• zboží nebylo v požadované kvalitě, o které psali. v žádném případě se nejedná o lidské vlasy.
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Vlasy mi prisly hezké , ale!!!Umyla jsem je,a po oschnuti jsem je osušila.nejsou pravé 100%nebot se prilepily na kulmu.pruží jak guma.este ze jsem si je nedala na hlavu.Mrzi me to.Nic,proti vasemu obchodu,šampon mi vyhovuje.Akorat ty vlasy no..

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu Evo. To co píšete není vůbec běžné. Dáváme na 100% pravost našich vlasů plnou garanci. Pokud by se ukázalo, že je tam opravdu byť jen nějaká nitka přimíchaná omylem navíc mezi vlasy, i tak to vyřešíme. Prosím kontaktujte nás napřímo na náš e-mail a dohodneme se na okamžitém vrácení zboží či bleskové výměně za nový balíček, abyste měla vše v pořádku jak má být.

Vlasy nemaji dostatečnou kvalitu ani udavanou vahu.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás veů,o důležitá. Kontrolovali jsme Vaši objednávku, máte v ní 2 balíčky 100% pravých lidských vlasů se zakončením na keratin po 50 pramenech, celkem 100 pramenů a gramáž je 0,7g/pramen, tzn. vlasy z obou balíčků by měly vážit dohromady 70g. Obvykle mají balíčky o něco více než udáváme, ale pokud si je převážíte na přesné digitální váze a opravdu by cokoliv neodpovídalo, nebo jste nebyla s čímkoliv jiným spokojená, kontaktujte nás prosím s podrobnostmi či fotkou přímo na e-mail a najdeme rychle vhodné řešení, nebo se dohodneme na vrácení či výměně zdarma, aby bylo s Vašimi vlasy vše k plné spokojenosti.

Koupila jsem si vlasy k prodlouzeni v hodnote 2500kc mesic mi slouzily, behem trimesicniho uzivani se mi delka zkratila o polovinu. Hodne i vycesavam ty vlasy

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

To nás mrzí, běžně se nic takového nestává i když jde o lidské vlasy, tak samozřejmě se různými vlivy mohou chovat různě. Napište nám prosím raději přímo na e-mail podrobnosti s fotkou a jak přesně s vlasy pracujete a jaké přípravky a kartáče používáte, rádi se pokusíme najít příčinu a najít vhodné řešení aby se toto nedělo a abyste měla vlasy co nejdéle v perfektním stavu.

Přesto že je deklarovan prodej 100% přírodních vlasů, není to pravda. Vlasy jsou umělé.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Vážená paní Tětěruková, jak jsme vám následně vysvětlovali i v dlouhé e-mailové komunikaci, vlasy jsou 100% pravé lidské a poskytujeme na to všem našim zákazníkům doživotní garanci. Máme desítky tisíc zákazníků, kteří se k nám opakovaně vrací, nemáme žádný důvod zrovna vám posílat nějaké jiné umělé vlasy než všem ostatním. Nechápeme z jakého důvodu se nám snažíte špinit dobré jméno takovou lží. V mailové komunikaci jste uváděla, že si vlasy necháte přezkoumat v laboratoři a hned jakmile si potvrdíte, že jsou pravé, že se nám veřejně omluvíte za tuto lež. To se stalo již před měsícem, že dobře víte, že vlasy pravé jsou, ale zajímavé je, že od té doby již nekomunikujete a své slovo ohledně omluvy jste nedodržela..

Vlasy prodáváné jako 100% pravé lidské evropského typu v REMY kvalitě byly po jednom umytí naprosto střapaté, musela jsem nechat hned sundat a posílám k reklamaci naštěstí jsme všechny nepoužili jinak bych přišla o své vlasy, musela jsem koupit nové jinde, podle prodejce vlasů tyto prý 100% pravé lidské evropského typu v REMY kvalitě jsou asijské s trvalou, podle kadeřnice co mi je sundavala to snad ani nejsou vlasy, opravdu raději zde nekupovat, lepší jít do obchodu a osahat si co kupujete

