Obchod sice tvrdi, ze z ozi bude doruceno 3 dny tusim, ale doposud nic neprislo, jsem dost znepokojen, protoze jsem mohl ucinit nakup jinde a zbozi bych jiz mel.

Dlouhá dodací lhůta. Objednáno 26.6. a je 9.7. a stále nic!!!

Cedule přišla poškozena -je to dárek takže vy darujete a je to velmi trapné když vám to obdarovaný sdělí .

• Zajímavé ceny
    • Peníze vrátili hned
    • Zboží měli expedovat za 14 dnů
    • V den plánované expedice se neozvali. Dotazovat se na stav objednávky jsem se musel já sám, přestože v původním emailu mne ubezpečovali že pokud něco bude v nepořádku hned se ozvou.

Obchod s velkým výběrem za zajímavé ceny. Ale bohužel, pokud sháníte "dárek" na Darek.cz, nemusíte se ho dočkat včas.

• zboží místo 1-3 dny přišlo po týdnu
    • bez udání důvodu mi byl zaslán jiný produkt

• platba předem na účet
    • přijde Vám info email, že 28.2. Vám produkt odešlou, ale nestane se tak
    • od 6.3. do 10. 3. Vám neberou telefon, nereagují
    • komunikace ze strany obchodu nulová
    • když je nebudete sami uhánět, neozvou se, protože peníze už mají na účtě

Objednávku v obchodě jsem udělala 18.2. a za 2 dny přišel email, že zboží 28.2. odešlou. Protože se v následujících dnech nic nedělo, zkoušela jsem volat na číslo uvedené na stránkách. Od 6.3. do 10.3. to nikdo nezvedal. Nakonec 10.3. večer přišla sms, že následující den ráno zavolají, to se nestalo. Namísto toho přišel 11.3. email, že udělali chybu a zboží neodeslali, ale že 17.3. ho tedy údajně odešlou.
    Zároveň jsme se dne 11.3. v poledne konečně někomu dovolali, konečně to někdo zvedl, ale odmítal se s námi bavit, jen řekl, že objednávku teda zruší a zavěsil. Následně za 5minut přišel email, že se omlouvají, že zboží nemají ani u dodavatele a následně přišel email se stornem objednávky.

• Zákaznický servis

Z tohoto obchodu již objednávat jistě nebudu. Bylo mi sděleno konkrétní datum, kdy moje zboží opustí jejich sklad nicméně jsem od nich týden od údajného odeslání položky nedostala žádnou zprávu i přes to, že jsem se sama dotazovala, co se děje.

• Není u zboží uvedena aktuální informace o dostupnosti zboží

Objednala jsem prsten, který podle obchodu měl být skladem. Objednávka proběhla úspěšně. Až na druhý den mi bylo oznámeno, že produkt není. To nevěděli hned? Nejsem spokojená.

• Vzhledem k tomu, že je dnes 27. ledna a já nemám zakoupené zboží doručené, nemohu být spokojená a nemohu doporučit obchod svým známým.

Platba zaplacena ihned při odjednání zboží. Následující den potvrzující e-mail že objednávka byla plně expedována a že dorazí do 2 dnů via PPL. Za dalších 5 dnů e-mail od PPL že právě převzali zboží k přepravě a že se jedná o dobirku. Katastrofa! Zatím nic nepřišlo a na můj dotaz na dárek.cz zůstal nezodpovězen. Otřesný obchod co sliboval dodávku do Vánoc. Nikdy více.

První nákup,zboží mělo být skladem,objednávka byla přijata,následně jsem obdržela termín kdy bude zboží ze skladu odesláno,ať ohodnotím obchod a pak mi napsali,že zboží nelze nikde sehnat

Publikace byla nabídnuta, nebyla však na skladě

• dlouhá dodací lhůta

Sada piv měl být jeden z dárků na Vánoce, ale docela sklamaní, pohár je bez obrázku a sada byla jenom naskládaná v krabici. Za tu cenu jsem alespoň čekala, že to bude v nejaké dárkové krabici, ne jenom volně seskládané vedle sebe. Že by to mělo být nějak speciálně balené na stránce sice nebylo, takže je to spíše moje chyba ale přece jenom se stránka jmenuje dárek.cz takže jsem čekala více.

• Dlouhá dodací doba!

• žádnou výhodu nevidím
    • zatím zboží nedorazilo, přílíž dlouhá doba

nevím co napsat, když zboží není doma

Zkušenosti jsou špatné, objednaný produkt prodejce vůbec neměl, ačkoliv ho nabízel a nebyl schopen ho sehnat.

13.8 jsem objednala darek, dneska je 30.8 a objednavka zatim nedorazila, takze nemela jsem co darovat. Pritom maji uvedeno na strankach, ze posilaji do 5-10 dnu. Aspon odpovidaji na zpravy, pry zdrzuje se jim dodavka z USA.

V balíku bylo jiné zboží než jsem objednala. Reakce na reklamaci zatím žádná.

Sice jsem byla upozorněna,že některý druh piva může být nahrazen jiným, v případě, že zrovna došlo, ale 3 z 9 je dost, myslím.