• Prvni a posledni navsteva

• nízká cena
    • Dodací lhůta na odběrné místo je +den objednání (objednáváno v 7:28) +další den naskladnění, takže z udávaných 2 dnů jsou 4 pracovní dny.
    • Oblepují originální obal svým štítkem a ten pak strhávají, což vypadá zmatečně. Dodací list bez razítka a podpisu, na faktuře razítko i podpis vytisknuté z tiskárny. Obsluha na výdejním místě nekompetentní.
    • Telefoní číslo na faktuře nikdo nezvedá. Reakce jen na email a ještě pomalá.

Nevím jestli za to ta ušetřená stokoruna stojí. Asi se začnu modlit, aby HDD vydržel certifikovaný provoz 24/7 a tři roky a já to u nich nidky nemusel reklamovat.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

v době prázdnin je větší pravděpodobnost prodlení některých zásilek. Za to jsme se již omluvili.
    Co se týká štítku na obalu disku: sériové číslo je vždy přímo na pevném disku, ne na jeho obalu.
    Interní disk se vždy dodává v antistatickém průhledném obalu a ne v krabici, jak jste si myslel.
    Faktura a dodací list..zdá se mi, že už jen hledáte chyby, které ani nejsou chybou.. razítko v dnešní době pro fyzickou osobu již není nutností, ale i tak jste jej měl na faktuře s podpisem.
    Obsluha na místě byla kompetentní. Nekompetentní byla Vaše reakce, když jste vyžadoval originální krabici k internímu disku, ke kterému se krabice neododává.

I přes to všechno jste si disk převzal... prosíme jen zákazníky, aby pokud možno věnovanou energii i čas, kterou stráví psaním těchto recenzí, věnovali nejdříve informacím o produktu, případně i ob. zákoníku, než zde budete hodnotit obchod.

• nesolidní

reklamace s nimi nevyřešíte já jsem přišel p 1200,-Kč zboží přišlo rozbité dle mé ho názoru dokonce starší a použité ve zdejších recenzích jsem se dozvěděl, že jsem nebyl první kdo obdržel výrobek který nevypadá nově a je v odrbané krabici obdržel. To že sem pak napíšou hrubou odpověď, že si za to může zákazník sám Vás doufám upozorní, že zde nakupovat je trochu sebevražda. Tak je budu řešit s kontrolním úřadem z Živnostenského odboru nechám jim zkontrolovat daně a budu si příště více číst recenze. Jo zkušenostmi se člověk učí.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

tento zákazník nás chce pouze poškodit. Reklamuje prasklou skenovací skleněnou plochu po 10-ti dnech, co převzal zboží od přepravce. Škodu s přepravcem nesepsal do 3.dnů, nás také neinformoval, foto nemáme a nyní zde tvrdí, že zboží bylo již použité a požaduje vrácení peněz pod pohružkou kontrol a negativních recenzí.

Nevylučujeme, že zboží bylo poškozeno přepravou, což u multifunkční tiskárny není nereálná představa. Proto jsou zásilky pojištěny proti poškození, atd. Pokud o tom ale nejsme informováni my nebo přepravce v brzké době od doručení...?? Zkušenostmi se člověk učí, ale to že pramení z vlastní chyby již nepřizná..

• o 100 kc lepsi cena
    • zbozi SKLADEM znamena ze bude vydano za 48 hodin! tedy to chapu jeko oklamani zakaznika, respk. neposkytnuti vsech informaci

Pokud chcete usetrit 100 a mate cas pak nakupujte... pokud hledate zbozi ktere je SKLADEM a ocekavate vydej tehoz dne - pak bezte jinam!

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

mrzí nás, že opoždění jeden den způsobí takovéto hodnocení.

Nicméně zákazník si přebral zboží za další dva dny od doby, kdy byla zásilka připravena.

• Nizší cenu
    • Zboží skladem nebylo skladem

Plno slubov a skutek utek

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

zboží bylo odebráno a s dobou doručení na výdejní místo jste byl obeznámen - bez námitek. Tato lhůta byla splněna.

czstore.cz

• cena? (srovnatelna s konkurenci)
    • komunikace - pres vytrvale snazeni se mi nepodarilo s kontaktnim cislem spojit.
    • dezinformace - na webu je zbozi uvedeno jako "na sklade" presto mi za 11 kalendarnich dnu nebylo doruceno.

Rozhodne nedoporucuji!
    Nekomunikuji a dost mozna uz ani nefunguji...

