Zboží jsem ani po 10 dnech nedostal

• Nereagují na dotazy a maily.

• NIC
    • NEDOPORUČUJI

Dne 14.5.2017 vytvořena objednávka, dne 23.6.2017 vyřízena obj. a bude předána přepravci, dne 8.6.2017 zrušena objednávka.
    Chtěl jsem jim dát šanci, bohužel se naplnilo očekávání.. a nedoporučuji.

• nekomunikují a nedodali mi zboží i přes moji okamžitou platbu na jejich účet
    • Žádné
    • Žádná komunikace

Nedoporučuji, budete čekat zbytečně.

• NIC
    • Zboží dorazilo poškozené
    • Nikdo nezvedá telefon
    • Na email žádná reakce

NEOBJEDNÁVEJTE NIC V TOMTO OBCHODĚ. PŘIJDETE AKORÁT O PENÍZE.

Reakce obchodu Bio Pohoda

Dobrý den, velice se omlouvám za vzniklé problémy. Tuto reakci však nechápu, na email jsme Vám ihned odpověděli, reklamace se vyřídila v pořádku. Nevidím, kde byl problém v komunikaci. Velice se omlouvám za vzniklé problémy.

• obchod ani po zaplacení zboží nezaslal
    • majitel nekomunikuj

NEOBJEDNÁVEJTE ZDE ZBOŽÍ, PŘIJDETE O PENÍZE

• Objednání v pohodě.
    • Objednala jsem 4.5., dosud zboží nemám a na e-mail nereagují, telefon nezvedají.

....

• zboží nedorazilo

Ať posoudí sami

• Objednavku jsem podal 27.4. a dosut jsem ji neobdrzel

• Dne 3.5.2017 jsem od Vás dostal SMS i email, že objednávka č. 201170375 byla vyřízena a dána přepravci. Do dnešního dne jsem žádnou zásilku nedostal. Na pobočce České pošty v Benátkách nad Jizerou do dnešního dne 11.5.2017 žádnou zásilky nemají. Jak to teda bude ??????. Kdy objednané zboží skutečně dostanu a zda vůbec. Už o zboží nemám zájem,
    • nedoporučuji, na email žádná odpověď, telefon nikdo nikdy nezvedne

jednoznačně ne

• poskozene, zadna reakce ze strany obchodu

neduveryhodny

Zboží nedorazilo, již je to 14 dní od provedení objednávky, obchod nereaguje na email.

O zboží již nemám zájem a ostatní nedoporučuji.

• rychlé a bezproblémové dodání

vše proběhlo bez problémů

• - široký výběr zboží
    • - rozumné ceny
    • - rychlé dodání
    • - ocenila bych informace o expirační době výrobků přímo na stránkách e-shopu

- vše proběhlo v pořádku
    - jediným negativem je chybějící informace o expiraci výrobků, protože při nákupu většího množství (v mém případě na půl roku), je člověk nemile překvapen, že expirační doba končí pár týdnů poté, kdy doberu poslední pilulku doplňku stravy

• Vše přišlo v pohodě a relativně rychle

Sice neměli příchuť co jsem si objednal, ale za to jsem aspoň dostal dáreček :)
    Mandlové máslo mělo poškozený víčko, takže olej z másla byl rozteklý, naštěstí bylo máslo dobře zabaleno v sáčku a olej se nikde jinde nedostal.

• Rychlé odeslání
    • Zboží odpovídá popisu
    • Pozornost navíc

Velmi rychlý obchod, děkuji a Vaše služby jistě opět využiji.

• Rychlý a spolehlivý

Nemám co vytknout

• Nákup přes internet.
    • Špatná informovanost.
    • Vybrala jsem si zboží a dostala jsem úplně něco jiného.
    • Doufám, že mně to neuškodí, neboť popis je velmi strohý.
    • Na tomto přípravku jsem prodělala, neboť v jiných obchodech je zhruba o 80,00 Kč na jednom balení levnější. Zakoupila jsem dvě balení.

Mrzí, mě že informaci o výměně produktu jsem dostala den před převzetím.
    Informaci jsem si přečetla až následující den, když už jsem za produkt zaplatila a balíček převzala.
    Změna produktu měla být již při objednání zboží a ne až 3 dny po zadání objednávky.

Prodejce mi vyšel vstříc + přibalil dárek, který potěšil i pobavil, rychlá komunikace i odeslání zboží. Zboží odpovídá popisu.Nízké ceny.Prodejce mohu jen DOPORUČIT. Celková spokojenost.