Žádná komunikace, žádné informace ze strany obchodu. Dodávku zboží už neočekávám. Jednoznačně nedoporučuji.

Reakce obchodu Ceshop.cz

Tato recenze je na původního majitele domény

• Bohužel komunikace velice špatná ohledně položky, kterou jsem si objednala a na stránkách byla skladem. Až při osobním odběru bylo řečeno, že prostě není a nebude..

• lživě uvedená cena!! Stále nabízí slevu za zboží, kterou ale nedodržují, ani po upozornění slevu nedali!!
    • uvádějí vyšší cenu, než pak požadují!!

absolutní nespokojenost!!! kdybych zboží nepotřebovala, ihned bych vrátila

• nízká cena
    • dodací lhůty

používat jen v nejnutnějším případě

Reakce obchodu Ceshop.cz

Jsem nový majitel eshopu a recenze se týkají předchozího fungování eshopu na naší doméně někdy před 4 roky zpátky. Doménu cehsop.cz jsme letos v roce 2014 zakoupil pro naše obchodní účely. Bohužel staré recenze poškozují náš eshop a na naše naléhání i přesto je heureka odstranit nehodlá kvůli vlastním pravidlům. Musel bych se s nimi soudit kvůli těm pěti starým recenzím z roku 2010. Což se mi nechce.

Proto posuďte sami jak rychle Vám zboží zašleme z našeho eshopu. V našem eshopu máme vše skladem včetně uvedeného množství kusů viditelně a odesíláme maximálně do druhého dne dle vytíženosti objednávek.
    Děkuji za pochopení.
    Tým
    Ceshop.cz

• Levné zboží.
    • Neodpovídá na emaily.

Zboží je tu velice levné, ovšem hned pár hodin po objednání zboží mi byla objednávka zrušena. Psal jsem email, abych se zeptal na důvod zrušení, odpověď mi ale ani téměř po dvou týdnech nepřišla. Toť vše.