• Potřebovala jsem bačkory do školky. Obchod uváděl, že je má skladem, expedice do 24 hodin. Přišly za 9 dní (i při platbě online kartou). Příště objednám u Deichmanna nebo Sportisima, kteří doručují do 48 hodin.

• Doporučuji výběr jiného přepravce než České pošty, zásilka obuvi byla dodána 10 od odeslání zásilky prodejcem.

Botino prezentovalo cca 8 druhů barev obouvacích lžící. Jelikož nebylo v nabídce zmíněné, jak objednat barvu, kterou chci, po zakoupení jsem telefonoval do Botina, kde jsem se dozvěděl, že mají jen tři barvy, shodou okolností ani jednu kterou jsem chtěl. Jinak vše došlo v pořádku. Takže : 1)Botino nabízelo něco co nemá 2) při nákupu není kam kliknout, kvůli výběru barvy.

Tovar mi prisiel. Ale nie som spokojna jednanim a casom dorucenia, kedze z Ciech mi to islo dlhsie ako z Talianska.

• Tkaničky,které jsem si objednala,vypadali na obrázku úplně jinak,než které mi dorazily.Vybrala jsem si barvu a ve skutečnosti mi přišly úplně jiné,které vůbec nepoužiji.Ponaučení pro příště!!!

Negativní
    Nedoporučuji
    Boty poškozené
    Komunikace a klientský přístup ponižující až urážlivý

• Velikosti bohužel nesedí, myslela jsem si že boty trochu povolí tak jsem v nich vyšla ven. Což byla chyba nepovolili, tlačí mě, nedá se v nich chodit a nemůžu uplatit reklamaci
  • Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Tkaničky nebyly stříbrné, ale šedé a komplet stačil jen a 1 botu,bylo jich jen 6 kusů. Takže za 139 korun se mi to zdá neadekvatni a ještě jiná barva.

• přehlednost
    • velký výběr
    • popis zboží neodpovídá skutečnosti

Zakoupila jsem stříbrné kotníčkové tenisky, které mě svým vzhledem nadchly a za příznivou cenu. Popis zboží byl následující : tenisky se skrytým podpatkem
    7 cm, výška platformy 3 cm. Jsem menší postavy a pokládala jsem tuto výšku za ideál i pohodlí. Přišly tenisky s podpatkem 5 cm
    platforma kolem 1 cm. Obula jsem je zatím
    jednou, byla jsem v nich celý den a velmi mě bolela chodidla. Nepřišla jsem zatím na to proč, asi umístím měkkou vložku. Vracet nebudu, líbí se mi.

• jen hezké fotografie bot.....
    • čínské velikosti bot neodpovídají našim velikostem,obchod na to neupozorňuje.....

nekvalitní zboží z Číny,/ boty jsem vrátila mezi podrážkou a svrškem boty upatlaný pruh jiné barvy nebo lepidla,rozdíly v číslování,boty předražené,na obrázku vypadaly boty pěkně,skutečnost hrůza...

Stalo se mi to naštěstí poprvé, ale je to ponaučení pro příště. Velmi podezřelá komunikace a storno bez uvedení důvodu.

• nevím o žádných
    • lžou v popisu zboží. udávají, že jde o kožené boty a přitom jsou boty ze syntetického materiálu.při komunikaci přes telefon se zákazníkovi snaží namluvit, že je debil.

nevěřte jejich informacím o materiálu zboží.

• celková neschopnost

Tuto firmu nedoporučuji nikomu. Neschopný pracovní kolektiv,špatná a lživá komunikace.
    Dlouhé dodací lhůty , slogan zašleme obratem
    je jen frázi.
    Kdyby zákazník nevyvíjel velkou aktivitu, tak s němi nehne ani zemětřesení. V dnešní době velké konkurence děs a hrůza.

• Stránky jsou přehledně zřízené.
    • Zboží je nekvalitní! Původem z čínských tržnic a s obrazkami se nedá vůbec srovnávat!!! Popisy o výrobku jako: kůže, zateplení, kvalitní., jsou absolutně nepravdivé. Prodejce jen láká zákazníky na klamavou reklamu! Bohužel ani ceny neodpovídají kvalitě.

Radim nenakupovat u tohoto prodejce. Naprostý propadák!

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• přehlednost, rychlé dodání
    • nekvalitní dodavatelé
    • objednané boty vypadají hůř jak z tržnice

Proti obchodu nic moc nemám, spíš by se měl zaměřit na kvalitnější dodavatele. Objednané boty jsou strašné, druhý den jsem si za tu stejnou cenu koupila v kamenném obchoděm o 90% kvalitnější. Reklamovat nebudu, nemám na to čas, ale mrzí mě to a důvěru u mě proto obchod ztratil. Nemohu však soudit jinou obuv.

• Pri vraceni,dlouho trvalo nez bylo zbozi prevzato,pokud si zatupce firmy neprevezme,tak mi bude vraceno zpet

Zatim cekam,jak dopadne vratka

• Špatná komunikace když řeknu jaké chci boty tak je mi odpovězeno že takové nemají a za 3 dny mi přijdou vracela jsem předešlou objednávku a žádné peníze mi vracany nebyli a své číslo účtu nikomu nehodlám psát ať mi to vrátí na šek
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.