• Super

• Profesionální přístup, rychlost...

Kvalita výrobku, odpovídající cena, rychlost dodání, bez připomínke, pouze pochvala!

Nemám co vytknout,rychle a solidní jednání. Mohu jen doporučit.

• Balik prisiel nacas
    • Dobra komunikácia s kuriérom
    • Tovar je kvalitný
    • Farba nebola presne taka akú som si podľa fotky predstavovala, ale tie nikdy nie su presne a clovek si vie poradit, takze aj napriek tomu som spokojná :)

• rychlost zaslání

spokojenost a bezvadná komunikace,mohu doporučit

• Spolehlivost, kvalita.... objednané zboží splnilo očekávání

• Téměř okamžité dodání, děkuji.
    • Nic.

Vlasy prodáváné jako 100% pravé lidské evropského typu v REMY kvalitě byly po jednom umytí naprosto střapaté, musela jsem nechat hned sundat a posílám k reklamaci naštěstí jsme všechny nepoužili jinak bych přišla o své vlasy, musela jsem koupit nové jinde, podle prodejce vlasů tyto prý 100% pravé lidské evropského typu v REMY kvalitě jsou asijské s trvalou, podle kadeřnice co mi je sundavala to snad ani nejsou vlasy, opravdu raději zde nekupovat, lepší jít do obchodu a osahat si co kupujete

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Pravost vlasů garantujeme. Pokud se vám po umytí vysušily, je vhodné zkonzultovat použité přípravky, ne všechny jsou vhodné i na prodloužené vlasy a mohou tak vlasy narušit či vysušit. Vždy přikládáme návod k péči, zákaznice, které se návodem řídí mají často naše vlasy hezké i řadu let. Pokud vaše kadeřnice nepozná lidské vlasy a není schopna Vám poradit s péčí, aby se vlasy nevysušovaly při umývání, je na zvážení jestli je to vhodný profesionál komu se svěřit do péče i se svými vlastními vlasy :-)

Nevím, zda jsou vlasy opravdu pravé, nicméně když se připnou, není nic poznat, sedí mi i barvou. Jsem velmi spokojená

• Konečky tenké, vlasy vypadává li z keratinovich spojů, po 2 umitich jsou jak chemlon

Reakce obchodu CLIP-IN-VLASY.EU

Hustotu si vybíráte přímo v objednávce, pokud byste si přála výměnu za hustější, tj. i hustější konečky, není problém, děláme výměny zdarma a obratem. Co se týká aplikace a péče, doporučujeme řídit se přiloženými instrukcemi, následně nic co popisujete nemůže nastat. Klidně nám i napište podrobnosti do e-mailu, rádi vám poradíme a věc vyřešíme k vaší spokojenosti.

Perfektní :) vlasy jsou super, barva sedí :)

Jednoduše super!!! Kvalita zboží, komunikace s obchodem. Chválím a doporučuji!!!

• Dobrá zkušenost už z obchodu před tím kvalitní věci za dobrý peníz

Jsem spokojena

• Dobrý výběr vlasů

• Výborné,všem moc doporučuji

Rychlé dodání,kvatni výrobek a mě vykouzlil úsměv na tváři :-D

• Výborná komunikace s obchodem
    • Kvalita

Velmi oceňuji možnost zaslat fotku mých vlasů, aby mi odborníci doporučili odstín, sama bych vybrala úplně jinou barvu a nesedělo by to.