• Zero
    • All shit

Never more, it's fake

Udělal jsem objednávku, vše řádně vyplnil. A nikdo z obchodu se neozval. Říkal jsem si ze je toho před Vánoci asi moc, že tedy počkám, ale ono už je po novém roce a stále ani čárka....

• třeba že ani nemá platný kontakt a nevyřizuje objednávky?

Objednala jsem zboží, nic se nedělo. Volala jsem tedy na číslo..neexistuje. Psala sem na mail a fb..stále žádná odpověď. Po 14 dnech mi přijde email(z adresy na kterou jsem psala) s děkováním za nákup, který rozhodně nikdo z tohoto obchodu nevyřídil. Přijde mi neskutečné, že na obchodě se dá objednávat,ale vypadá to jakoby neexistoval. Alespoň bych ocenila vysvětlení a kdyby se zařídilo, aby se tohle nedělo dalším lidem.

• Zadne vyhody
    • Nejde platit prevodem. Zbozi jsem tedy objednal na dobirku. Nastesti. Obchod ani nepotvrdil objednavku. Zbozi po 10dnech nikde. Obchod nedoporucuji

Nedoporucuji tento eshop

• neschopnosť komunikácie s klientom,nekomunikujete na základe mailov a telefónne čísla neexistujú
  • delate si srandu s dotaznikem? ten obchod snad ani neexistuje. objednala sem si pred 10 dny mikinu a email zadny,nic. psala sem na obchod,nikdo neodepsal nic a ted mi prijde jak sem byla spokojena s obchodem. tak ne nebyla sem spokojena s obchodem a nevim kde je problem ale bud tam vsechny propustte nebo ho zruste!!!katastrofa!!!!:/ a kdyby nahodou chtel obchod reagovat tak ja nic nezrusila a email mi zadny neprisel,treba ze zbozi nemaji atd..

Podvod!! Nic nekupujte!! Shrábnou peníze a nic nepřijde!!

Nic neobjednávat, nic se nedoručí, obchod nekomunikuje.

• NIC!
    • VŠECHNO!

Obchod absolutně nekomunikuje! Ani přes telefon, ani přes mail. Psala jsem jim už asi 5x a nic, telefon hluchý. Nikdy jsem se nesetkala s takovým jednáním. Absolutně NEDOPORUČUJI! Nespolehlivý obchod!

Zboží zatím nedorazilo a komunikace je naprosto nulová i přes víceré kontaktování z mé strany.

• Rychlost dodani
    • Zadny

Super mega boziii

• hledala jsem určitou velikost boty
    • mrtvý obchod asi funguje jen objednání
    • e-mail se přepošle zpět
    • mobil vypnutý

nedoporučuji poprvé jsem nechala slečnu nakoupit bez dohledu - stačí si přečíst recenze ostatních, úplně s nimi souhlasím.

• Zboží jsem objednala 13.12.14 a zatím nedorazilo. Na emaily nikdo nereaguje.

přišla pouze automat. potvrující zpráva o přijatí objednání, od té doby ticho po pěšíne, nekomunikují. NEDOPORUČUJI

nedoporučuji, protože zboží nedorazilo ani po 10 dnech

• - našla jsem tam kousky, které už nikde nebyly k sehnání
    • - 2x email ohledně upřesnění rozměru trička
    • - přestože nekomunikovali, tričko jsem objednala - přišla pouze automat. potvrující zpráva o přijatí objednání, od té doby ticho po pěšíne

- nekomunikují

• Pokud chcete přijít o peníze, plaťte předem
    • Provozovatel je asi zombie, jehož jediným zájmem je kousat lidi a ne se starat o svůj obchod a závazky

Můžete masturbovat nad hezkým designem obchodu a dobrovolně darovat peníze na charitu

• Absolutně žádná komunikace (jen automatický email po objednání).
    • Nereagují na emaily, telefon odpojen.

Je to 16 dní od objednání a zaplacení zboží a zatím žádná reakce. Na asi 8 emailů žádná odpověď. Chystám se podat trestní oznámení a dlužnou čásku budu vymáhat soudně.

Neaktualizovaný stav věcí.., po 5i dnech objednávky a čekání jsem se musel zajímat co se děje a napsali mi že je zboží vyprodané i když na webu bylo skladem a ze strany obchodu žádná preventivní reakce !

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.