Nič iné vám neprajem len toľko, buďte šťastní s mojimi peniazmi ale karma je zdarma. Recenzie ďalších hovoria za všetko. Že máte kožu na tvári poslať sledovacie číslo zásielky niekoho iného, kto si tovar vyzdvihol v inom meste a nebolo to sledovacie číslo moje,aby som bola v tom že balík ide. Môžte sa hanbiť. A tie odpovede čo tu píšete na negat.recenzie na svoju obhajobu žiaľ nepomôžu ešte sa cítite urazení,no comment

• Dobré ceny.
    • Ignoranství.
    • Je to ztráta času.

Nechal jsem se zlákat dobrou cenou.
    Je to má nejhorší zkušenost, kterou jsem s e-shopem získal.
    Obchod naprosto ignoruje mé dotazy a po době překračující 40 dní a zboží stále nikde mi došla trpělivost a objednávku jsem zrušil.
    Rozhodně nedoporučuji obchod, který se takto ignorantsky chová k zákazníkům a zásadně nekomunikuje.
    Pokud máte dost času a trpělivosti, možná se někdy zboží dočkáte.
    Recenze psané již dříve potvrzují, že obchod nekomunikuje.
    Nechci poškodit jméno obchodu, ale varuji před takovým obchodem a liknavým přístupem k zákazníkovi.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

provoz tohoto obchodu byl v únoru 2015 ukončen, bohužel HEUREKA.CZ i přes žádosti neodstranila loga,název domény,obchodní informace, prostě nic.. Navíc se zde mohou i nadále přidávat recenze i objednávky s platbou předem atd., takže o relevanci recenzí uváděné na heuréka.cz si nyní může udělat každý sám.

Po potvrzeni objednavky u zbozi uvadeneho jako skladem, nebyla ani po dvou emailovych urgencich zadna reakce ze strany obchodu. Chtel jsem proto kontaktovat obchod telefonicky ale neuvadeji telefonni cislo na svych strankach. Proto nedoporucuji.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

provoz tohoto obchodu byl v únoru 2015 ukončen, bohužel HEUREKA.CZ i přes žádosti neodstranila loga,název domény,obchodní informace, prostě nic.. Navíc se zde mohou i nadále přidávat recenze, takže o relevanci recenzí uváděné na heuréka.cz si nyní může udělat každý sám.

• žádné pozitiva
    • Nekomunikuje, nereaguje na emaily a na telefonu je nedostupný.
    • Zboží po půl měsíci nedodáno.

Vyhněte se mu !!!!

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

• neumoznuje platit platebni kartou

• cena a doba dodání

obchod proběhl bez problému rychlé dodání

• Komunikace 0

Nestojí to za to.

• Dobrý den
    • Absolutně nekomunikuje. Poslal mi poškozené zboží a nereaguje na moje emaily ohledně vrácení zboží.

Nedoporučuji nakupovat u tohoto obchodu . Nemá uvedený telefon a přes Email nekomunikuje . Poslal mi nefunkční HDD za 4500 Kč a neodpovídá na Emaily

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

bylo napraveno, jednalo se o jeden den, kdy nebylo odpovězeno, nicméně veškeré informace jsou napsány v obchodních podmínkách - proto zde jsou a disk jste mohl odeslat, aniž jste sem musel psát tento výlev.

• prodejce nekomunikuje
    • zboží není naskladněno i když ho mají na eshopu na skladem

objednané zboží bylo 14. 1. a na eshopu bylo skladem, peníze jsme ihned poslal v pátek byli připsány na učet obchodníka a stav objednávky se změnil na VYŘIZUJEME zboží bude odesláno do 48-72 hodin 22. 1. (po 3 pracovních dnech) jsme se ozval přes kontaktní formulář, s dotazem jestli už zboží mají aspoň na skladě že bych ještě 24 hodin počkal do druhého dne, druhý den (25. 1.) stále bez odpovědi a proto jsme zažádal bud druhý den balík odeslat na moji adresu nebo vrátit peníze na učet, přece nebudu čekat 10 dní na zboží které "Je skladem"
    peníze mě v pátek přišli na učet zpět
    celý obchod proběhl bez jediné odpovědi ze strany prodejce
    díky za obchod K.J.
    objednávka 1500051

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

skladem zboží nebylo v den objednání, ani v den připsáni částky na účet. Nevíme, kde jste vzal tyto informace, ale u nás bohužel skladem nebylo. Po Vašem emailu, který žádal v případě neodeslání zboží okamžité zaslání peněz zpět na účet bylo vyhověno, nevíme, kde tedy nastala chyba, kvůli které nás zde takto hodnotíte.

• Naprosto nic
    • Nekomunikuje, na žádný email nepřišla odpověď. Objednávku, kterou jsem 2x stornoval stejně odeslali.

Nestojí to za to.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

ano odeslali, omlouváme se za to. Vám však žádná újma nevznikla. To, že jako společnost objednáváte s stornujete objednávky jak se Vám zlíbí a recenze zde píšete jako koncový uživatel zde už neuvádíte.

Dobrý obchod !Doporučuji.

• Že existuje:-)
    • Myslím, že nemá slabiny.

Doporučuji.

• Přehledný, rychlý.
    • nevím

V pohodě.

• Absolutně nekomunikuje...!!!!!!
    • Dne 16.12. 2014 jsem objednal a hned zaplatil převodem monitor. Přišel mi email o potvrzení platby a že monitor odešlou do 72 hodin.
    • Dodnes mi monitor nepřišel a také žádná odpověď na 2 emaily kde jsem žádal vysvětlení. Našel jsem i telefonní kontakt, číslo zvoní, ale nikdo telefon nebere. Napsal jsem sms a také žádná odpověď.
    • Zvažuji řešení právní cestou.
    • Po dlouhé době jsem koupil u levného, ale neprověřeného obchodníka. Už to neudělám.

Reakce obchodu CZSTORE.CZ

bylo Vám odpovězeno, že čekáme na datum a pokud nebude známe, koncem týdne, což jsou 3 dny, objednávka bude stornována. Objednávka byla tedy stornována ihned a peníze odeslány na Váš účet.

• Lákavá cena
    • Žadný tel kontakt.velmi špatná komunikace.při troše štěstí jednou za 24h v mém případě nerespektování dotazu bez odpovedi.

Obchod bych doporučil jen pro silné povahy,které jen tak nic nerozhází,pak mohou něco ušetřit..ale nevím jesli to stojí za to..

- byl to jeden z mála obchodů, kde hledané zboží bylo,
    - bohužel u zboží nebyl český návod

• Výhodné ceny
    • Přehlednost
    • Osobní odběr v Brně
    • Neaktualizované skladové zásoby na webu

Objednal jsem zboží, které indikovalo dostupnost "Skladem". Po týdnu mi přišlo upozornění, že bude zboží naskladněno do týdne. Po dalším více než týdnu mi stornovali objednávku, že netuší, kdy budou mít zboží naskladněno. Asi jsem špatně pochopil, co znamená slovo "skladem".

• dlouhá dodací lhůta, ale před Vánoci asi normální
  • Zaujala mě cena fotoaparátu.Během 12ti dnů jsem z obchodu obdržel pouze potvrzení objednávky.Po zkušenostech s ostatními int.obchody vím,že zboží dostanu 2-3 den,z tohoto obchodu stále nic.