Mizerná komunikace, neaktuální webovky, strašně dlouhá dodací doba a zboží pak stejně nedorazí kompletní!! Nikdy více

• Dobré ceny

Asi mají dost zákazníků, tak se chovají jako nadlidi.

• žadne ,vyhody oproti jinym jsem nezaznamenal
    • Komunikace na bodu mrazu

Objednané boty ,mi bohužel byly velké.Poprvé za 8 let co si boty objednávam.Proto jsem využil odstoupeni od smlouvy.Vyplnil jsem dotaznik vše podle pokynu,jak maji uvedeno na strankách.V pátek uběhne 14 denni lhuta na vraceni peněz.Zatim se nic neděje.Kdybych si sám nezavolal ,tak se mi nikdo neozve.Bylo mi řečeno ,že miji na vraceni peněz 14 dní,že doba jěště neuplynula.Uvidime co bude do pátku.Poté budu muset situaci řešit přes jiné organy.Přistup obchodu se mi vubec nelibí.Neřeknu ,kdybych zboži poslal pozdě,nebo použité.Boty jsem odeslal hned druhy den co jsem si je převzal a zjistil ,že jsou mi velké.Takže nevim kde je problém.

• V obchodě jsem objednala zboží, poslala peníze předem. Přišlo jen potvrzení, že je objednávka přijata a že budu informována. Informována jsem nebyla - takže jsem se dotazovala mailem... nejdříve mi slíbili že zboží odešlou do tří dnů, ale nestalo se tak a na urgence mi bylo odpovězeno, že stále čekají na zboží - že je nějaký problém se skladem. To trvalo asi dva až tři týdny.
    To už mi přišlo divné a až jsem si pořádně přečetla recenze bylo mi to jasné.
    Zvolila jsem tedy možnost odstoupení od smlouvy a vyplnila formulář, s tím že podle zákona má prodejce lhůtu na vrácení peněz 14 dní. Uběhlo 14 dní a peníze na účtu nemám.
    Pokud v nejbližších dnech nedorazí, podám stížnost na čoi.
    Takže na základě mých zkušeností obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Chillboards.cz

Vaše reklamace je ve lhůtě. Děkujeme za recenzi.

• množství produktů
    • mizerný přístup k zákazníkům

je třeba odplevit český skateshopový trh. Obchodů se stejným sortimentem je spoustu a kdo se neumí chovat je hold odsouzen k zániku.

Před zakoupením jsem volal a byl jsem utvrzen, že v žádaný den bude možno zboží vyzvednout. místo toho mi, ale raději ani nezvedali telefon a já zůstal bez dárku a bez vysvětlení..

Vážený pane,

snažili jsem se Vás kontaktovat. Vetšinou je ovšem bežné do kolonky "telefonní číslo" uvést telefonní číslo, na které se Vám lze dovolat.

Produkt byl připraven dle dohody. Vaše telefonní číslo neexistovalo a na email jste nereagoval.

Děkujeme za recenzi.

• nekomunikativnost

Prověřte si vždy, u koho nakupujete. Se mnou jednali seriózně pouze do doby, kdy mi telefonicky oznámili, že objednané zboží už nemají (na webových stránkách při objednání bylo jasně dostupné - dámská jarní bunda). Druhý den po potvrzení objednávky a zaslání podkladů pro platbu - zálohové faktury - mi volali, že zboží není a že mám zaslat formulář odstoupení od smlouvy. To mi nejde do hlavy, protože já jsem odstoupit nechtěla, je to z jejich strany, neboť zboží nemají. Ale poslala jsem 21.3.2014 vyplněné odstoupení mailem. Bohužel od té doby nemám žádnou reakci, na maily neodpovídají a na telefony se nemohu vůbec dovolat, vypadají jako vypnuté.

Reakce obchodu Chillboards.cz

prověříme objednávku a budeme Vás kontaktovat. Při každém vytvoření objednávky na internetu se uzavírá kupní smlouva.

Chillboards.cz

• zboží skladem bylo dodáno až za týden a navíc poškozené!!

