• Moc špatně ušito. Styděla bych se toto povlečení dát do obchodu.

Dobry den povleceni mi dorazilo. Nicmene jsem necekala ze to budou 2 povlaky sesite k sobe se svem uprostred coz vypada dost hrozne. Navic jsem cekala ze bude zapinani na zip...bohuzel jsou tam knofliky... kdybych toto vedela zbozi si nekupuji....jsem z toho celkem zklamana... je jasne ze pokud by byla na strankach informace ze povleceni na francozskou deku bude sesito ze 2 ks nikdo by to nekoupil...

Reakce obchodu České povlečení

Dobrý den,paní si objednala povlečení,které v naší nabídce není.
    Ušili jsme ho na zakázku dle jejího přání.V Čechách se vyrábí metráž v šířce 140cm což znamená,pokud chcete povlečení v rozměru 220x200 vždy bude povlečení nastavované.Klasické povlečení se šije se zapínáním na knoflíky,dle dohody se zákazníkem je možné ušít i zipové což se bohužel nestalo.

• na stránkách jsou uvedeny nepravdivé parametry

• Rychlost, cena
    • Balení zboží

Zcela nedostatečně zabalené zboží k přepravě. Objednal jsem 5x povlečení a 3x prostěradla. Vše zamotáno k sobě jen dvěma oviny černé fólie. Jen dílem náhody došlo k prodření pouze této fólie a průhledných obalů, ve kterých byly jednotlivé povlečení dodávány, pouze v místě drátěné výstuže.

• přehled,dobrá cena
    • dlouhá dodací lhuta

za mě nedoporučuji,když si něco objednám,chci to hned a né čekat 10 dnů,navíc ppl mi ani nezavolala a balík mi hodili k sousedům,kdyby mi to nedali balík je v čudu

Reakce obchodu České povlečení

Objednáno: v sobotu 21.11.2015 18:23 převodem na účet
    Platba přišla ve středu 25.11.2015
    Ve čtvrtek 26.11 zabaleno.
    V pátek 27.11 odesláno.
    Dopravce dle Vašeho výběru.
    Objednávka obsahovala atyp rozměr.
    Přeji krásné VÁNOCE