• Dobré ceny
    • Neváží si zákazníka
    • Z e-mailů jsem cítil aroganci

Př.:Objednal jsem si boty za 1090,-kč. Při objednávce nad 1000 doprava zdarma! Možná mou chybou jsem si nevšiml ,že zdarma pouze u dopravy PPL. Napsal jsem tedy,že prosím o zrušení objednávky č.1 s poštovným 129,-kč a udělal jsem objednávku č.2 s poštovným 0,-kč. Přišla mí odpověď, že po komunikaci semnou, ruší objednávku č.2. Odepsal jsem, že chci rušit č.1,vždyť si celou dobu píšeme e-maily pod hlavičkou objednávky č.1. Ale holt arogantní zaměstnanec uznal,že si asi moc vymýšlím,proto stornoval mou objednávku č.2. Ještě,že je tu spousta jiných e-shopů

Reakce obchodu Chillboards.cz

došlo pouze k administrativní chybě (administrátor zrušil špatnou objednávku).

• JSOU TO ZLODĚJI!!!

Dne 4.11.2013 jsem si objednal kalhoty za 1590,- které jsem platil přes účet, zboží sem se nedočkal až po několika dnech napsali že zboží není a ani nebude. Tak jsem požadoval navrácení peněz! Vyplnil jsem 2 dostupní smlouvu. Napsal několik e-mailu, několikrát jsem volal a nedovolal. Dnes máme 15.5.2014 a peníze stále nemám!!! Tak si na ně dejte pozor ať vás také neoškubou! Pokud mi peníze nevrátí do 30.6.2014 podám na ně trestní oznámení!

• Online komunikace
    • -

doporučení bezproblému.

• Obchod doporucuji
    • nevim

V poradku.

• žadne ,vyhody oproti jinym jsem nezaznamenal
    • Komunikace na bodu mrazu

Objednané boty ,mi bohužel byly velké.Poprvé za 8 let co si boty objednávam.Proto jsem využil odstoupeni od smlouvy.Vyplnil jsem dotaznik vše podle pokynu,jak maji uvedeno na strankách.V pátek uběhne 14 denni lhuta na vraceni peněz.Zatim se nic neděje.Kdybych si sám nezavolal ,tak se mi nikdo neozve.Bylo mi řečeno ,že miji na vraceni peněz 14 dní,že doba jěště neuplynula.Uvidime co bude do pátku.Poté budu muset situaci řešit přes jiné organy.Přistup obchodu se mi vubec nelibí.Neřeknu ,kdybych zboži poslal pozdě,nebo použité.Boty jsem odeslal hned druhy den co jsem si je převzal a zjistil ,že jsou mi velké.Takže nevim kde je problém.

• Super rychlost dodání
    • široký výběr produktů
    • Pěkný a přehledný obchod
    • Plno značek za dobré ceny
    • Nevím nevím

Obchod jsem vygooglil, když jsem hledal značku Fallen. Jako jediný obchod měl tento produkty Fallen, tak jak uváděli na internetu. Botky byly za super cenu a tak jsem neváhal nad koupí, Co mě potěšilo, že zásilka dorazila ihned druhý den. Balíček byl zabalený a mohl jsem si ho u přepravce překontrolovat. Obchod takto mohu doporučit a nemám s ním sebemenší problém.

• V obchodě jsem objednala zboží, poslala peníze předem. Přišlo jen potvrzení, že je objednávka přijata a že budu informována. Informována jsem nebyla - takže jsem se dotazovala mailem... nejdříve mi slíbili že zboží odešlou do tří dnů, ale nestalo se tak a na urgence mi bylo odpovězeno, že stále čekají na zboží - že je nějaký problém se skladem. To trvalo asi dva až tři týdny.
    To už mi přišlo divné a až jsem si pořádně přečetla recenze bylo mi to jasné.
    Zvolila jsem tedy možnost odstoupení od smlouvy a vyplnila formulář, s tím že podle zákona má prodejce lhůtu na vrácení peněz 14 dní. Uběhlo 14 dní a peníze na účtu nemám.
    Pokud v nejbližších dnech nedorazí, podám stížnost na čoi.
    Takže na základě mých zkušeností obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Chillboards.cz

Vaše reklamace je ve lhůtě. Děkujeme za recenzi.

• ppl
    • -

Nákup proběhl naprosto bezproblému. Mohu pouze doporučit. Zboží dorazilo přesně dle objednávky a v dobrém termínu službou PPL. Možná bych zapracoval trochu na filterech a podobných věcech, ale to nechám na obchodu.

• množství produktů
    • mizerný přístup k zákazníkům

je třeba odplevit český skateshopový trh. Obchodů se stejným sortimentem je spoustu a kdo se neumí chovat je hold odsouzen k zániku.

Před zakoupením jsem volal a byl jsem utvrzen, že v žádaný den bude možno zboží vyzvednout. místo toho mi, ale raději ani nezvedali telefon a já zůstal bez dárku a bez vysvětlení..

Vážený pane,

snažili jsem se Vás kontaktovat. Vetšinou je ovšem bežné do kolonky "telefonní číslo" uvést telefonní číslo, na které se Vám lze dovolat.

Produkt byl připraven dle dohody. Vaše telefonní číslo neexistovalo a na email jste nereagoval.

Děkujeme za recenzi.

• nekomunikativnost

Prověřte si vždy, u koho nakupujete. Se mnou jednali seriózně pouze do doby, kdy mi telefonicky oznámili, že objednané zboží už nemají (na webových stránkách při objednání bylo jasně dostupné - dámská jarní bunda). Druhý den po potvrzení objednávky a zaslání podkladů pro platbu - zálohové faktury - mi volali, že zboží není a že mám zaslat formulář odstoupení od smlouvy. To mi nejde do hlavy, protože já jsem odstoupit nechtěla, je to z jejich strany, neboť zboží nemají. Ale poslala jsem 21.3.2014 vyplněné odstoupení mailem. Bohužel od té doby nemám žádnou reakci, na maily neodpovídají a na telefony se nemohu vůbec dovolat, vypadají jako vypnuté.

Reakce obchodu Chillboards.cz

prověříme objednávku a budeme Vás kontaktovat. Při každém vytvoření objednávky na internetu se uzavírá kupní smlouva.

• rychlost dodání
    • ceny v obchodě
    • dobrý zákaznický přístup
    • smsky
    • nevím o žádných

Obchod bez problému doporučuji. Dodací lhůta odpovídala termínu na www. Cena je více, než-li přiznivá a jinde jsem tento model nenašel. Obchod mohu doporučit.