• .
    • Ozval som sa že mi to ar neprišiel a po týždni žiadna odozva

Dobrý den.
    U zboží, které jste vybral a objednal bylo uvedeno : NA DOTAZ.
    Dne 23.5 2022 v 11.34 hodin jsem Vám psal e-mail, že zboží není a je vyprodané.
    Koukněte do e-emailu, jistě ho najdete.
    Přeji pěkný den.
    Petr Bezecný

• Nabízené zboží bylo obratem stornováno, pokud nemají produkt k dispozici ať ho nenabízí

Dobrý den.
    U zboží, které jste objednal bylo uvedeno : NA DOTAZ, pokud by bylo skladem nebo dostupné bylo by to u zboží napsáno. Myslím, že je to poměrně přehledné a pochopitelné a proto nechápu tuto negativní reakci.
    Přeji pěkný den.
    Petr Bezecný

• objednávku, která byla uvedena "skladem" jsem odeslal 21.5. a k dnešnímu dni jsem nic neobdržel

Dobrý den.
    Objednal jste dvě položky, jedna skladem druhá na objednání, ta dokonce nebyla ani dostupná a byla uvedena na dotaz. Dostal jste potvrzení objednávky kde vše bylo uvedeno, včetně předběžného data vyřízení objednávky. Nerozumím proto této recenzi.
    S pozdravem Petr Bezecný

• Kolo pekne, ale dorazilo se zlomenou zadni odrazkou, a neni k tomu vubec zadny navod, psala jsem tam email a do dnesniho dne se nikdo neozval.

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

paní Blaženo, zlomenou zadní odrazku nejspíše zavinila přepravka což nás mrzí. V době odeslání zlomená určitě nebyla dali bychom rovnou nový kus.
    Že nebyl ke kolu návod je divné, bývá přiložen v krabičce pod nabíječkou, ale stát se může že ho tam výrobce nedal, naše lajdáctví že jsem nezkontrolovali.
    Zde jsou všechny manuály on-line https://www.leaderfox.cz/cs/manualy a konkrétní zasíláme na Váš email.

Email jsme nečetli jelikož skončil ve spamu, v tom množství emailů které teď chodí se pomalu začínáme ztrácet, potřebovali bychom jen na odpovědi jednoho člověka navíc.

Za komplikace se omlouváme! Mrzí nás, že kvůli těmto drobnostem nás nedoporučujete :-(
    Posíláme novou odrazku a tištěný návod.

Pěkný den.
    Vávra

Po mailovej dohode zaslať poštou mi tovar aj tak poslali nekorektnou spoločnosťou Geis. Na faktúre bola položka zaokrúhlenie 0,60 Eura v prospech predajcu = v živote som to nikde nevidel.

= krát sklamanie. Už tu kupovať nebudem. Cenu samotných výrobkov neriešim.

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Dobrý den. Nic z toho co píšete přece není pravda ! Že Vám balík nepošlu poštou jsem vám volal a domluvili jsme se. Nemůžeme přece za to, že u vás Geis nefunguje podle vašich představ. Co se týče zaokrouhlení tak ano je zaokrouhlená, ale dopravu jste měl reálně nižší o 1 euro viz. dopravní podmínky na našich stránkách ( na Slovensko za 13Euro a Vám jsem účtoval 12 Euro) Takže nechápu tuto stížnost.
    S pozdravem a přáním krásného dne Petr Bezecný. Bezvakolo.cz

• Zboží dle zcela konkrétní specifikace bylo možno objednat (tj tvářilo se jako že je na skladě) ale přesto mi po několika dnech bylo oznámeno, že není, a nedá se sehnat. Je to běžný nešvar českých E-shopů. Když objednáváte v zahraničí, tak vám systém nabídne a umožní objednat jen to, co skutečně mají. Nabízejte jen to to skutečně máte, jinak vás nemohu doporučit!

Dobrý den.
    U zboží, které jste objednal nebylo uvedeno SKLADEM ani SKLADEM v e-shopu. Pokud by tomu tak bylo tak by zboží na 99,9 % bylo dostupné. U každého zboží je tlačítko dostupnost s jasným vysvětlením. Omlouváme se za komplikaci. S pozdravem Bezvakolo.cz.

• nabízejí co nemají

špatné

• Chtěli jsme nakoupit určitou značku a hlavně XXXL velikost
    • zboží nedrží skladem i když to na eshopu bylo uvedeno

nevím, napíši jim osobně a vše si vysvětlíme

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

všeobecně doplňky značky CUBE jsou dost nedostatkové zboží jelikož ho nedrží skladem dovozce do ČR i když jsou to aktuální modely na sezonu 2016-2017 je s tím dost problém. V Německu zboží dostupné bylo čekací doba zhruba 3-4 týdny o které jsme Vás informovali hned jak jsme ověřili dostupnost, u zboží nebylo mimochodem uvedeno že je skladem ani skladem ES. Kdyby jsme zboží nenabízeli i s tím že si zákazník počkátak tak se ani většina dresů, bot atd vůbec do ČR k zákazníkům nedostane. My s tím máte taky starosti a komplikace s dodáním kdyby to bylo jen na nás tak máte objednávku doma do 3 dnů. Vávra
    Bezvakolo.cz

• Doprava- pumpa o váze 60 gr by se vešla do obálky s bublinama o stovku levněji než do prázdný krabice 50 x30 x20. Navíc doručovatelská služba český pošty je -alespon v Krumlově zoufalá. Proto když zboží najdu v obchodě s PPL vybírám si jiného dodavatele.

