• Zatím jsem nebyl informován o dodání zboží. Naštěstí jsem nic neplatil.

Hodně špatná komunikace.

jen potvrzovací e-mail - prý budu informován o dalším postupu, ale žádná další komunikace... telefon nikdo nebere... obchod zkrátka nefunguje... pro mě ztráta času.

• přešlo 6 dni a objednávka nebyla do teď vyřízená

• Naprosto tristní nabídka, která je dlouhodobě stejná. Skoro téměř rok jsem řešil s Vaším partnerem Manboxeo svůj dárek, ale když jsem se pravidělně díval na Vaši nabídku, nestačil jsem se divit, spoustu zboží v nabídce, nic skladem, proč to tam pro boha máte, když to nemáte??? Výběr pro fanouška cyklistiky je naprosto ubohá.

Naprosto špatný výběr, nic krátkodobého. E-shop jsem sledoval pravidelně a nabídka se absolutně vůbec neměnila.Z tohoto důvodu nedoporučuji.

• malý výběr kromě maziv a čistící chemie

• u produktu bylo uvedeno hustění 400kPa a nakonec bylo na plášti opět napsané 250kPa jako u druhého produktu, který jsem právě proto nechtěl kupovat.

• Rychlost vyřízení objednávky.
    • Nedostatek zboží ve výběru, pouze některé velikosti bot či oblečení apod.

• Při použití dárkového slevového kuponu se doprava zdrama zrušila a musel jsem platit dopravu.
    • Malý výběr zboží! Opravdu velmi malý.

• žádné zboží , vše ostatní předražené.

Dostala jsem voucher 1000 Kč na nákup v tomto obchodě. Několik hodin jsem vybírala, abych peníze utratila. nebylo za co nakoupit. Navíc jsem musela zaplatit poštovné. Např. bundy-1 bunda-nedostupné, ponožky -nízké pouze 1 druh, a to pouze v zelené barvě, atd.
    Nechápu, jak tam někdo může nakupovat, pokud nemá voucher a tím pádem je nucen tam nakupovat. Jinak zboží přišlo v pořádku, aby taky ne, když se těch věcí potřebovali zbavit za tu cenu. Délku dodací lhůty bych neřešila, protože jsem koupila stejně něco, co jsem až tak moc nepotřebovala.

• rychlé dodání zboží
    • velmi malý sortiment

• Zboží dorazilo správné
    • Doba dodání
    • Sortiment relativně drahý a omezený
    • Nakupováno pomocí dárkovému kupónu od ManBoxeo.cz, na který se ale nevztahuje doprava zdarma!

Pokud si připlatíte za kupón, dostanete nákup v obchodě, kde je skoro vše o 20% dražší než na kupkolo.cz, nebo koloshop.cz a ani nedostanete dopravu zdarma. Kupón musíte vyčerpat celý na jeden nákup.

Velice omezený sortiment. Nakupoval jsem zde jen proto, že jsem do eshopu měl voucher z Manboxeo. Pokud trochu jezdíte a nemáte kolo za 20 tisíc, tak si zde nevyberete.

Koupili jsme si kupon v hodnotě 500,- Kč v betonové cihle, ipřestože má e-shop dopravu zdarma při nákupu nad 500,- Kč pro nás po použití kodu tato sleva neplatila. :(

Reakce obchodu Bike4U.cz

dopravu zdarma nad 500 Kč opravdu nabízíme. Ale v obchodních podmínkách máme napsáno, že "Cena dopravného se vypočítává z výsledné ceny objednávky po použití všech slevových kuponů a akčních nabídek."

Mrzí nás, že jste nebyla spokojena.

Jsme jeden z mála obchodů, které nabízí přepravné již od 500 Kč ZDARMA.

• velmi maly vyber sortimentu

Reakce obchodu Bike4U.cz

děkujeme za reakci. Máme na čem pracovat :-)

• Velmi malý výběr v cyklo sortimentu, omezený výběr cyklo oblečení, poměrně vyšší ceny cyklo

Reakce obchodu Bike4U.cz

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Ceny máme bohužel vyšší, protože se u zanček, u kterých sjme výhradní distributor pro ČR snažíme držet doporučené maloobchodní ceny.

• Rychlost, spolehlivost, doporucuji

• neodpovídá na emaily, nedoručení Českou poštou neřešil

• B obchod bez kvalitního zboží

Museli jsme zde nakoupit, dostali jsme voucher. Na webu jsou překlepy, chyby, nepravdivé informace. Nekvalitní nabídka zboží.

• Slušný výběr zboží.
    • Objednané zboží nemusí být skladem.

Den po objednávce mi přišel omluvný slušný mail, že přilba byla již prodána.