maximální spokojenost

rychlé jednání, zboží bylo skladem (jinak prakticky vyprodaná kniha). Stránky nepůsobí nejprofesionálněji, ale vše bylo bez problémů.

Reakce obchodu Ceshop.cz

děkujeme. Vše co nabízíme odesíláme ihned ten samý den nebo maximálně druhý den. Dle počtu objednávek a doby kdy byla objednávka uskutečněna. Expedice všeho zboží je opravdu rychlá.
    V našem eshopu nenabízíme zboží, které fyzicky není na skladě.
    Tým Ceshop.cz

• Výborná komunikace, rychlost dodáni
    • Nevím

Spokojenost, určitě doporučuji

Žádná komunikace, žádné informace ze strany obchodu. Dodávku zboží už neočekávám. Jednoznačně nedoporučuji.

Reakce obchodu Ceshop.cz

Tato recenze je na původního majitele domény

• Na stránkách píšou, že odpoví na e-mail odpoví do 24 hodin. Nestalo se tak.
    • Na stránkách zboží skladem, ve skutečnosti skladem nebylo.
    • Příšerná komunikace!

Katastrofický obchod. Nikomu nedoporučuji!

Reakce obchodu Ceshop.cz

tyto recenze jsou na původního majitele doény od, kterého jsme ji koupili.

• výhodně ceny
    • málo kusů na skladě
    • není online aktualizace zásob

Zboží se zobrazovalo skladem, po objednávce mi bylo řečeno, že se bohužel omlouvají, ale položku koupil někdo přede mnou. Nemám co vytknout komunikaci, ta byla velice rychlá. Pouze kdyby šlo zapracovat na tom, aby položky mizely z nabídky když už jsou vyprodané...

• Bohužel komunikace velice špatná ohledně položky, kterou jsem si objednala a na stránkách byla skladem. Až při osobním odběru bylo řečeno, že prostě není a nebude..

• zatím žádne

skvělé

• lživě uvedená cena!! Stále nabízí slevu za zboží, kterou ale nedodržují, ani po upozornění slevu nedali!!
    • uvádějí vyšší cenu, než pak požadují!!

absolutní nespokojenost!!! kdybych zboží nepotřebovala, ihned bych vrátila

• Jeden den jsem odeslala platbu a dalsi uz mela balicek doma. Skvele! S timto jsem se doposud nesetkala..
    • Neinformují o přijetí peněz a odeslání balíčku

Mohu vrele doporucit. Rychlost dodani zbozi je neskutecne rychla.

• zajímavé zboží
    • rychlost jednání

nakupovala jsem prvně a jsem maximáně spokojená
    rychlé jednání
    rychlé dodání zboží v perfektním stavu

• nízká cena
    • dodací lhůty

používat jen v nejnutnějším případě

Reakce obchodu Ceshop.cz

Jsem nový majitel eshopu a recenze se týkají předchozího fungování eshopu na naší doméně někdy před 4 roky zpátky. Doménu cehsop.cz jsme letos v roce 2014 zakoupil pro naše obchodní účely. Bohužel staré recenze poškozují náš eshop a na naše naléhání i přesto je heureka odstranit nehodlá kvůli vlastním pravidlům. Musel bych se s nimi soudit kvůli těm pěti starým recenzím z roku 2010. Což se mi nechce.

Proto posuďte sami jak rychle Vám zboží zašleme z našeho eshopu. V našem eshopu máme vše skladem včetně uvedeného množství kusů viditelně a odesíláme maximálně do druhého dne dle vytíženosti objednávek.
    Děkuji za pochopení.
    Tým
    Ceshop.cz

• Levné zboží.
    • Neodpovídá na emaily.

Zboží je tu velice levné, ovšem hned pár hodin po objednání zboží mi byla objednávka zrušena. Psal jsem email, abych se zeptal na důvod zrušení, odpověď mi ale ani téměř po dvou týdnech nepřišla. Toť vše.

• ted už nic
    • 15. objednávám a 20. se ještě vyřizujue, nikdo s vámi nekomunikuje, nikdo neví jak vyřídit storno.

Nebudte hlupáci a kupujte v seriózním e-obchodu. Myslíte že se někdy dočkám objednaného zboží

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• spolehlivi
    • prijemna komunikace telefonicky