• Jste něj , děkuji moc za vstřícnost a zato že mi vždy je hned doručena objednávka mohu jen doporučit

• Skvělá komunikace,ochota. Špatně jsem vybrala odstín a nebyl žádný problém s výměnou. Vlásky krásné,mohu jen doporučit.

Rychlé vyřízení, kvalitní výrobek, mohu jenom chválit, protože jsem zákazníkem několik let.

Velmi rychlé dodání a skvělá komunikace

Objednávku som zrušila,ale poprosila som o druhý termín doručenia,čo mi bola výborná.Dakyjem a odporučam.

Pro dceru jsem nakoupila praminky do vlasů, strašně málo ji rostou vlasy, je z toho nešťastná. Co přišlo předčila me očekávání, dokonce i barva naprosto odpovídá jejím vlasům, snadné nasazování, určitě ještě další dokoupime

• nedavaji slevove kupony ani po nekolika odberech zboží

• zboží nebylo v požadované kvalitě, o které psali. v žádném případě se nejedná o lidské vlasy.

• dobrá komunikace a rychlost dodání
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• mega rychle dodanie, kvalitne vlasy

Velice rychle dodani

• Kvalita, rychlost.

• Doporučuji

Rychlost ve vyřízení objednávky, kvalita zboží, vzorná komunikace, reklamace na požadované úrovni. Tento obchod doporučuji, nakupuji zde cca 5 let, jsem naprosto spokojena!

• Super, rychle

• Vyhodou je opravdu rychle bez problemove jednani vse rychle a vporadku,vyborna komunikace
    • Vse super hodnotim velmi pozitivn

Vsem kdo zvazuji vrele doporucuji.bleskove jednani rychle vyrozeno,vse vporadku bez jakyhkolikomplikaci,ochota komunikovat,modely vporadku a pekne.ivana

Vlasy mi prisly hezké , ale!!!Umyla jsem je,a po oschnuti jsem je osušila.nejsou pravé 100%nebot se prilepily na kulmu.pruží jak guma.este ze jsem si je nedala na hlavu.Mrzi me to.Nic,proti vasemu obchodu,šampon mi vyhovuje.Akorat ty vlasy no..

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu Evo. To co píšete není vůbec běžné. Dáváme na 100% pravost našich vlasů plnou garanci. Pokud by se ukázalo, že je tam opravdu byť jen nějaká nitka přimíchaná omylem navíc mezi vlasy, i tak to vyřešíme. Prosím kontaktujte nás napřímo na náš e-mail a dohodneme se na okamžitém vrácení zboží či bleskové výměně za nový balíček, abyste měla vše v pořádku jak má být.