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Pravost vlasů garantujeme. Pokud se vám po umytí vysušily, je vhodné zkonzultovat použité přípravky, ne všechny jsou vhodné i na prodloužené vlasy a mohou tak vlasy narušit či vysušit. Vždy přikládáme návod k péči, zákaznice, které se návodem řídí mají často naše vlasy hezké i řadu let. Pokud vaše kadeřnice nepozná lidské vlasy a není schopna Vám poradit s péčí, aby se vlasy nevysušovaly při umývání, je na zvážení jestli je to vhodný profesionál komu se svěřit do péče i se svými vlastními vlasy :-)

• Konečky tenké, vlasy vypadává li z keratinovich spojů, po 2 umitich jsou jak chemlon

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Hustotu si vybíráte přímo v objednávce, pokud byste si přála výměnu za hustější, tj. i hustější konečky, není problém, děláme výměny zdarma a obratem. Co se týká aplikace a péče, doporučujeme řídit se přiloženými instrukcemi, následně nic co popisujete nemůže nastat. Klidně nám i napište podrobnosti do e-mailu, rádi vám poradíme a věc vyřešíme k vaší spokojenosti.

• Kvalita otřesná
    • Vlasy vypadávají
    • Hustota neodpovídá gramáži
    • Po učesání hřebenem jsou vlasy nepoužitelné!

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Tato reakce nás velmi mrzí. Běžně nemívají naše zákaznice takový problém. Pokud by cokoliv nebylo perfektní, věc vám vyřešíme výměnou k Vaší spokojenosti. Napište nám prosím na e-mail a přiložte fotky.

• Bohužel nejde o 100% lidské vlasy jak inzerujete. Vzorek vlasů jsem nechala obarvit a bohužel, ani ťuk. Dříve jsem přírodní prameny nosila a s barvou nebyl problém. Bohužel ne však s vašimi umělými vlasy...

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Za pravost vlasů ručíme, jsou to pravé lidské vlasy. (lze nechat jednoduše zkontrolovat v laboratoři) Zkuste nám popsat spíše čím jste je barvila a jestli jste je předtím umyla aby vlasy již nebyly pokryté silikonem a ničím jiným? Dejte nám vědět přes e-mail, jsme si jistí, že tuto "záhadu" rychle vyřešíme.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

S komunikací, s dodáním a s předchozím zbožím jsem byla spokojená. Tentokrát spokojená se zbožím nejsem. Po prvním rozčesání se vlasy uvolnily a celé se rozpadly. Ráda bych si objednala to samé znovu, ale myslím, že by to bylo stejné.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Děkujeme za reakci. Běžně nám nic podobného zákazníci nehlásí. Culíky jsou šité velmi kvalitně. Pošlete nám prosím fotku toho co máte na mysli, že se Vám na culíku uvolnilo, věc pro Vás vyřešíme aby bylo vše v pořádku.

• Nekvalitní zboží - keratin je příliš velký, vlasy různobarevné (přitom má jít o jeden odstín) a v pramínku se liší délkou i hustotou. Jeden pramínek je víc hustý a delší než jiný.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Děkujeme za Vaši reakci. Píšete že keratin je moc velký, ale někdo jej rád využívá celý a kdo chce použít menší, jen si jej zastřihne. Je lepší mít větší než menší, z menšího si nikdo už větší spoj neudělá. Co se týče pramínků, je třeba si uvědomit, že jde o ruční výrobu a ne strojovou a také že se jedná o pravé lidské vlasy, ne umělé, takže je samozřejmé, že pramínky o malinké gramáži 0,5g/pramen nebude všech 100 pramenů zcela identických, váží se až gramáž celého balíčku 50 pramenů x 0,5g = 25g / balíček. To že některé vlásky jsou kratší, jiné delší, to je normální, měří se znovu celý balíček, ne jeden každý pramen zvlášť, kdyby byly všechny úplně stejné jako u umělých vlasů, nevypadalo by to ani přirozeně.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

obchod jako takový je asi fungující, ale vlasy, které jsem koupila byly nekvalitní. PO několika umytích se začaly tak zacuchávat, že jsem je musela sundat.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

My za naši kvalitu ručíme a dáváme na ni záruku. Toto se obvykle stane jen a pouze při nesprávné péči a nedodržení nějakých postupů v péči. Ale pokud by se to stalo samo od sebe, stačí se nám ozvat a vlásky Vám vyreklamujeme.

objednala jsem vlasky,a byli opravdu hrozni..stršne řidke a na hlavě to vypada priserně .jako bych měla par dlouhych chlupý.musela jsem zakoupit ješte jednu sadu ale uz jinde,a jsou supr oproti tim vasim.nedoporucuju.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Objednala jste si pouze jeden balíček s nejnižší gramáží, pokud máte tedy hustější vlasy, je lepší mít balíčky alespoň 2, aby byla hustota dostatečná na celou hlavu. Pokud hustota či barva neodpovídá, nabízíme rovněž zdarma výměnu nebo vrácení zboží, což můžete využít.

