• Jediné plus, rychlé dodání.
    • Smutné, české povlečení z Číny :-)
    • Každý zips jinak našitý. Z jedné strany 2 cm, z druhé i 10 cm od kraje.
    • jeden polštář jsem si došívala sama

Sama za sebe, poprvé a naposled :-(

• Na stránkách je uvedeno, že zboží je od českých výrobců,přitom zaslaný výrobek je Made in P.R.C.

• Vnučka si vybrala povlečení se snehulakama, krásné červené mrkvičky,červené ponožky. Přišlo mi povlečení s hnědýma mrkvičkama a růžové ponožky, byla zklamana. Není to hezké.

Při komunikaci měla říct,že to je povlečení z Číny. Potáhla jsem za nitku a kus se mi vypáral!!! Nikdy nekupuji čínské zboží.

• rychle a dobré zboží

Nedoporučuji zásadně nic a nikomu, ať se každý rozhodne sám, náhodou nebude spokojený a nemám zapotřebí pak poslouchat jeho kecy.

Reakce obchodu České povlečení

jsme rádi,že jste byl s našemi službami spokojen.

To, že nás nechcete doporučit je čistě Vaše věc. Mrzí nás však, že jste se rozhodl nás nedoporučit, i když jste byl s našimi službami spokojen.

Děkujeme za Váš nákup a těšíme se na další objednávku.

• xxx
    • xxx

• Zboží vráceno - Odstoupení od smlouvy do 14 dní. Vratka kupní ceny ponížena o 99 Kč, i když byla placena doprava při koupi zboží a taktéž jeho vrácení, a to bez jakéholiv vyjádření ze strany prodejce. Mohu se pouze domnívat, že důvodem bylo dle Obchodních podmínek "Na kupní cenu, která má být kupujícímu vrácena, může prodávající započíst své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží."

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy do 14dní

Jeden polštář s rozbitý zip odparany a bez zipu moc me to nastvalo byl to darek

Zboží v krabici bylo velmi ledabyle zabalené anebo vůbec nebylo zabalené. V případě navlhčení krabice by došlo k znehodnocení výrobků. Obaly na povlečení byly roztrhané. Byl to dárek k vánocům a po rozbalení jsem byla velmi zklamaná. Víckrát v tomto obchodě nakupovat nebudu.

• Opakovaně byl prodejcem zaslán mail vyzývající k úhradě objednávky a to přesto, že úhrada byla učiněna ihned po objednání zboží.
    • Že čtyř kusů povlečení byly u dvou poškozeny obaly - tašky.

S obchodem jsem spokojená, jen ne s výrobkem. Myslela jsem, že kupuji české povlečení a nakonec se dovídám, že je vyrobeno v číně. To také odpovídá kvalitě - zipy přišité, nepřišité....strany křivě ušité .....

Mikroplyšové povlečení jsem objednala a přišlo velmi brzy, na první pohled
    jsem měla radost, bylo pěkné. Po týdenním používání se začalo párat a objevují se uvolněné nitky. Velké rozčarování přišlo, když jsem si na cedulce uvnitř povlečení přečetla "MADE IN CHINA",
    přestože obchod "České povlečení" uvádí na stránkách:
    "Kvalitní ložní povlečení, prostěradla a doplňkový sortiment od českých výrobců a za rozumné ceny."
    Informace, že by toto povlečení bylo z Číny nikde uvedeno není!!!
    Další dvě povlečení jsem koupila jako dárek k Vánocům, děsím se toho,
    že dopadne stejně. :(

• Rychle dodání
    • Zboží není kvalitní

Mělo by se jednat o výrobky českého výrobce, ale mám o tom pochybnosti. Na obale jméno výrobce schází, kvalita je také vcelku nízká. Co ale oceňuji, je dobrá komunikace a rychlé vrácení peněz.

povlečení přišlo flekaté,na černobílém povlečení byli ružové fleky.

• Zavádějící název společnosti "České povlečení". Ve skutečnosti je povlečení dováženo z ciziny a zde pouze přeprodáno. Takže 3D povlečení není určitě "české povlečení".

Reakce obchodu České povlečení

povlečení s 3D efektem v české republice nešije žádný výrobce. Také materiál na výrobu se zde nevyrábí. Vzhledem k vysoké poptávce zákazníků na povlečení 3D nakupujeme od české firmy, která dle vlastních návrhů šije v zahraničí.
    Děkujeme za pochvalu názvu naší firmy České povlečení, která funguje více jak deset let. Naším cílem je vyrábět a zastupovat hlavně české výrobce povlečení.
    Věřím, že se zakoupenými produkty budete spokojena.
    S pozdravem tým www.ceskepovleceni.cz

Dobrá komunikace, ale nekvalitní zboží

Objednávka přišla zabalana tak, že se ani nenamáhali dát povlečení do pevného PVC sáčku, jen tak hozené v papírové krabici. Ta poškozena nebyla, zato kryt u baterie, který byl součástí povlečení přišel komletně zničený, přesto, že by se jistě tomu zabránilo dobrým zabalením.

Objednala jsem si povlečení s tím, že bude opravdu od českého výrobce a kvalitní. Došlo mi povlečení Made in China a příšerná kvalita(jako od Vietnamců), takže ani cena neodpovídala kvalitě. Zboží jsem obratem vrátila.

• Doufala jsem že budu mít český výrobek, ale jsem zklamaná protože to bylo vyrobeno v Číně. Chci české výrobky!

Nabízí zboží české výroby, ale na zboží napsáno vyrobeno v Číně