• Rychlost a spolehlivost

• Rychlé doručení
    • Skvělá komunikace

S nákupem jsem opakovaně velmi spokojená, prodejce mi vyšel maximálně vstříc a dokonce i době předvánočního šílenství dokázal po domluvě zrychleně odeslat balíček a upravit co bylo třeba. Velmi doporučuji!

• Velký výběr sortimentu Bruder.
    • Bohužel, zboží přišlo poškozené. Mou chybou je, že jsem nezkontrolovala pořádně veškerý obsah a auto z krabice neodstřihla a nevyndala dříve. Až nyní při balení dárku jsem zjistila, že má auto poškozenou nápravu a ulomený kus plastu, co ji držel. Pro mě velké zklamání a pro syna, který měl mít auto pod stromkem jako hlavní dárek, bude ještě větší.

• rychlé pohodlné vyřízení z domova

Velmi rychlé vyřízení bez jediného problému.

Skvely vyber hraciek (zvlast znacky BRUDER) v ramci SK/CZ maju velmi dobre ceny. Pri objednavke nad 300 eur by som urcite privital postovne zdarma (pozn. cena postovneho GLS SK takmer 9 eur). Pokial sa voli platba bankovym prevodom, predajca potvrdi objednavku nasledne posle fakturu na mail zakaznika s potrebnymi udajmi na platbu. Zjavne sa im casto stava, ze zakaznik neeviduje tento email pretoze im padne do SPAMu. Preto odporucam zakaznikom dalsi pracovny den po zaslani objednavky skontrolovat priecinok s nevyziadanou postou, mozno tam najdete email s fakturou tak ako ja ;) Vsetky hracky dorazili v poriadku a vcas. Celkovo velmi spokojny, predajcu odporucam!

Není co vytknout, rychlé odeslání, vstřícný přístup prodejce. Balíček byl odeslán velmi rychle ale následně se zdržel u Balíkovny České pošty, kterou před Vánoci nedoporučuji.

• Rychla a bezproblemova komunikace
    • Neni mozne platit online metodami

• Komunikativnost prodejce.

Maximální spokojenost .

• rychlé vyřízení a odeslání objednávky
    • dobré ceny

• Rychle

Vše v pořádku. Nejlevněji na trhu. Velký výběr.

• S obchodem jsem velmi spokojená, nakupuji zde opakovaně a vždy všechno v pořádku. Obchod doporučuji.

• Velmi rychlé odeslání
    • Skladem věci, které už jinde nemají

• Velký výběr Bruder a super ceny

Bez závad.

• Tovar reálne skladom

• exkluzivní výběr (Bruder)

Velmi doporučuji k nákupům. Výtečná komunikace obchodu, takže věřte, že na druhé straně je člověk, ne stroj ;-).

• Bruder hracky za bezkonkurenčnú cenu
    • Rýchle odoslanie tovaru

Super komunikace, levnější než ostatní. Večer objednám a ráno si můžu vyzvednout. Spousta věcí skladem.

Stále nedorazila hračka a dokonce ani faktura.

Reakce obchodu D-Hracky.cz

děkujeme za hodnocení i když není úplně tak objektivní. Zákazník má ve všem pravdu, ale musím podotknout, že od 20.7. byla na stránkách informace, že máme do 30.7. dovolenou. Je tedy pochopitelné, že když je objednávka udělána 23.7. tak na ni nikdo v době dovolené nereaguje. Totˇjenom na upřesnění

Tým D-Hračky