• Nelze kontaktovat-!!!!!

Na kontaktní E-mail nikdo nereaguje...nelze zjistit termín dodání...
    V podmíkách je do 10dní...není jiný způsob komunikace.
    Po objednání příjde potvrzení o přijetí,ale je ve stavu čekání....???
    Objednáno 7.6.2023 16.6. není odezva!!!!

Nakoupeno 14.7. připomenutí prodejci 20.7. ovšem bez odpovědi, 3.8. dávám negativní recenzi a nedoporučuji obchod

• Secure purchase and fast shipping

Good shop, they send to other countries so it's perfect if you can't go to Prague to buy something, I like the mini-calendars, very useful and cute!

obchod měsíc po objednání a zaplacení zboží nekomunikoval a následně objednávku zrušil

• rychlé vyřízení v případě naléhavé potřeby

Dobrý den...objednala jsem si...přišel jen email s potvrzením objednávky a abych zaplatila...tak jsem zaplatila...týden se nic neděje...žádné reakce ani na můj dotaz...v jaké stavu je objednávka...mají psané dorucení 1-2 dny od zaplaceni...tak js3m zvedava...

• Žádné zboží jsem si od CartrigeTonery.cz před 10 dny neobjednal a nemohlo být proto ani doručeno. Nevím, proč jsem tento dotazník k hodnocení spokojenosti dostal. Jedná se o omyl nebo o záměr? Žádám o výmaz všech mých osobních údajů podle příslušných ustanovení zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů, resp. podle čl.17. GDPR.

rychlé dodání, vše ok

• Dobrá komunikace, rychlé dodání zboží
    • ---

Doporučuji tento obchod.

Vše šlo jako po másle a černá cartridge do HPéčka za 119.- tiskne jako čert.

• Zboží nedorazilo
    • Nikdo nekomunikuje

Provozovatel ani pres vyzvu nekomunikuje, neni uveden telefonni kontakt takze se tam nedá zavolat, zbozi bylo ihned po objednavce zaplaceno predem a nic nedorazilo!

• Nebudu hodnotit.
    • Nic jsem si neobjednal a tak nechápu proč mi chodí žádost o recenzi.
    • Asi spam nebo co.

• Naprosto nulova komunikace!

Zbozi (objednavka 190703091) objednano 22.7.2019, obratem zaplaceno, do dnesniho dne nedoruceno. 3x dotazovano na stav - nulova reakce ze strany obchodu.

• Naprosto nulova komunikace!
    • Klasicky priklad skomirajiciho garazoveho eshopu, skoda.

• obchod nekomunikuje, ani po 14 dnech zboží nebylo doručeno

dobrá úroven

Zboží jsem objednala a zaplatila bankovním převodem 28.11.2018
    Po 14 dnech čekání jsem napsala eshopu aby mi sdělil kdy mi dodají zboží. Na email nikdo neodpovídá, telefonní kontakt nemají. Nemám ani peníze ani zboží. Rozhodně nedoporučuji.

• žádná komunikace nedodání zboží

• toner, který dodali nefungoval, ale obratem poslali bez problému nový na výměnu. SUPER jednání.