• Dobrá cena

Dobrá cena a sortiment

Reakce obchodu darian.cz

Ďakujeme za dôveru Zdeněk.
    Za fotoobchod Darian prajem pekný deň.
    Marián Jakubek

Vše proběhlo zcela v pořádku. Zboží, které jsem kupoval se v ČR/SK těžko shání, Darian byl jediný obchod, který měl tuto položku skladem.

Reakce obchodu darian.cz

Ďakujeme za dôveru p. PK. Skladom máme cca 5000 položiek.
    Za fotoobchod Darian prajem pekný deň.
    Marián Jakubek

• Některé výrobky značně lacinější než v českých
    • e-shopech, rychlost dodání a schopnost dobré komunikace s dopravcem
    • Žádné vážné jsem nenašel

Doporučuji jako možnou eventualitu českých e-shopů při výběru určitého zboží

Reakce obchodu darian.cz

Dakujeme za doveru p. Vondr.

• perfektní komunikace
    • zboží, které jinde není skladem
    • dobré ceny
    • slovenský eshop, takže složitější odpočet DPH a o den delší doprava

Sháněl jsem fotosoučástky, které nebyly nikde moc skladem. Pan Jakubek byl mimořádně ochotný, slíbil včasné dodání a vysvětlil i obchodní podmínky a fakturaci. Zboží dorazilo za dva dny a drobný problém se zásilkou byl vzápětí promptně vyřešen. Dal bych i 100%, jen jsem lehce ubral za slovenskou fakturační adresu, která mi zkomplikuje odpočet DPH (musel jsem nakoupit na IČO a tím přišel o rok záruky). Až na tuto drobnost perfektní zkušenost a přeju hodně spokojených zákazníků.

Reakce obchodu darian.cz

Dakujeme za doveru Martine. Veríme že kozmetické problémy vyriešime ešte v tomto roku, ak nie tak v 2017 určite.

• Speciální sortiment
    • Nevím

Kvalitní

Reakce obchodu darian.cz

Dakujeme za doveru Fman :) Budeme radi ak Vas obsluzime opat a bude to na 100% ;)
    Marian Jakubek

Perfektní a rychlý nákup, velmi příjemná komunikace, vstřícnost, ochota. :)

Reakce obchodu darian.cz

Dakujeme za doveru Pavlínko. Budeme radi ak Vas obsluzime opat.
    Marian Jakubek

• Objednával jsem relativně málo frekventovanou foto pomůcku.

Reakce obchodu darian.cz

Dakujeme za doveru. Budeme radi ak Vas obsluzime opat.
    Marian Jakubek

• Dobrá cena, výborná komunikace, spolehlivost, zboží dodané kvalitně zabalené a v naprostém pořádku.
    • Nenašel jsem.

Spokojenost.

Sme rádi že ste spokojný pán fotograf :) Prajem pekný deň. Marián Jakubek

• Prodej kvalitního sortimentu, přehledné stránky a velmi dobrá komunikace
    • Chyběla jedna položka, která má být až za jeden měsíc, což je pro mě dlouho! Na druhou stranu to byl doplněk, na kterém to nestojí, i když bude chybět. Za další, tím, že daná věc nebyla skladem a bude mi posílána sólo, budu nucen platit další poštovné.

Jsem spokojen od výběru, přehledu sortimentu, přes komunikaci, dále, a to hlavně, po dopravce - ten byl super! Mají malinkaté mínus za nevykrytí 100% objednávky. Doporučuji tento obchod.

Vážený p. Kschier,

to ma veľmi mrzí a preto to vyriešime takto: dnes naskladnený ThinkTankPhoto Keep It Up Shoulder Strap Vám posielame kurérom bez účtovania dopravy.

Ďakujeme za dôveru, spätnú reakciu a prajem všetko dobré.

Marián Jakubek - fotoobchod darian.cz

• V mém případě byla špatně zadána doručovací adresa, jak dopravci tak na faktuře (i když na potvrzené objednávce byla správbě) z čehož pro mě i pro dopravce vznikla nepříjemná situace.

Kromě problémů s doručením které vzniklo 100% chybou obchodníka proběhlo vše bez problémů. Byl jsem mailem upozorněn na delší dobu dodání (zboží nebylo skladem - ale s tím jsem počítal, bylo uvedeno na stránkách), byla mi dokonce i nabídnuta alternativa s okamžitým dodáním.

