• Rychlé vyřízení

vše funguje jak má

• Rychle a v pořádku dorazila

Rychlost dodání

• Rychlost dodání a dobrá komunikace

rychlost

• česká firma

Max spokojnosť

Po týdnu od objednání stále zboží nedorazilo, komunikace ze strany prodejce žádná. Na dotaz odpověď za 3dny

jsme nad míru spokojeni. Zatím první zkušenost na jedničku. Psi jsou spokojení a jen se olizují ! Nějak nechtějí granule? Super losos s bramborem bez pšenice, nějak nezájem? Super !

Rychlé dodání

• Rýchle doručení

Nemám výhrad. Super vše klaplo.

• Výborná komunikace, ochota a krátká dodací lhůta. A hlavně ta kvalita kurníku. Žádná fórová krabice, kterou slepice za pomoci počasí rozloží za pár dní. Vše bytelné, kvalitní funkční a promyšleně praktické.

Jsem naprosto spokojen. Přišlo to, co jsem očekával a kvalitou a zpracováním to předčilo mou představu. Za mě super díky

Tyčinky mohu jen doporučit, už dvakrát obědnáno a oba psí kluci jak diví,obědnám znovu, nato že jsou hodně ale hodně mlsný tak šmakuje, díky, konečně něco co baští

❤️ Sme veľmi spokojní a naši psíkovia majú veľkú radosť z bravčových ušiek! Ušká nám prišli na adresu, kvalitne zabalené a rýchlo dodané !
    Ďakujeme

• Velký výběr, příznivé ceny a rychlé dodání.

Sušené pochoutky, které zde kupuji, mé fence velice chutnají.

• Podle firmy, informace na jejich webových stránkách neodpovídají stavu v jejich skladu. Objednané zboží nebylo na skladě. Přestože jsme telefonicky i emailem potvrdili, že nám nevadí výměna, zboží stále po týdnu nedorazilo. Komunikace ze stran firmy, proč zboží nedorazilo, není.

• Dobrý obchod