• Se službami tohoto obchodu jsem naprosto spokojená, vše proběhlo rychle a bez problémů.

• Podvodný e-shop, který zasílá jiné zboží, než jste si objednali a draze zaplatili
    • Ignorování reklamace

• Žádnou jsem neshledala
    • Nikdo nebere telefon
    • Manžel si koupil malý batoh,který je strašně nekvalitní,přišel mu ještě i poškozený
    • Píšou,že zboží nevezmou zpět,pokud ho rozbalíte! To není normální,je to e - shop
    • Již nikdy více

Žádnou výhodu jsem nenašla.
    Nikdo nebere telefon
    Zboží přišlo poškozené a batoh,který jsme si objednali,je nekvalitní
    Ve svých podmínkách píší,že pokud zboží originál rozbalíte,nemůžete ho již vrátit - je to e-shop!
    Již nikdy více

• levné ceny
    • široký sortiment
    • dobrá komunikace
    • rychlé jednání
    • pouze jedna možnost dopravce

Z tohoto e-shopu jsem si objednávala dárkovou sadu piv po 9 kusech. Zásilka přišla druhý den od objednání, akorát už byla zespod mokrá, tak mi bylo jasné, že se nějaké pivo rozbilo. Naštěstí z 9 přežilo 8. Ihned jsem kontaktovala e-shop a odtamtud mi ještě v ten den přišel e-mail, že mi pošlou nové pivo a opravdu. Pivo přišlo následující pracovní den, už bylo dokonce i lépe zabalené a neplatila jsem vůbec nic.
    Jsem naprosto spokojená a věřím, že nejsem sama. Tímto bych chtěla moc poděkovat darek.cz a určitě si někdy objednám znovu.

• Dlouhá dodací lhůta, telefon nikdo nebere.

Zboží jsem objednala před 4mi dny, od té doby je stále ve fázi "přijatá objednávka" objednat jinde, už bych zboží měla dávno doma...

• super, spokojnost

SPOKOJENOST. Rychle, kvalitně, zboží splnilo nad míru mé očekávání. Ráda objednám i příště.

skvělá nabídka

• Dobrá a rýchla komunikácia a dodávka

vše v pořádku, doporučuji ostatním

Přišlo vcas ale barva vůbec nesouhlasila,na obrázku byla hezčí.

• skvělá komunikace. rychlé dodání. splnilo očekávání.

• skvělá komunikace s obchodem
    • pomohli mi dárek doručit včas na oslavu až na Slovensko
    • objednávala jsem zde již po druhé a moc krásný dárek - plechová cedule s nápisem na přání

Obchod sice tvrdi, ze z ozi bude doruceno 3 dny tusim, ale doposud nic neprislo, jsem dost znepokojen, protoze jsem mohl ucinit nakup jinde a zbozi bych jiz mel.

Dlouhá dodací lhůta. Objednáno 26.6. a je 9.7. a stále nic!!!

Cedule přišla poškozena -je to dárek takže vy darujete a je to velmi trapné když vám to obdarovaný sdělí .

• Dodáno rychle a v pořádku

Objednávala jsem po druhé a vše OK

• jedna položka nepřišla

• Zajímavé ceny
    • Peníze vrátili hned
    • Zboží měli expedovat za 14 dnů
    • V den plánované expedice se neozvali. Dotazovat se na stav objednávky jsem se musel já sám, přestože v původním emailu mne ubezpečovali že pokud něco bude v nepořádku hned se ozvou.

Obchod s velkým výběrem za zajímavé ceny. Ale bohužel, pokud sháníte "dárek" na Darek.cz, nemusíte se ho dočkat včas.

• Vše dorazilo v pořádku během několika dnů.