Reakce obchodu darian.cz

Vazeny pane. Prosím pošlite nám na [email protected] číslo objednávky aby sme to preverili a zabezpečili aby sa to neopakovalo. Ďakujeme Darian

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• vstřícnost

výborné

Děkujeme za recenzi.

• Super komunikace. Profesionalita.
    • nevim

Vrele doporucuji.

Děkujeme za recenzi

• Velmi dobrý přístup a rychlé reakce při řešení technických dotazů ke zboží.
    • Bezproblémové vrácení nevyhovujícího zboží.
    • Vysoká cena poštovného při zaslání zboží zpět - na Slovensko.

S eshopem jsem byl velmi spokojen, bohužel zakoupená brašna nevyhovovala svým provedením mojim specifickým požadavkům, proto jsem ji vrátil. Vrácení proběhlo bez problému, peníze zaslány zpět na účet.

Reakce obchodu darian.cz

Tento problém čoskoro vyrieši pobočka v Brne kde bude možné tovar poslať. Ďakujeme za recenziu a prajeme všetko dobré. Za darian.cz Marián Jakubek

• Perfektní okamžitá komunikace
    • Specifické foto zboží skladem (i na objednání)
    • Nabídka jiného zboží místo již nedostupného
    • Přehlednost obchodu
    • Maximální vstřícnost

Na e-shop jsem narazil při hledání ThinkTank brašen a batohů a jako jeden ze dvou obchodů v ČR je měl v nabídce a většinu i skladem. A místo toho, co se už nedalo sehnat mi byla nabídnuta alternativa - komunikace s obchodem byla okamžitá, reagovali několik minut po objednávce a třetí den jsem měl objednané zboží doma. Maximální spokojenost, příště budu nakupovat znovu.

Reakce obchodu darian.cz

Juj ďakujeme :-) Nech Vám ThinkTank slúži, poprípade pozrite aj iný sortiment. Priebežne ho dopĺňame. Majo Jakubek

• Snaha vyhovieť zákazníkovi
    • Ústretový

Celková spokojnosť

Ďakujeme.

• Naprosto perfektní komunikace.
    • Snaha vyhovět maximálně zákazníkovi.
    • Promptní dodání.
    • Vše naprosto v pořádku, tak jak bylo dohodnuto.
    • Byl jsem maximálně spokojen a příště nakoupím opět! :)

Na obchod Darian.cz jsem narazil náhodou, když jsem hledal specifické zboží, které jiní v ČR neprodávají, Darian.cz jej měl.
    Měl jsem specifické dotazy a přání, bylo mi maximálně vyhověno a po dohodě i zboží přesně ve smluveném termínu doručeno. Co více si snad ještě přát? :) Těším se na další nákup.

Vážený p. Dikovský,
    sme veľmi radi že ste spokojný. Bude nám česť Vás obslúžiť opäť.
    Za darian.cz Marián Jakubek

• Široká nabídka produktů.
    • Perfektní komunikace a snaha vyhovět zákazníkovy!
    • Přehledný web.
    • Celková spokojenost.

Obchod Darian jsem využil na doporučení a stejně tak i já mohu po výborné zkušenosti doporučení poslat dál.

Reakce obchodu darian.cz

Ďakujeme a vážime si pozitívne hodnotenie.
    Za Darian.sk Prajem pekný deň a všetko dobré.

• Skvělá komunikace

Reakce obchodu darian.cz

Ale čeština nám zatiaľ veľmi nejde. Pracujeme aj v tomto smere a verím že čoskoro medzi nami privítame prvého Čecha :) Prajem pekný deň p. Petra. Marián Jakubek

• Mají skladem zboží, které jinde v ČR neseženete /výrobky Think Tank).
    • Velmi rychlá komunikace, ochota, spolehlivost.
    • Rychlé odeslání, pokud je zboží skladem.
    • Odpovídají na emaily skoro hned, dokonce i o víkendu.

Nákup mohu jen doporučit. Rychlá komunikace obchodu, ochota, rychlé odeslání.

Reakce obchodu darian.cz

Víkend je o relaxe a práca je pre nás relax, tak prečo nie, hlavne keď je klient príjemný. Ďakujeme za nákup pane ;) Marián Jakubek