Nastesti jsem zvolil moznost platby dobirkou, takze jsem ztratil jen cas a udelal ze sebe pred oslavncem blbce...

• Nizke ceny.
    • Pravdivost dostupnosti zbozi. Jednani se zakaznikem.

Objednany 3 ks stejneho produktu. Na eshopu uvedeno skladem. Po objednani email ze ze strany eshopu:

-------
    Stav vaší objednávky byl aktualizován:
    Nový stav: Vyřizuje se
    Komentáře k vaší objednávce: Dobrý den,

naskladnění a odeslání objednaného zboží bude do 24 - 48 h.
    -------

Uvadim-li "SKLADEM", nemel bych teprve po objednani zakaznikem NASKLADNOVAT. V pripade, ze mam skladem mene ks, nez zakzanik objednava, mel bych uvadet pocet ks skladem. Objednavka zrusena z me strany z tohoto duvodu, omluva za chybne uvedeni dostupnosti ovsem zadna.

Ocekaval bych kontakt ze strany prodejce, kdy se omluvi za nedostupnost SKLADEM a dotaze se zda vyckam 1-2dny nez zbozi naskladni. Nikoliv pouze oznameni, ze zbozi skladem nema a dodani se prodlouzi.

Muj prvni a zrejme posledni pokus na tomto eshopu, bohuzel. Eshop zcela nezatracuji, ale doporucit nemohu.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

pořád stejná písnička dokola. Pokud si něco objednáte ve čtvrtek v po 21.00h a přijde Vám email, že bude objednávka vyřízena do 24-48h a Vy to do 24h stornujete...čemu se divíte?

czstore.cz

• vybrané zboží bylo v tomto obchodě nejlevnější
    • Zboží neměli na skladě, až po tel. urgenci jsem se dověděl, že dodací lhůta bude značně delší, zboží stále nemám

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

bylo napraveno, chyba na naší straně. Omlouváme se.

• asi žádné
    • špatná komunikace
    • nedodržení dodací lhůty týden uvedené na Internetu

zboží jsem zaplatil ale po týdnu neobdržel ani zboží, ani žádnou informaci. Ta mi dorazila teprve na můj dotaz mailem, že mám dále čekat na objednávku. Tak čekám 10 dní a zboží ani další zpráva nikde. V žádném jiném internetovém obchodě jsem se nesetkal s tak dlouhou dodací dobou navíc bez jakékoliv komunikace
    V tomto obchodě již nakupovat nebudu a nedoporučuji to.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

dodací lhůta nebyla dodržena a byl jste o tom informován s tím, že jakmile se produkt naskladní, tak Vás budeme informovat. Nic jste nenamítal, objednávku jste nezrušil, nic jste nepsal, kromě této negativní recenze.

Peníze Vám tedy zasíláme zpět a objednávku tímto stornujeme, kdyby Vás to popřípadě také zajímalo.

Objednané zboží:
    CHIEFTEC externí Raid box pro 2x 3,5" nebo 2,5" SATA HDD - opravdu nedostupné. Kdekoliv objednáte, budete čekat stejně dlouho.

czstore.cz

• Zbozi, u ktereho bylo v popisu "skladem v Brne" jsem ocekaval, ze bude pripraveno k osobnimu odberu (v Brne) driv nez za cele, dlouhe 3 dny.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

1. Vaše objednávka na adresu do Aše na osobní odběr Brně v hodnotě 94 Kč s DPH, na adresu aaaaa, aš_aš 67812, kontakt tel. 111111111.

2. objednávka byla vytvořena ve 20.1. 2014 21:09 h - pondělí - odebráno Vámi ve středu.

3. Skladem se rozumí, že je zboží na skladě, ne na výdejně zboží, kam se musí také přepravit. S termínem doručení jste byl obeznámen a nic jste nenamítal.

4. tento ověřený zákazník vyplňuje smyšlené jména a adresy do objednávek a když i přesto dostane zboží, tak si stěžuje a dává negativní hodnocení.

czstore.cz

Objednano pred 14 dni,objednavka potvrzena,od te doby zadna komunikace a porad zbozi nedorazilo,vrele doporuciji :)

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

objednávka byla stornována námi z důvodu předčasné negativní recenze.

zboží:

EVGA GeForce 6200, AGP, 512MB DDR2, DVI

Objednáno 21.10.2014 - nevím, kde je k dnešnímu datu 14. dnů. Na tento produkt je potřeba si počkat, jelikož se už pár let v podstatě nevyrábí.

