• Velký výběr, příznivé ceny a rychlé dodání.

• Dobrá cena (jednalo se o granule před expirací)
    • Obchod komunikuje
    • Dost dlouhá dodací doba na produkt, který je skladem
    • K odeslání došlo až po dotazu, kde to vázne

Několik dní po uhrazení objednávky se nic nedělo (tohle by si měl prodejce hlídat), k odeslání došlo až po urgenci. Prodejce se omluvil a zařídil přednostní odeslání, proto dávám Doporučuji. Ale protože jsem s dobou dodání 9 dnů fakt nepočítal, musel jsem mezitím koupit další granule. Mimochodem, na Mall objednány pozdě večer, doručeny následující den ráno, s dopravou zdarma (!). Je jasné, kde budu nakupovat. Je mi líto, ale zde už víckrát ne.

• Levné zboží
    • Doručení 10 dní
    • Žádná komunikace

Už víckrát ne, to si raději připlatím dvě stovky na jiných eshopech, ale budu mít zboží doma do 3 dnů. Tohle je v dnešní době fakt děs a to že jsem trpělivý člověk. Ale doručení 10 dní, když se jedná o granule, takže něco, co potřebujete mi přijde fakt mimo. Pokud nemám granule skladem a nejsem schopna je doručit do 3-4 dní i s objednávkou od dodavatele, minimálně o tom zákazníka informuji !
    Na můj dotaz po 5ti dnech čekání nebylo odpovězeno do dnes, ale hlavně že mi mezitím stihl přijít newsletter, o který jsem se neprosila :)

• Doba dodání

Objednavku prijali, ihned zaplacena. Pote ale konec komunikace a nic se nedělo. Až po telefonatu, jak to vypada s odeslanim granuli bylo sděleno, skoro po týdnu,že stale neodeslali. ‍♂️‍♂️‍♂️
    Po této urgenci do dvou dnu přijel balik DPD.