Syn si vybral tenisky, které nabízel tento e-shop skladem. Doufal v brzské (tzn. doručení do 2 prac.dní) dodání, ale boty přišly až za týden od objednání a to jsme si museli ještě zavolat. Když je dostal zjistil, že jedna bota je vyšisovaná od slunce - zřejmě byla ve výloze. Hned druhý den jsme boty s vyplněným formulářem a všemi e-shopem požadovanými náležitostmi poslali na vlastní náklady zpět. Poslali jsme ještě e-mail, že odstupujeme od smlouvy, jelikož jsou boty poškozené a že požadujeme vrátit nejen částku za boty+dopravu k nám, ale i částku za dopravu zpět do e-shopu. Žádná raekce na náš e-mail nepřišla, ikdyž na stránkách mají napsáno, že vám na e-mail pošlou nějaký ID kód a že tak budete moci sledovat, jak se vaše raklamace vyřizuje - NIC!Teprve poslední možný den (=14 den)nám byly peníze připsány na účet, ale bez poštovného, které jsme hradili my, když jsme byli nuceni vrátit vadné zboží!! Po dotazu proč nám nevrátili naše peníze, se ještě divili, že nic takového oni v podmínkách nemají. NE UŽ NIKDY VÍCE!! Nejde mi o těch cca 100,-Kč za poštovné, ale o princip, jak se k danému problému e-shop postavil!! A ještě musím dodat, že během těch 14 dní, kdy jsme čekali na připsání peněz na náš účet, jsem několikrát do e-shopu volala, a chtěla jsem vědět, zda a jak se reklamace řeší. Vždy jsem se jen dozvěděla, že na tomto tel.čísle oni reklamace nevyřizují a že to předá dále - přitom jiné telefonní číslo na stránkách uvedeno nemají!! NEDOPORUČUJI!!! Krmaschková

Reakce obchodu Chillboards.cz

děkujeme za rozsáhlou recenzi. Každopádně z naši bylo dodrženo vše. Boty nebyly poškozené, využila jste odstoupení od smlovy. Přejeme krásný den.

• žádné samej podvod
    • podvodnici

Vřele doporučuji si zde nic neobjednavat. V eshopu maji psane zboží skladem a je to lež. Mám zde objednávku zaplacenou online převodem již od 21.1.2014 a doposud 22.4.2012 mi nic nepřišlo a ani vzajemna komunikace a snaha obchodu chillboards vse rozumne doresit neexistuje. je to banda podvodniku

Reakce obchodu Chillboards.cz

dnes jsme Vás kontaktovali a pokud je nedořešený problém, samozřejmě jej vyřešíme.

Chillboards.cz

• Objednate si zbozi, prijde balik zbozi mate zaplacene, ale v baliku pritom vubec neni

Reakce obchodu Chillboards.cz

důkladně jsme prozkoumali Vaši objednávku a recenze je neopodstatněná:

"Objednate si zbozi, prijde balik zbozi mate zaplacene, ale v baliku pritom vubec neni"

V žádném případě jsem nic takového neudělali. Objednala jste si zboží ve výši 3955 Kč, z toho nebylo tričko v hodnotě 399 Kč. Zápočtem jste si měla vybrat zboží, které ovšem bohužel již nebylo.

Jediné co zbýva, že máte "přeplatek" 399 Kč. V případě, že chcete tuto částku vrátit prosím zašlete číslo účtu na [email protected]

Chillboards.cz

• Zboží jsem objednala a když ani po týdnu nebyla odezva, kromě té, že objednávka byla přijata, zatelefonovala jsem, aby mi oznámili, že zboží prostě nemají.

Dobrý den Lindo,

situace je nám velice líto. Víme, že musíme zapracovat lépe na automatické komunikaci.

Bohužel nám automatické emaily jako je například "zboží není skladem" padají do SPAM filtru. Z tohoto důvodu Vám tato informace nemusela dorazit. Velice se omlouváme za komplikace a děkujeme za recenzi.

• myslím si že žádné
    • postup a jednání zaměstnanců

kupovat jen na prověřených obchodech

Reakce obchodu Chillboards.cz

nevíme, v čem jsme v této chvíli udělali chybu. Vytvořila jste objednávku, kterou jste zaplatila pomocí platební brány. Za 2 dny jste měla peníze zpátky na účtu. Velice se omlouváme, že jsme neměli spárovaný sklad, ovšem v té chvíli byla prováděna inventura.

