• Zboží mi nebylo doteďka doručeno

Nedoporučuji!!!

Objednala jsem si tkanicky v barve fialova ale veskutecnosti byly ruzove. Z nedostatku casu jsem uz nemela kdy resit vymenu. Ale barva tkanicek neodpovidala barve na obrazku ani popisu.

• ---
    • Kvalita bot je příšerná. Boty jsem měl 1x na noze a už jsou rozlepené. Boty jsou hezké ale rozlepené. Když jsem volal do obchodu tak mladá slečna mě řekla at boty zašlu. Určitě děkuji za radu ale kdo bude platit poštovné mě už neřekla.

• -
    • Zboží neodpovídá fotce.

Boty přišly rychle ovšem vypadaly jinak tak šly zpět. Na platbu jsem si musela počtak celou zákonnou lhůtu a taky nevrátili mnou zaplacené poštovné, ale jen minimum co ze zákonna musí. Takže pro zákazníka neudělají nic co nemusí a proto raději nakupte jinde, kde si zákazníka více váží a fotky odpovídají skutečnosti.

• nekvalitní zboží z Polska za vysokou cenu

• kvalita obuvi špatná - fotky neodpovídají realitě

• obchod je v pořádku ale boty nevydrželi, už jsou v popelnici!!!!

• Při vrácení nepoužitého zboží v originální krabici si obchod účtuje ,,úpravu zboží,, a strhne Vám z vrácené částky 50Kč.Takže ve finále jste prodělali min.20Kč!!!
    • Už nikdy více tento OBCHOD!!!
    • NEDOPORUČUJI!!!!!!!
    • Zvláštní praktiky odečítání peněz při vrácení zboží!!

Nedoporučuji...nekupujte nic u tohoto obchodníka!!!

• Nabízené zboží je velice nekvalitní!

• kominikace

• Velká nabídka obuvi.
    • Dodá jiného zboží než bylo objednáno.

Objednala jsem si boty s kožíškem ne jen ,že přišly bez kožíšku ale ještě mi paní do telefonu tvrdila ze tam žádnej kožich nemá byt přitom na e shopu bylo foto bot a zcela jasně tam bylo vidět, že jsou z kožíškem. Tak jsem asi blba Já

• Komunikace....

Určitě bych neposílala peníze dopředu, nikdy nevíte, kdy Vám objednávku zruší jako mě a přetahovat se s nimi o peníze.... to si neumím představit.

• Jiný výběr než v kamenných obchodech
    • Boty jsou sice módní, na efekt, ale ani nevypadají jak z koženky spíše z lepšího papíru..samozřejmě je zde slabina všech internetových obchodů - skutečnou velikost boty zjistí člověk až po vyzkoušení.Stélka neodpovídá udaným rozměrům..cena je nadhodnocena vzhledem ke kvalitě

Jedná se o standardní internetový obchod. Je věcí kupujícího, jak si vše rozmyslí.Já jsem si neuvědomila, že bota může i přes stejnou velikolst,kterou si běžně kupuji vykazovat známky toho, že mi bude malá - nízká v části prstů...je to opravdu módní zboží..

Objednala jsem lodičky, vracela jsem též den, co dorazily. Prodejci jsem oznámila, že jedna bota má na špičce poměrně velký defekt, proto zboží vracím a současně odeslala formulář pro Na toto mé oznámení prodejce vůbec nereagoval, čekala bych minimálně omluvu. Pochybuji, že by mi byla vrácena platba vč. poštovného, byť mi byla dodána vadná obuv.

Kdykoliv jsem se snažila nakoupit v tomto "obchodě" vždy byla moje objednávka z jejich strany stornována!!!!!

Objednala jsem si boty za 1113,- pošta zdarma. Bohužel přišla jiná barva. Boty jsem musela poslat na své náklady zpět a ještě mi nevrátili celou částku, ale jen 1013,- takže 100,- zřejmě za poštu. Já osobně nedoporučuji.

• Už ŽÁDNÉ,JIŽ SI NEBUDU OBJEDNÁVAT.
    • Slabina je třeba v tom,že nesouhlasí barevné provedení s tím co je vyobrazeno a nabízeno.

Komu nesejde na tom ,že dostane trochu odlišný výrobek (v mém případě přišly místo sytě žlutých bot,žlutozelené,barva totožná sreflexníma vestama),tak je to pohodlné a svým způsobem vzrušující,něco jako když o Vánocích rozbalujete dárky.

• boty jsem nosila 15 min. a hned byly zničené
  • Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Obchod sice komunikuje, ale na webu má nepořádek