" bankám za převody měny a převody financí do zahraničí (typicky SEPA platba "pouze" 220 CZK za převod mezi bankami v EURech...)
    • Žádnou jsem nezjistil

Malý e-shop v Popradu, dobrý výběr sortimentu, na nic si nehrají. Dobrá přepravní služba (In Time) - rychlé doručení. Příjemně překvapili, rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu darian.cz

Sme radi že ste spokojný.
    Všetko sedí, medzičasom sme zmenili prepravcu z In-Time na DPD čím sme zvýšili spokojnosť s dopravou v rámci ČR.
    Prajem pekný deň. Marián z Darian

Velmi vstřícný přístup, skvělé jednání.

Jsme rádi že jste spokojen <3. Fotoobchod Darian.cz

• Rychlá a přesná komunikace
    • Přehledný obchod

Jsme rádi že jste spokojen. Fotoobchod Darian.cz

Celková spokojenost. Zboží, které jsem u jiného dodavatele neobdržel ani po třech týdnech, jsem ho zde po objednání dostal do třech dní.

Sme radi, že ste spokojný. Fotoobchod Darian

• jednoznačně cena
    • myslím, že nemá

Zboží jsem objednal, zasláno bylo v přiměřené lhůtě. Nebylo avizováno jako "skladem", proto jsem počítal delší dodací lhůtou. Byl jsem spokojen. Určitě budu nadále zákazníkem.

Reakce obchodu darian.cz

Ďakujeme za reakciu. Váš fotoobchod darian.

• ochota prodejce

rychlý, jasný nákup

• Rozhodující byla cena.
    • Zboží došlo bez manuálu (i anglického),krabice byla rozbalena a studiovy blesk vypadá jako už chvíli používaný nebo vystavený kus.Po registrací produktu je zřejmé,že se jedná o nákup v Polsku.

Komunikace dobrá,stejně jako cena,akorát to zboží nebylo úplně nové a kompletní.pokud bude pracovat bez reklamace 2 roky,tak to bude ok,jinak bych ale doporučil koupit od českých distributorů.

Vazeny p. Petr,

ohladom distribucie, pripadnej reklamacie som Vas informoval vopred s cim ste suhlasil, lebo Vam islo o cenu, nie sluzby.

Vsetky blesky Elinchrom, Bowens, Walimex, Phottix, Multiblitz atd. pred expedovanim kontrolujeme. Vas blesk urcite nebol pouzivany. Na 100%.

Navod Vam samozrejme posleme ak chybal.

Dakujeme za nakup a verim ze budete s bleskom spokojny. Ak by nieco nebolo v poriadku obratte sa na mna: [email protected]

Prajem hezky den. Marian Jakubek

super

• Výborná komunikace.
    • Rychlost dodání.

Doporučuji, našla jsem zde ND fltr, který jinde nebyl k sehnání. Prodávající velmi ochotný.

• Nabízí zboží, které ostatní nemají
    • Ochota pomoct při nestandardním požadavku
    • Pokud objednáváte ne uplně běžné zboží, může být dodací doba docela dlouhá

Ohledně objednávky jsme si s pánem z obchodu vyměnili asi 30 mailů. už to v jednu chvíli vypadalo, že se nedohodneme, ale nakonec do dopadlo dobře a domluvili jsme se:) A to je hlavní. Takže doporučuji:)

Reakce obchodu darian.cz

Sme radi že pozadíčka, ktoré sme zháňali v piatich štátoch Európy prišli v poriadku :-)
    Přeji hezký den. Marián

• Výběr značek, které u nás jinak nemají obchodní zastoupení (Westcott, Rogue aj.)
    • Nic mě nenapadá.

Vážený p. David,

nemáme od Vás neprijatý/nevybavený hovor.
    Objednávku ste vytvorili 14.1. v sobotu a vybavená bola hneď 16.1. v pondelok. Číslo balíka: 703 030 68948274 10.

Kuriérovi sme napísali aj text, ktorý ste uviedli v poznámke: "Prosím o doručení ve všední den v dopoledních hodinách."

Ospravedlňujem sa za komplikácie, ale problém pravdepodobne nenastal u nás. A pevne verím že ste so svetlom spokojný.

Za fotoobchod Darian Marián Jakubek

• Výborná nabídka zboží, příjemné ceny a především naprosto perfektní komunikace a solidní jednání. Dokonalí profesionálové, dobrá zkušenost.
    • Nevím o žádných, kupovala jsem 1 výrobek, orientovala jsem se dobře, na žádný problém jsem nenarazila.

Oceňuji vynikající komunikaci s majitelem, bleskurychlé odpovědi, snahu vyjít maximálně vstříc, profesionální přístup. Rozhodně jsem neměla pocit, že jsem objednala zboží a je to bez zpětné vazby, domluva na termínu odeslání byla velice rychlá, vše v naprostém pořádku.

Reakce obchodu darian.cz

Ďakujeme za dôveru aj následnú pozitívnu recenziu Ava ;)
    Marián Jakubek

• neaktualizuje zboží na stránkách, které už nemá

Dobrý deň,
    veľmi ma to mrzí. Objednali ste si plastovú ochrannú krytku, ktorá je jedna z 15 000 položiek, ktoré predávame a žiaľ nie je možné všetky produkty držať aktuálne u všetkých výrobcov.
    Dúfam že to nie je dôvod nato, aby ste náš obchod neodporúčali ďalej.
    Prajem pekný deň. Marián Jakubek

• - Velmi rychlá komunikace, odpověď emailem byla zpět do 5 minut!

:-)

• Vzhledem k tomu, že šlo opakovaný nákup dobré ceny proti některým českým e shopům, výborná komunikace i doprava vzhledem k tomu, že jde o slovenský obchod, rychlé dodání
    • Vzhledem k tomu, že jsem fotoamatér, obchod je z velké části zaměřen na profi, přesto se nechá vybrat

Výhodná alternativa českých foto e shopů se všemi uvedenými pro.

Vážený p. Vondr,
    sme radi že ste spokojný a moc si vážime že u nás nakupujete.
    Prajem pekný deň, Marián Jakubek