Děkujeme za recenzi.

• zboží, které nabízí
    • nekomunikativnost
    • neřešení problémů

Dobrý den Filipe,

podívali jsme se na Vaši objednávku a je nám velice líto, že jsme ji nevyřidili včas. Bohužel, v těchto dnech byla inventura, která byla avizována na stránkách. Přijměte naši omluvu.

Chillboards.cz

• žádně výhody jsem nenašel
    • Objednal jsem si zboží,i když bylo dražší než v jiných shopech,proto,že jej měli skladem.
    • Po týdnu jsem je kontaktoval a řekli mi,že zboží skladem není a čekají na dodavatele.
    • Po 10dnech stále nic.
    • Možná byla chyba moje platba předem.ted mají peníze a zboží nikde.

• Kamenný obchod nemá nikde uvedeny otevírací hodiny. Mailem mi bylo řečeno, že mají mít do 17:00 až 17:30, načež tam před pátou již nikoho nepotkáte.

Objednávka se vyřizovala dlouho, rozhodně si to nenechávejte vyzvednout v kamenném obchodě, kde si personál určuje otevírací hodiny nejspíše sám.

Dodnes jsem neobdržela ani objednané zboží, ani zpět své peníze.. Čekám více než měsíc. Obchod mě sice ujišťuje, že mi peníze vrátí, ale stále se nic neděje. Nedoporučuji.

• nespolehlivost,liknavost

Od 18.11.2013 kdy jsem boty zaplatila,čekám na boty, anebo vrácení peněz. Doposud jsem se nedočkala ani bot a ani vrácení peněz.Již bych si u této společnosti nikdy nic neobjednala. Nejspíš podám trestní oznámení pro pokus o podvod.

• Žádné
    • Neprofesionální přístup
    • Vyložená neschopnost
    • Diletantství

Z internetového obchodu chillboards.cz mi dorazilo úplně jiné zboží, než jsem objednal, v jiné velikosti než jsem objednal. Zboží mi bylo doručováno jinou službou než jsem objednal. Zboží jsem zaslal zpět na uvedenou adresu spolu s odstoupením od smlouvy. Zaměstnanci chillboards.cz se neobtěžovali zásilku vyzvednout, takže je na cestě zpět. S takovou neschopností jsem se za roky nakupování po netu ještě nesetkal. V souvislosti s celou situací jsem se rozhodl kontaktovat ČOI, vzhledem k tomu, že na maily nikdo z chillboards.cz neodepisuje a kontaktní telefon je už více než týden nedostupný.

Vážený pane,

jak již bylo zzmiňováno, od 20.12.2013 do 5.1.2014 byla dovolená, která byla uvedena v novinkách na stránkách. Pokud máte problém se zásilkou, neváhejte a kontaktujte nás, abychom problém společně vyřešili. Již je web plně funkční.

• Nelíbí se mi komunikace
    • Zboží pořád nedorazilo

Důvod nákupu na této stránce je takový , že mě zaujaly boty a nejsou ani , tak drahé . Moje zkušenost s tímto obchodem ? V tomto obchodě jsme nakupovala pouze jednou . Upřímně o dalším nákupu a doporučení bych musela asi hodně popřemýšlet . Jak už jsme napsala , nelíbí se mi komunikace s obchodem a zboží stále nedošlo.

Reakce obchodu Chillboards.cz

ihned po přijetí objednávky Vám byl odeslán automatický status "není skladem", což znamená, že zboží není skladem a máte slevu na další nákup. Dále i ručně bylo napsáno, že se velice omlouváme, ale že se přes Vánoce zboží vyprodalo.

Chillboards.cz

Zboží dorazilo po více jak týdnu, i když bylo slíbeno, že dorazí do Vánoc tj. do 3 pracovních dnů avšak se tak nestalo. Navíc jsem si objednávala velikost M, na fakture i v e-mailu mám velikost M, ale mikina je velikost S.

• nevim
    • No mohl by být lidštější

Nedostala jsem zboží které jsme si objednala. Zaplatila jsme za dražší zboží a dostla levnější a uplně jinaččí něž jsem si objednala.