• Neaktuální informace na webu

Obchod měl mít zboží na skladě, následně oznámili emailem, že jej neseženou ani u dodavatelů a objednávku zrušili.

• * nízká cena
    • * komunikace

Zboží jsem objednal 15.12. a 16.12. zaslal prodejci doklad o zaslání peněz (převodem). Prodejce odpověděl, že zboží není a peníze obratem vrátí. 17.12. mi přišlo automatické potvrzení, že peníze dorazily do obchodu. Obchod nicméně na mé opakované dotazy, zda a kdy peníze vrátí, již nereagoval. Objednávku jsem písemně zrušil, zrušení objednávky obchod potvrdil 20.12. a peníze mi přišly o týden později (tzn. "obrat" trval 10 dnů). Nervů jsem si užil docela dost, na obchodě mi vadí zejména nedostatečná komunikace - a z tohoto důvodu se sem již nevrátím.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

vše proběhlo v pořádku, peníze byly vráceny do 10. dnů od připsání na náš účet.

Děkujeme za recenzi.

czstore.cz

Koupil jsem netio (220 V zasuvky spinane via ethernet). Zbozi bylo bohuzel zjevne pouzite, navic na to prodavajici neupozornil. Na zarizeni byla nakonfigurovana jina nez default IP, rovnez bylo zmeneno heslo pro administraci, takze jsem musel provest reset na factory default. CD s ovladaci melo poskrabany plastovy obal.

Je otazka, zda se to stalo u obchodnika, nebo zda vyrobce znovu pustil do obehu reklamovany kus, kazdopadne seriozni jednani to neni.

K samotnemu zbozi, pouzity microcontroler ma nekorektne implementovany tcp/ip stack, s win a linux funguje, se Solaris ale vadna implementace vede k rozpadani TCP spojeni. Vzhledem k tomu, ze nevim o jinem vyrobci a zarizeni, pouzivam dal ( ze solaris via socks proxy na linuxu).

• Žádný
    • Objednávka byla e-mailově potvrzena. Po delší nečinnosti (v době kdy zboží již mělo být doručováno) telefonický dotaz na stav objednávky - přislíbeno zjištění stavu ihned po obědě (ve 14.30 h). Od té doby se však z obchodu nikdo neozval a mé číslo bylo "pro jistotu" přesunuto na black list telefonu.

Absolutně nekorektní jednání!

• nenašel jsem jedinou výhodu
    • totální nekomunikace

5.12.2013 objednávka, 6.12.2013 potvrzení objednávky s příslibem expedice zboží do max. 48hodin. Dnes 16.12.2013, nemožnost jakékoli tlf komunikace, zboží nikde.S takovým přístupem a službou - rozhodně neoporučuji.

• nízká cena, dobrá komunikace
    • zboží jsem objednal, byla dlouhá dodací lhůta, přesto nebyla dodržená, došla mi trpělivost

S komunikací jsem byl spokojen. Jednání na úrovni. Zboží je dárek k vánocům, dodací lhůta je moc dlouhá, objednal jsem jinde a původní objednávku zrušil.

Na stránkách píší, že mají zboží skladem. Při platbě předem vystaví fakturu, teprve po zaplacení objednávají a ani to nedají vědět. Dlouhá dodací lhůta. Termín dodání se zákazník dozví teprve po zavolání. Pokud se objedná víc kusů než je skladem nelze to zjistit.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

opět ten stejný problém. Objednáte-li více kusů, je potřeba se nejprve zeptat, kolik kusů máme skladem. Ne, objednat, zaplatit a potom se tu čertit. Zboží došlo, jak mělo. Vše proběhlo v pořádku.

czstore.cz

• Dlouhá dodací lhůta, bez reakce ze strany obchodu proč zboží ještě nebylo dodáno, když byl k odpovědi vyzván.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

bylo Vám zasláno storno a proběhlo i vrácení peněz na Váš účet. Pokud platíte objednávku dopředu a máte objednáno více kusů, je dobré i zeptat se třeba na dostupnost, dříve než zaplatíte a ne sem potom psát nesmysly. Vše proběhlo normální cestou, nechápeme reakci.

czstore.cz

• slíbený termín dodání (nebyl dodržen)
    • zboží vedené jako "skladem" ve skutečnosti skladem není

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

ano, došlo k prodání posledního kusu a na další se čekalo. Nevíme, co je na tom k nedoporučení, navíc čas objednávky 23:28h - v tuto hodinu je opravdu těžké blokovat zboží.. Storno po dohodě 9:38h 15.11.2013.