• Rychlé doručení zboží. (bohužel jiného, než si objednáte)
    • Prodejce je patrně barvoslepý.

Přišlo jiné zboží, než jsem si objednala. Objednala jsem si dva druhy vlasových pramínků - fialové a růžové. Dorazily fialové a blonďaté. Vzhledem k tomu, že pramínky byly do divadelního představení, které již mělo premiéru, neměla jsem čas a abych řekla pravdu ani chuť posílat zboží zpět na výměnu. Při objednávce jsem spoléhala na profesionalitu obchodu. Pokud prodejce není schopný odeslat v pořádku dvě objednané položky, příště už si ho k nákupu stoprocentně nevyberu. Proto obchod nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Je nám líto Vaší nespokojenosti. Kontrolovali jsme Vaši objednávku a posílaly se Vám růžové prameny v odstínu "starorůžová" - hodně světlá jemná růžová. Blond to tedy není. V každém případě máme i křiklavou růžovou, pokud byste chtěla výměnu za tuto, nebyl by to problém, stačí jen dát vědět.

• - skvělá komunikace
    • - rychlost dodání
    • - neodpovídá odstín
    • - vlasy nejsou moc husté

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Víme, že trefit se jen dle fotky do přesného odstínu není někdy jednoduché, rádi ale každému dle vlastní fotky poradíme, případně děláme zdarma a okamžitě výměnu barvy na přání. Co se týče hustoty, objednala jste sadu 100g kterou jsme dodali, většině zákaznic dostačuje, ale máme i s hustotou 200g.

• Rychlé zaslání
    • Nekvalitní zboží

První objednávka v tomto obchodě a 100% POSLEDNÍ!!!
    Objednala jsem si lidské vlasy pro metodu keratin v délce 50cm/0,7g. HORŠÍ VLASY JSEM V ŽÁDNÉM JINÉM OBCHODĚ JEŠTĚ NEOBJEDNALA,když pominu Aliexpress - z kterého tyto vlasy byly určitě také. Polovina vlasů z každého jednoho pramenu byla ulámaná do půlky nebo po délce celého pramenu a 0.7g to jistě nebylo.
    Pokud si chcete objednat vlasy odtud,tak za mě - URČITĚ NE!!!!Je to klamání spotřebitele!!!

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Dobrý den, Vaše reakce nás tedy překvapuje, běžně žádný problém s vlasy zákaznice nemívají. Pokud by s vlasy byl jakýkoliv problém, můžete nám je zaslat na výměnu. Gramáž odpovídá vždy přesně. Nemůžete si ale myslet, že jedním balením za 699Kč si dostatečně hustě prodloužíte vlasy, je to jen 50 pramínků x 0,7g = 35g vlasů. Vždy doporučujeme při této metodě min. 3-4 balíčky, které již mají dohromady dostatečnou hustotu na prodloužení a zahuštění celé hlavy, jeden s 35g vlasů prostě stačit nemůže, to je třeba si uvědomit :-)

pred dvema tydny jsem koupila clip.in vlasy platina,dorazil mi uplne jiny odstin,spise medove barvy nez platina a strasne ridke..hlavne konce byli ridke takovy praminek jen ..vypadalo to strasne na hlave,jsem nespokojena..

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Dobrý den, koupila jste si klasickou 100g sadu, naprosté většině zákaznic tato hustota naprosto dostačuje a jsou s ní velmi spokojené, kdo chce hustější, tak je vhodná sada deluxe s 200g vlasů. Sady máme vždy o několik cm delší, aby bylo možné si konečky ještě zastřihnout, to je u lidských vlasů běžné. Co se týká barvy, pokud s ní byl problém, děláme zdarma na požádání výměnu, stejně tak je možné vyměnit běžnou sadu za tu hustější deluxovou.