• e-shop nekomunikuje a zboží stále neposlal (toner objednaný 13. 1. 2016)

NEDOPORUČUJI

Objednal jsem toner a platbu provedl převodním příkazem, zboží bylo zaplaceno 18.1.2016 a dosud nedorazilo. Žádná komunikace ze strany obchodu!

• cena zboží
    • dobrá komunikace
    • nemá slabiny

Doporučuji tento obchod, nejen pro dobré ceny ale i pro vstřícnost a dobré rady pokud si nevím rady a přesně neznám název zboží

Děkuji

• - dodání bylo bez problému (leden 2015)
    • - bídná kvalita - toner tiskne dobře jen od 100% do cca 90%

Píšu trochu se spožděním - dodání před rokem (leden 2015) bylo v pořádku, nicméně - koupil jsem 2ks tonerů na 5000 stran do tiskárny xerox, první tisknul od 100% do 92 procent náplně pěkně, od té doby hrozně - barva různě chybí což se projevuje jako bílé čáry tam kde má být černá, a naopak všechna ostatní bílá místa jsou špinavá od světle šedých čar.

Neřešil jsem to a dal druhý toner, tiskneme málo vpodstatě jen faktury - pod 100 stran měsíčně . Druhý byl to samé, jakmile se blížilo 90%, kvalita je hrozná.

Takže oba vyhodím, koupím 4x tak drahý originál který dotisknu bez problémů do nuly, a vyjde mě to pořád na míň jak polovinu..

Takže za mě velké mínus za kvalitu a už tu nenakoupím, oba tonery vydržely slušně tisknout cca 500 stran, žádné třesení ani čištění nepomohlo.

• nevím
    • vůbec nekomunikují, telefon nikdo nezvedá a na e mail nereagují

V žádném případě nedoporučuji. Zboží jsem objednala, přišel mi e mail obratem že se čeká na potvrzení objednávky a od té doby nereagují.

• má toner, který hledám
    • nemohu posoudit

koupil jsem a snad nebyl ošizen-to ukáže provoz toneru.

• Tento obchod je absolutně nevyhovující. Objednané zboží po více jak týdnu stále nedorazilo a nelze se s nimi ani telefonicky spojit.

Vůbec nedoporučuji.

Rozumná cena
    Dobrá kvalita
    Rychlé dodání

• otravný zasraný dotazník....

• Cenově výhodné tonery.
    • Objednané zboží nedorazilo ani po 14 dnech.
    • Obchod nekomunikuje, uvedené tel. číslo nefunguje nebo telefon nikdo nezvedá.

Obchod jsem zkusil poprvé a naposledy.
    Objednané zboží nedorazilo, nikdo se neozval.
    Ještě, že jsem nezaplatil předem.
    Tento obchod nedoporučuji.

• 4.srpna jsem napsal negativní recenzi viz.dole. Již se mi ozval jak pan Kořínek, tak pan Pouza a vše napravili, vrátili mi peníze. Jednání bylo slušné, proto alespoň jeden klad. Pan Kořínek zde vyzíval k tomu, aby se mu ozvali všichni kdo odeslal peníze a objednávku nedostal. Došlo snad k záměně čísel účtu. Není nutné podávat hromadné žaloby.
    • Bohužel to nemění nic na faktu, že komunikace je obrovský nedostatek.

Obchod vždy fungoval, já jsem vždy vše dostal, vše vyřešil. Ode mě šanci dostanou. Po své zkušenosti však nemohu obchod doporučit.

Zbytečně ztracený čas čekáním. Po týdnu čekání jsem zaslala e-mail s dotazem, který nebyl zodpovězen. Zkoušela jsem volat na mobil uvedený v kontaktech na obchod. Telefon nedostupný.

• obchod nekomunikuje

Jen láká na výhodnou cenu ale skutek utek. Vůbec si neváží zákazníka.

• Přehlednost a ceny
    • Nekomunikuje, mobil nedostupný, emaily byz odezvy, účet uvedený na faktuře neexistuje.

špatenka

• obchod nekomunikuje.

• Nejspíše podvodníci!!! Objednali jsme toner 15.7.2015, zaplatili předem, dnes 5.8.2015 stále čekáme na zboží. Mobil vypnutý, na mejly nikdo nereaguje!

Pokud by nás bylo více, podáme trestní oznámení.

• Zboží jsem objednal 14.7.2015, ihned přes účet zaplatil, jsou to tři týdny zboží nikde.

Nedovolám se, email bez odezvy, nevím co se děje, jen vidím že se změnil provozovatel obchodu.

• naprosto špatná/nulová komunikace

nakoupil jsem, platba předem, v e-mailovém potvrzení ale uvedeno zřejmě chybné číslo účtu firmy, protože jsem provedl platbu, ta se mi za tři dny vrátila zpět (neex. účet), když jsem se na toto e-mailem ptal, kde je chyba, ani po deseti dnech nedorazila od firmy odpověď, peníze jsem ihned ze své vůle poslal na jiný účet, který jsem našel na webu, ale dodnes zboží nedorazilo a nikdo se ani neozval !!!

• vybral jsem si
    • komunikace

nespoléhejte na dohodu o dopravě