objednala jsem si před měsícem, zboží stále nemám, komunikace obchodu minimální

• velký výběr věcí ,které potřebuji
    • Objednala jsem zboží, které bylo označeno , že je skladem.Po telefonické domluvě jsem zjistila, že pár věcí skladem není, ale domluvili jsme se , že počkám a odešlou mi vše najednou. Jaké zjištění , když balík došel a byla v něm jen polovina objednávky ( cena byla samozřejmě , jen za to co poslali ) , ale poštovné a balné si naúčtovali a ani omluvu nenapsali. Od té doby nereagují na sms , předtím na sms reagovali hned.

nemůžu doporučit ... snad bude možnost změnit mé hodnocení na pozitivní

Objednávané zboží (2 kartáče) Tangle Teezer se tvářily že jsou skladem. Po objednání však okamžitě zboží na stránce zdražilo, přišlo o foto a rázem skladem nebylo. Po několika dnech mi volala paní z obchodu že pro mě mají ty gumičky co jsem chtěla (spletla si objednávky). Říkala jsem že jsem objednávala kartáče, tak paní odpověděla že ty nemají a alespoň mi za chvíli přišel email že objednávku nelze vyřídit. Takže mi obchod přišel velmi zmatečný.

Přišlo jiné zboží, než jsem objednala. Ze strany obchodu mi bylo nabídnuto vrácení peněz a pro zboží za 55 Kč si pošlou kurýra. Bohužel peníze zatím nemám a pro zboží si nikdo také nepřijel (nicméně je to zatím krátká doba). Firmu jsem kontaktovala e-mailem bez odezvy, proto jsem firmu kontaktovala ještě na facebooku, zde byla slíbena náprava, tak doufám, že peníze dorazí brzy.

• Ma uvedeno, ze zbozi je skladem. Bohuzel ani po 8 dnech nedodano

• Dostupnost zboží.

Svou objednávku jsem zrušila, jelikož obchod neuvádí u produktů informace o tom, že nejsou skladem. Zboží jsem objednala, přišel strohý e-mail, že není skladem a jakmile bude, zašlou mi ho...a po tomto e-mailu 14 dní ticho po pěšině. Proto jsem stornovala a objednala u jiného e-shopu, kde jsem stejné zboží měla do dvou dnů. V dnešní době se e-shopy předhánějí v tom, aby dodali zboží co nejdříve, což v případě české pošty je klidně i druhý den od objednání. Přístup tohoto obchodu se mi opravdu nelíbil.

• Žádné
    • Nefunkční internetový obchod.
    • Není schopen doručit zboží

Tento obchod nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu Complete Beauty

Vazena pani, dakujem za vasu reakciu aj ked neadekvatnu a nepravdivu. Hned po vasej objednavke sme s vami komunikovali a informovali sme vas o dostupnosti vami objednaneho tovaru.
    S pozdravom,
    Vedenie spolocnosti
    complete care investments s.r.o.

• ceny zboží, doprava zdarma
    • dodací lhůta, zboží objednáno 21.11. a dodnes ho nemám

včera jsem psala mail, jak je to s mojí objednávkou - odepsali a večer přišel další mail, že bylo zboží vyexpedováno... jsem zvědavá, kdy a jestli dorazí

• zatim o zadné výhodě nevím, objednala jsem si zboží 18.11., dnes je 30.11. a zboží stále nemám. Komunikace ze strany obchodu žádná tak nevím. Zboží jsem zaplatila tak třeba ani nedojde když už mají peníze.
    • nekomunikuji
    • dlouhé dodací lhůty

Nedoporučuji, zatím nejhorší zkušenost s nákupy na internetu.

Zboží jsem objednala 28.10. a dorazilo - po několika urgencích až 20.11. Chyba údajně na straně přepravce PPL...

• Nedodal zboží, nekomunikuje. Nevíte tedy v jakém stavu objednávka je - ani po 14ti dnech !!!

Zatím mě nepřesvědčil, že by měl dále existovat

• Na zbozi se hrozne dlouho ceka,na maily ohledne objednavky nikdo neodepisuje. Nejsem spokojena a tento muj nakup byl i poslednim v tomto obchode.
  • Je to 14 dni co jsem objednala a zaplatila.Již 2 krát jsem žádala, že balíček nedorazil.Jen se omlouvaji a zbozi nemám.Nedoporučují tento obchod.Zvažují , že oslovim právníka.Jsem sklamana.

