Dodané nesprávné zboží, reakce na chybu ze strany prodávajícího nulová.

Vše v pořádku, rychlé a kvalitní doporučuji!

• cena výrobků
    • akorát méně dostupných příchutí (protein)

doporučuju

Na těchto stránkách jsem našla vybraný produkt jako nejlevnější. Jednalo se o první objednávku.
    Doporučuji - spolehlivost.

• Rychlé doručení.
    • Dorazila jiná příchuť než v objednávce. To jsem bohužel zjistil až po rozbalení.
  • Objednala jsem si zbozi a kdyz mi do tydne neprisla zadna zprava, ze zbozi bude odeslano, tak jsem psala do obchodu, kdy zbozi odeslou a uplynul dalsi tyden a stale nemam odpoved ani zbozi nedorazilo...

• Vše ok. Hlavně rychlost dodaní

• - Velmi rychle a bezproblémové vyřízení objednavky
    • - příznivé ceny kvalitního zboží
    • - možnost doručení přes zasilkovnu
    • /

Doporučuji. Dobre ceny a rychle jednání.

• Super rychla dodavka, vse v poradku.

Doporucuji.

• Rychlost, kvalita, cena

Super

Balík jsem obdržela i s několika moly a červy. Pro mně nechutné a nepřekonatelné. Zboží, které by mohlo být napadeno jsem ihned vrátila, nemohla bych to vzít do pusy. Navíc jedna tyčinka byla dokonce prošlá. Toto se mi ještě nikdy nestalo a je to neomluvitelné, proto nákup nedoporučuji a takový obchod by vůbec neměl fungovat.

Reakce obchodu Bio Pohoda

Dobrý den, za toto se velice omlouváme. U nás k tomu , aleemohlo dojít, muselo k tomu dojít během přepravy. Takový balík bychom se nikdy neopovážili odeslat. Moc se omlouváme za tuto událost. Peníze jsme Vám ihned vrátili nazpět.

• Velmi rychle dodani
    • Skvela komunikace s provozovatelem
    • Ochota
    • Vyber zbozi v kategorii kterou potrebuji

• - ochotně poradili
    • - zboží odpovídalo nabídce a objednávce
    • - skvělá komunikace e-mailem i telefonicky

druh tohoto zboží jsem objednával poprvé a zde jsem nakoupil právě kvůli ochotě poradit a necpat začatečníkovi nejdražší veci.

• nákup v klidu z domova
    • nemusím nikam jezdit

budu-li něco potřebovat, určitě nákup zopakuji

• 100% SPOKOJENOST

PŘEHLEDNÁ NABÍDKA,INFORMOVANOST, VČASNÉ DODÁNÍ. DĚKUJI A DOPORUČUJI

• obj.25.3 a do dnešního dne zboží ještě nemám

Reakce obchodu Bio Pohoda

Dobrý den moc se omlouváme. Objednávka byla ale z našeho obchodu expedována 30.3. (viz odkaz níže). Bohužel nemůžeme za to, že dopravce z nějakého důvodu zatím nedoručil zboží. Mrzí nás to, bohužel chovaní dopravce neovlivníme. Nemělo by to patřit do hodnocení obchodu, jak to často bývá.

• Dobrá cena, slušně rychlé vyřízení, dárky k nákupu

Dobrý obchod

• dobrá komunikace,rychlé dodání,dostupné služby,kvalitní materiály
    • nic jsem nezaznamenala

tento obchod bych určtě doporučila svým kamarádům

Dobrý den jiná příchuť proteinu než jsem si objednal a jiná gramáž o 300g míñ!!!!!!!!!!Fakturá na zboží,které jsem si obědnal.PÁN SI ASI MYSLÍ,ŽE KDYŽ JE Z OSTRAVY A JÁ Z PRAHY TAK SI TOHO NEVŠIMNU!!!!!!PŘÍŠTĚ JINDE TADY UŽ NE BLBEC MOŽNÁ JSEM,ALE TAKOVÝ ZASE NE☺☺☺☺☺☺☺

Reakce obchodu Bio Pohoda

Dobrý den, moc se omlouváme. Názvy produktů a gramáž je psaná dle výrobce. Pokud změní gramáž, bohužel může se stát, že o této skutečnosti nevíme. Moc se omlouváme za vzniklé problémy