• -
    • Zboží, které obchod prezentoval a stále prezentuje, že je dostupné skladem, nebyl schopen dodat ani 11 dnů od objednávky.

Nepravdivé informace o dostupnosti zboží. Následně opakovaně nepravdivě podané informace ohledně nového termínu dodání zboží.

Dobrý den.
    Ano bohužel jste objednala zboží, které bylo jasně označeno jako skladem ES - což je vysvětleno jako u dodavatele. Zboží jsme okamžitě objednali a pak nastal problém jelikož se dodavatel stěhoval a pak nestíhali expedovat. Všechny informace co jsem Vám předal jsem měl od dodavatele - bohužel to nešlo jak se předpokládalo. Přesto se omlouváme za komplikaci. Petr Bezecný - Bezvakolo.cz

• Nepravdivé informace o zboží skladem
    • Kvalita balení dodávky

Nedoporučuji

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

zboží bylo v podstatě všechno skladem, kromě nosičů kol které skladem nebyli a na webu ani nebylo uvedeno že skladem jsou. Přišly bohužel s dvoudenním zpožděním než jsme předpokládali. Za opoždění se každopádně omlouváme i když to nebylo naší vinou :-(

• Na webu mají jiné zboží než mají ve skutečnosti skladem.
    • Vybrala jsem si dle nabídky helmu na kolo, ale při potvrzení objednávky mi přišel email, že helmu nemají a ať si vyberu z dvou jiných designu v příloze. Ani jeden z nich ale na webu v nabídce nemají.
    • Protože jsem platila předem a zase tak moc mi jiný obrázek na helmě nevadil, už jsem objednávku netušila.
    • Ale je to zvláštní postup.

Doprava ok, komunikace víceméně taky. Jen mi poslali co jsem si nevybrala původně. Jinak ok

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Dobrý den, sezóna se bohužel chýlí ke konci a dodavatelé už začínají mít pomalu a jistě vyprodané sklady. Na webu máme něco přes 5000 položek a nedá se to teď 100% uhlídat. Mohli jsme platbu vrátit zpět, to byl nejednoduší a nejlehčí způsob. Poslali jsme Vám nabídku kterou jste akceptovala, tak nechápu tu nespokojenost. Pokud Vám to způsobilo nějakou komplikaci tak se omlouváme.
    Vávra Bezvakolo.cz

• Blízkost bydliště, solidní přístup k zákazníkům, ochota poradit
    • Například chci koupit a hledám nový trojtalíř - převodník a pod tímto označením (doporučeno přímo prodejcem) jej na stránkách nemohu najít a nejde zobrazit

Zkuste uvidíte

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Dobrý den, může se stát že kliky nebyli u dodavatele a tím pádem se skryli na e-shopu. Stačí napsat email, daly by se třeba sehnat od jiného dodavatele.

dodáno něco jiného než objednáno a na faktuře uvedeno

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

muselo dojít k omylu už ze strany dodavatele kdy zaslali něco jiného než jsme objednali. Zboží Vám vememe zpět a peníze vrátíme. Za chybu se každopádně omlouváme.

• Nabízí zboží které nemají

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Dobrý den, bohužel se ne vždy podaří uhlídat 100% stav skladů. Snažíme se proto dělat maximum a neustále vylepšujeme systém aby stav nabízeného zboží byl aktuální. Za chybu se každopádně omlouváme.

• Obchod má v nabídce zboží, které nemá na skladu a ani není schopen ho v rozumné době opatřit. Telefonicky mně sdělili, že dodávka se uskuteční možná až do měsíce. Protože mám o objednané zboží zájem,m tak mně nezbývá než čekat.

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Dobrý den, jistě pochopíte že nemůžeme mít všechno nabízené zboží na skladě. Některé zboží je právě teď dostupné u dodavatele a proto ho máme v nabídce na webu, může se ovšem stát že za 10 minut si ho někdo objedná a zboží se vyprodá, není v našich silách tomuto zabránit a uhlídat každou položku. U některých dodavatelů se to aktualizuje pravidelně každý den u jiných a konkrétně tohoto se to aktualizuje ručně a navíc nemá u těchto věcí přesné informace co má skladem.

• nekomunikují, dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Dobrý den, za chybu v komunikaci se omlouváme. Vše bylo skladem, jen se čekalo na jednu položku, tu jsme včas objednali, bohužel došlo k tomu že objednávku dodavatel nebyl schopen během 2 týdnu vyřešit i přes tři urgence z naší strany.

• Zboží jsem objednal dne 19.února. Ve vaší nabídce bylo uvedeno, že ho máte na skladě. Po vašem telef.sdělení, že dodací lhůta bude 2 týdny stále čekám.

Nedoporučuji - velmi slabá a nedostatečná komunikace se zákazníkem.

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Dobrý den, měli jsme skladem ES (u dodavatele), než jsme stačili aktualizovat stav skladu už zboží skladem nebylo. O této situaci jsme Vás neprodleně telefonicky informovali, s tím že by mělo být zhruba za 2 týdny, což je dnes. Domluvili jsme se že počkáte, včera zboží ještě skladem nebylo, dnes zboží naskladnili, do pátku ho máte doma. Pokud jsme někde udělali chybu v komunikaci tak se omlouváme. Nicméně by Vám měli dnes z prodejny volat že je zboží na cestě.

• nemají věci které nabízejí na internetu.

mám s tímto obchodem špatne skušenosti

• žádné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!