• Druhá žárovka s kódem 03102

Grafická karta byla na externím skladu, byly tam 3... aha vlastně nebyla ani jedna... a peníze mi vrátili... aha vlastně hned ne, jen vydali příkaz k vyplacení peněz a... to trvalo 3 pracovní dny. Jako fakt? V dnešní době? Kde to žijete lidi?

• Zboží - kávové kapsle, mi přišly 5 měs. po datu expirace ☹️. Po upozornění obchodu mi byly peníze okamžitě vráceny, což oceňuji.

• Zboží za udavanou cenu mi neprodali

Objednavka byla skladem 2ks. Objednal jsem, bylo mi po par hodinach receno ze uz nejsou a stornovali mi objednavku. Přitom zbozi meli a dal prodavali, prodávají, jen uz za jinou cenu nez jsem objednal. Pro me je to klam zakaznika. V jinych obchodech když obchodnik zada spatne cenu, musi to za tu cenu uz prodat. Bscom mam rad, ale pokud ho mam hodnotit dle teto objednavky, tak hodnotim takto...

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Po 6 dnech obchod zjistil, že zboží nemá skladem, i kdy ž má uvedeno na stránkách, že zboží skladem je. Smutné!!!

Objednal jsem a zaplatil zboží, které mělo být skladem. Po týdnu marného čekání, během kterého obchod nereagoval, jsem se snažil zjistit, na čem jsem a jestli se bude něco dít. Obchod ovšem neodpovídal na e-mail ani na telefon. Nakonec jsem objednávku zrušil a zboží objednal u jiného obchodníka, který ji ještě týž den odeslal, a dokonce za nižší cenu.

• Dobrá komunikace
    • Přijatelné ceny
    • Možnost nákupu přes Heuréku
    • Nedostatečné zabalení produktu
    • Chybí český návod

Zboží jsem kupovala přes Heuréku a nechala si jej poslat do Zásikovny. K mému zděšení bylo jen v originální krabici, přestože se jednalo o kuchyňský přístroj z velké části z plastu (výrobník sodovky). Krabice byla z docela měkkého kartonu a výrobník byl pouze v igelitovém sáčku. Druhým nedostatkem je absence českého návodu na obsluhu. V tomto e-shopu už nakupovat nebudu.

Zboží je na eshopu skladem, ale ve skutečnosti není ani u dodavatele.

Objednano a zbozi bylo skladem a pak mail, ze zbozi neni...

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nevím jestli mi zboží vůbec někdy projde

Produkt objednán, 2 týdny a nepřišel ani email po kontaktování, a ani že produkt byl vyexpedován.

Objednane zbozi nebylo skladem a nikdo mi nebyl schopny rict, kdy skladem bude

Krabička po otevření balíku byla velmi poškozená!

• Arogantní jednání

Objednané zboží, které bylo uvedeno skladem, mi nebylo doručeno v avizovaném termínu. Objednal jsem v úterý 14.11., přišel pouze potvrzovací email objednávky s datem dodání v rozmezí 16. až 20.11. Dne 20.11. v dopoledních hodinách jsem volal na zákaznickou linku, jak to s mojí objednávkou vypadá. Paní mi řekla, že je zboží stále na cestě, ale že tento den určitě do 14 hod.bude a ozve se mi. Neozvala se, následující den (21.11.) jsem objednávku zrušil, přece není možné čekat na zboží skladem týden než mi ho vydají. Tentýž den přišla sms o možnosti vyzvednutí. Poté jsem byl telefonicky kontaktován prodejcem, proč jsem objednávku zrušil, že mě kontaktovali 3x sms zprávou, přičemž mně přišla sms jen o možnosti vyzvednutí po stornování objednávky. Prodejce mi potvrdil storno a celý hovor ukončil slovem "sbohem".
    Kdyby mi přišla jakákoliv zpráva či email o pohybu objednávky, nebo že bude zpožděna, chápu a beru to. Ale po takovém arogantním jednání prodejce vím, že BScom už nenavštívím.

Zboží nedorazilo v slibované termínu, žádné info o doručování. Zklamaní.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• V dnešní době kdy si člověk objedná tak doba doručení bývá max.3 dny. Tato objednávka trvá věčnost přitom byla uvedená jako skladem a ještě mi nebyla doručena.