• Velký výběr sortimentu Bruder.
    • Bohužel, zboží přišlo poškozené. Mou chybou je, že jsem nezkontrolovala pořádně veškerý obsah a auto z krabice neodstřihla a nevyndala dříve. Až nyní při balení dárku jsem zjistila, že má auto poškozenou nápravu a ulomený kus plastu, co ji držel. Pro mě velké zklamání a pro syna, který měl mít auto pod stromkem jako hlavní dárek, bude ještě větší.

Stále nedorazila hračka a dokonce ani faktura.

Reakce obchodu D-Hracky.cz

děkujeme za hodnocení i když není úplně tak objektivní. Zákazník má ve všem pravdu, ale musím podotknout, že od 20.7. byla na stránkách informace, že máme do 30.7. dovolenou. Je tedy pochopitelné, že když je objednávka udělána 23.7. tak na ni nikdo v době dovolené nereaguje. Totˇjenom na upřesnění

Tým D-Hračky

• platba zálohovou fakturou

Teprve po urgenci, začali něco dělat!

Reakce obchodu D-Hracky.cz

děkujeme za Vaši reakci a omlouváme se, že jste byl nespokojen a byl jste nucen den čekat. Standartně zasíláme podklady k platbě druhý den po vytvoření objednávky, ovšem pokud se nějaké zboží vyprodá, čekám na potvrzení od dodavatele, že ho má a budu schopen objednávku vykrýt, což trvá cca 1 den - to je to jednodenní zpoždění. Tedy 12.12. jste dělal objednávku, 13.12. jsem dostal zpětnou vazbu od dodavatele, že chybějící kus je skladem a 14.12. jste hned ráno dostal podklady k platbě. Samozřejmě díky tomu, že jsme museli čekat než nám zboží přijde, se objednávka expedovala až 19.12., za což se omlouvám.

Tým D-Hraček

• Ceny
    • doručení přesně podle mého přání

Dodané zboží neodpovídá tomu, co jsem podle obrázku objednávala. Na obrázku bylo úplně jiné kolo BB. Včera jsem kontaktovala mailem obchod, odpověd´jsem nedostala, ale dnes už mají na svých stránkách vyobrazené kolo, které mi poslali.

• vše v pořadku až na zakupený výrobek.
    cena neodpovídá kvalitě zboží.
    hračka se nechová jak by měla.
    vracet jí nebudu, další nákup si rozmyslím.

• In Time doprava - už 7 dní je zboží v Depu a nebylo doručeno.

• Majitel je poctivy a stiznosti resi obratem.
    • Oznaceni skladem nemusi znamenat, ze zbozi je opravdu skladem. Zmatena vnitrni organizace. Na druhou stranu je mozne, ze na tyto nedostatky vice ci mene muze shon pred Vanoci.

• Dobrá cena dobrý sortiment
    • Doprava, dorazilo po 4 dnech komunikace obchodu 0. Nechápu ze Polly to předávala zasilkovna. Napsali na balík telefon který neexistoval 777555333 opravdu nemám a nevyplnil jsem ho. Musel jsem kontaktovat kuryra když zásilka nedorazila

Až zlepší dopravu bude pouzitelny

Reakce obchodu D-Hracky.cz

zákazník si zboží objednal 1.12., 3.12. (čtvrtek) bylo odesláno a 7.12 (pondělí) bylo doručeno. Co se týče telefonního čísla, tak pokud zákazník toto číslo nemá, proč nám ho píše do objednávky?? Tím pádem se mu dopravce nemůže dovolat a dodání se zpozdí.
    Nám zákazník ani jednou nevolal a ani nepsal. Pokud je problém s dodáním, snažíme se vše rychle vyřešit ke spokojenosti zákazníka.

Tým pracovníků D - Hračky

• Avizuje zboží skladem a přitom ho vůbec nemá.

Je to možná individuální problém, ale od dalšího nákupu mě to odradilo.

Reakce obchodu D-Hracky.cz

bohužel se to může stát. Jelikož se stránky, a tím pádem i skladová dostupnost, aktualizují jednou denně, může se stát že daný produkt je již vyprodán a na stránkách je uveden jako skladem. Za tuto skutečnost se omlouváme. Nicméně pokud k tomuto opravdu dojde, snažíme se dát zákazníkovi co nejdřívě vědět, aby si mohl případně objednat daný produkt jinde.

Tým pracovníků D - Hračky

• Zboží jsem vracela 26.1.2015,obchod nekomunikoval až po mé urgenci se ozvali a do dnešního dne nebyly vráceny peníze a bylo mě sděleno,že peníze pošlou až 6.2.2015

Velmi špatná komunikace ze strany obchodu

• neinformovanost zákazníka, nedodání zboží po 11 dnech

nebyla jsem spkojena

Reakce obchodu D-Hracky.cz

Za dosavadni nedodání Vaší zásilky se omlouváme, nicméně jste si vybrala českou poštu cenný balík, kde je dodání až do 7 pracovních dní (hlavně teď před Vánoci) a s tím je potřeba počítat. Zboží jsme expedovali do 4 pracovních dní od objednání což není nijak super, ale v tomto hektickém předvánočním čase se to bohužel stává. Tým D - Hračky

• rychlost dodání zboží
    • na internetu není přesné zobrazení zboží,proto
    • zboží vracím
    • /po telefoním rozhovoru není vaše vina/

dobře se rozhodnout aby nevzniklo nedorozumění

Obednana pouze maličkost doba dodani 11 dni na dnešni dobu dost dlouhy termin

Reakce obchodu D-Hracky.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Omlouváme se za pozdní dodání, 11 dní je opravdu hodně. Při expedici jsme naší nechtěnou vinou poškodili Vaše zboží a museli ho znovu objednat. Tím došlo k celkovému zdržení 4 pracovních dní od objednávky k vyskladnění. Další zdržení bylo díky přepravci, neboť jste si vybral Poštou - Cenný balík (pošta udává dodání do 5 pracovních dní), kdy my jsme ve středu podávali na poštu a pošta Vám až v pondělí balík doručila. Za toto zpoždění se Vám omlouváme, nicméně za něj nemůžeme. Příště bych doporučil zvolit PPL nebo alespoň Pošta - Balík do ruky (dodání do druhého dne - většinou). Děkujeme za pochopení.

Kolektiv D-Hračky