• obchod nabízel 500 ml masku na vlasy za 289 Kč a místo masky mi poslali kondicionér (150 ml), aniž by mi předtím dali vědět změnu. Na emaily nereagují
    • Komunikace - neodpovídají na email

Nekupovat.Dají tam zboží a ve finále pošlou něco jiného

Vazena pani Monika,
    dekuji za vasi reakci, ale bohuzel od vas nemame zaden email, zadnou reklamaci, takze vase reakce je neopodstatnena. Jestli jsme cokoliv zamenili, tak se omlouvame, vse se da rychle vyresit, ale musite taky komunikovat s nami. Napiste nam a radi vyresime jako reklamaci k vasi spokojenosti.
    Dekuji a s pozdravem,
    vedeni spolecnosti Complete Care Investments s.r.o.

• jedna velká slabina

už nikdy

• Objednala jsem si fén před 10 dny a do dnes mě nepřišel. Obchod napsal že bude do 7 dnů a že se ozvou.Bohužel se nikdo do dneska neozval.

• zajímavé produkty a přijatelné ceny
    • neuvěřitelně dlouhá dodací lhůta...po týdnu zboží ještě nedorazilo. V dnešní době funguje dodávku do 1-3 dní.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zadne
    • Firma je slovenska. Pokud potrebujete neco vyridit, volate na Slovensko za tezke penize.

Objednala jsem zde poprve a naposledy. Tento obchod rozhodne nedoporucuji! Den dopravy zdarma si e-shop vysvetlil po svem. Doprava byla sice zdarma, ale dobirka zpoplatnena. Poslala jsem tedy penize prevodem hned druhy den po objednani. Za tyden mi prisel e-mail, ze platbu nemaji a zda mam o zbozi jeste zajem. Az po tom, co jsem zaslala vypis z uctu, mi zbozi laskave po 8mi dnech zaslali. Objednala jsem si sampon s pumpickou. Pumpicka na samponu dorazila otevrena a trocha obsahu vytekla. Ne moc, asi tak na jedno zmacknuti, ale poskodilo to etiketu. Sampon jsem mela jako darek a s flekem na etikete je nepouzitelny. Za me NE. Pokorne se vratim k parfums.cz.

Dobry den pani Marketa,
    dekuji za vasi recenzi i kdyz je neobjektivni.
    Co je na tom ze jsme ze Slovenska? To chcete rict, ze na Slovensku zijou nejake spiny nebo co???
    Mame vsechny kontakty na strance v poradku, vsude je napsan kontakt na firmu spravne.
    Ted k vasi objednavce. Prectete so poradne podminky akce na heurece. DOPRAVA zdarma znamena dopravu zdarma, ne platbu zdarma. Kdyz nechcete za dopravu platit je nutne si vybrat platbu prevodem, ktera neni zpoplatnena.
    2. zadne dopravne vam nebylo uctovane, takze nevim prec tady zavadite a pisete nepravdy.
    3. co se tyce casu, tak 19.11 jste objednala, 20.11 jsme dostali penize a hned po vikendu jsme vam posilali zbozi.
    4. jestli jste byla s necim nespokojena, stacilo napsat, hned jsme to mohli vyresit.
    Nikdo vas nenuti kde nakupujete, asi se neda vyhovet vsem, je to vase rozhodnuti, ale laskave nepiste do recenzi veci ktere jsou evidentne nepravda.

s pozdravem,
    vedeni Complete Care Investments s.r.o.

• Dobré ceny, kvalitní výrobky.
    • Nulová komunikace ze strany obchodu při nedostupnosti objednaného zboží.

Velká nespokojenost s komunikací obchodu! Nedorazilo všechno objednané zboží a vzhledem k tomu, že si účtují vysoké dopravné i při větší objednávce, uvítala bych, kdyby mě o této skutečnosti někdo informoval mailem před vyexpedováním zboží. Namísto chybějícího, které bylo v eshopu skladem a přesto nebylo k dispozici bych si vybrala jiné. Oznámení o nedostupnosti zboží však připsali pouze na dodanou fakturu v balíku.