• Spolehlivost
    • sortiment, ceny

Měl jsem dárkový kupon takže jsem zde něco koupit musel, ale něco si vybrat byl docela problém, nabídka zboží je ve srovnání z eshopy kde běžně nakupuji minimální.

• Neshledal jsem nic výhodného
    • Skoro vše

Nakupoval jsem zde, protože jsem dostal dárkový poukaz. Popravdě obchod velmi zklamal. Velmi omezený sortiment, ceny nic moc, navíc při použití poukazu jsem musel platit za dopravu a to byla původně inzerována v této výši zdarma. Asi hodinu mi trvalo vůbecněco použitelného za přiměřenou cenu najít. Zatím nejhorší bike eshop, co jsem (musel) navštívit.

• malý výběr

obdržel jsem voucher na 1000 Kč a skoro jsem ho nechal propadnout, protože zde není téměř co vybrat. Nakonec jsem objednal zimní návleky na tretry. Zboží přišlo v pořádku, ale nápis na každém návleku je v jiném úhlu (vypadá to divně). kvalita produktu žádná sláva, ale nechce se mi to řešit a zboží vracet, tak si je nechám.

Reakce obchodu Bike4U.cz

mrzí nás, že jste si v našem sortimentu nevybral. Jelikož nejsme výrobce, ale jen prodejce, nejsme schopni ovlivnit kvalitu prodaných produktů.
    Jsme rádi, že proces nákupu jste hodnotil kladně.
    tým bike4u.cz

• Napísali mi, že "Dobrý den,
    • e-biky na Slovensko nedoručujeme."! Pričom keď som objednával cez e-shop z DE, vzdialené cez 1500km, tak poštovné navyše v rámci EU bolo len 9,- € !!!

Bolo by fajn, aspoň v rámci našej bývalej federatívnej republiky, nájsť si v ČR dorucovatelsku firmu, ktorá doručí hoci len dres, alebo tričko aj na Slovensko aj za tých 9,- €. Robí to napr GLS

• Nevím.
    • Malý sortiment. Těžko se vybírá. Dostal jsem poukaz, ale už zde nakupovat nebudu.

Ani neurazí, ani nepotěší. Těžko se vybírá. A ceny také nic moc na to, že to je eshop. Vracet se sem nebudu. Není pro co.

• Obchod je v pořádku bohužel slabina je v zařízení, které jsem koupil.
    • Nevím

Obchod je v pořádku bohužel slabina je v zařízení, které jsem koupil.
    Navigace TEASI ONE 3. používá mapy, které jsou naprosto nepoužitelné. Dle map v navigaci a i v Tesi Tool nelze nic naplánovat.Ve větším měřítku chybí názvy obci a tak je těžké se orientovat a v detailech je to nepřesné a také těžko orientovatelné. Zařízení sice umí naimportovat mapy.cz ale pak jedinou funkci co jí zbude je určení polohy v mapě. Ani do teasi tool nejde naimportovat pro plánování jiná mapa než dodávaná k navigaci. Navíc jsem zkoušel navigovat dle importované trasy z mapy.cz a navidace je podivná. K cíli sice přivede přesně ale dělá takové zvláštnosti, například z hlavní silnice Vás provede přes benzinku a pod.Dle původních map třeba ve městě vede naprosto nelogickou a delší cestou. Některé turistické trasy vůbec nezná a pod. Je vidět, že mapy v navigaci mají co dohánět. Na trase pak něco najít a upravit trasu je naprosto nereálné!

• Nabídka náhradních dílů Suntour
    • Špatná komunikace, emaily zasílané na [email protected] se vrací jako nedoručitelné.
    • Narozdíl od ostatních E-shopů zásilku zašlou teprve po potvrzení telefonátem, i když zboží mají skladem
    • Neexistence možnosti sledování stavu objednávky v e-shopu

Reakce obchodu Bike4U.cz

Pokusím se postupně odpovědět na všechny Vaše připomínky:
    1. Špatná komunikace, emaily zasílané na [email protected] se vrací jako nedoručitelné.
    Zřejmě jste se upsal a napsal emailovou adresu se špatnou koncovkou. Naše emailová adresa je [email protected] a ne EU.

2.Narozdíl od ostatních E-shopů zásilku zašlou teprve po potvrzení telefonátem, i když zboží mají skladem.
    Jelikož právě dokončujeme funkci autoamatických emailů ke každé objednávce, domníváme se, že je dobré informovat zákazníka alespoň telefonicky a potvrdit mu objednávku.

3.Neexistence možnosti sledování stavu objednávky v e-shopu
    Viz. odpověď bod 2

Doufám, že jsem na Vaše připomínky odpověděl dostatečně.

bike4u.cz

• Dodací lhůta
    • Objednal jsem si zapletené kola..dorazily mi zaklíněné v sobě v krabici..po vytažení byly pobouchané,odřené.Po nasazení na kolo kopou cca 2mm do strany.Bublinková fólie a podobné věci jim zřejmně nic neříkají.
    • Komunikace obchodu-žádna.

Nevím jak ostatní ale já rozhodně spokojený nejsem.Můj první a poslední nákup v tomto shopu.

Reakce obchodu Bike4U.cz

Velice nás mrzí tato Vaše zkušenost. Mohl by jste mě prosím kontaktovat na [email protected]? Rád bych s Vámi dořešil tento problém a hlavně zjistil kde nastala chyba.
    Děkuji

bike4u.cz