• Ceny a rychlost dodání
    • Popis zboží které jsem si objednal,neodpovídal skutečnosti,zboží bylo neoriginálně zabalené a byl odstraněn čárový kód.Oficiální dovozce mi sdělil že to prodejci dělají proto,aby nebylo dohledatelné z jakého zdroje levně pod rukou nakoupili.A že na takovýto produkt není poskytována záruka.Zboží nebylo v originální krabici.Jen převázané gumou.Takže z tohoto důvodu plášť šel okamžitě nazpět.K dobru obchodu musím sdělit,že prodejce bez problémů pochybení uznal a peníze včetně dopravného okamžitě vrátil zpět.

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Dobrý den, zboží odpovídalo popisu, je pravda že nebylo originálně zabaleno jelikož je komponent určen pro výrobu tudíž je u něj poloviční cena než je stanovená MOC oficiálním dodavatelem do ČR. Kód neodstraňuje prodejce ale dodavatel, jinak je zboží totožné s tím co si koupíte za plnou cenu. Záruka se na zboží samozřejmě vztahuje.

• Grafické zpracování stránek působí dobře
    • viz výše

počketje a uvidíte

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Dobrý den, bohužel dostupnost kol CUBE je velice mizerná rádi bychom dodali ale není to v našich silách.

• jako každý eschop

bez problémů

• Celkově jsem nebyla s internetovými obchody (cyklozboží)spokokojena, nemají aktualizované zboží. Nabízejí v internetových obchodech některá kola (zvláště loňské modely), která na skladech nemají a nejsou schopni je sehnat.

• Prodejce mi osobně zavolal

toto jsem objednal http://www.bezvakolo.cz/111859-gripy-na-riditka-bhg-48-fixset-l-bila

ale přišly gripy krátké , samozřejmě za cenu dlouhých

ale vracet nebudu pro příště jen v kamenném obchodě.

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Po telefonickém rozhovoru jsme zjistili že jste obdržel správné zboží které jste si objednal. V případě nesrovnalostí nás prosím kontaktujte rádi problém vyřešíme k Vaši spokojenosti.

• klame zákazníky

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Dobrý den, nejsme si vědomi že bychom klamali zákazníky, kola CUBE jsou bohužel nedostatkové zboží, a pokud ho není schopen dodat dovozce do ČR tak ho bohužel nemůžeme dodat.

• výběr značky CUBE
    • požadované zboží nebude na skladě cca 3 měsíce.

podle osoby,která mě kontaktovala,je zásobování komponenty CUBE velmi sporadické a trvá dlouho.Místo spokojených zákazníků tak získávají své odpůrce

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Vážený pane, ohledně dostupnosti objednaných gripů jsme Vás ihned informovali, zboží nemají skladem u CUBE v DE ani v ČR. V tomhle jsme bohužel nevinně, udělali jsme pro Vaší objednávku maximum.

Nemohu doporučít obchod svým známým,jelikož jsem své objednané zboží dosud nedostal.Jine obchody,když nemají vše co je na objednávce,pošlou co maji a potom zbytek.Samozřejmě že podruhé už neplatím poštovné.Z jiných obchodů dostávám zboží maximálně do dvou dnů.Doufam,že se moje zkušenost s vašim obchodem zlepší.Těším se na další spolupráci.S pozdravem Jíša

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Moc se omlouváme - jednoznačně naše chyba. Dodavatel ohlásil zpoždění dodávky, ale nepočítali jsem s tak dlouhou dodací dobou. Omlouváme se a vyřešíme dle vašich představ. Bezvakolo.cz

Celkově jsem nebyl moc spokojen. Telefonicky jsem si ověřoval přesný typ objednaného zboží a přesto mi dorazil typ jiný. Jelikož nebydlím blízko obchodu, nebudu zboží vracet. Jinak bych jej reklamoval.

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Po telefonické domluvě jsme Vám ihned zaslali zdarma správný typ duše. Omlouváme se za komplikaci.

• Neodpovídají na email ohledně tázaného výrobku.

Reakce obchodu Bezvakolo.cz

Na veškeré emaily se snažíme odpovědět, pravděpodobně nám pošta nepřišla, nebo naopak nedošla k Vám. Můžete zaslat email prosím ještě jednou? Na anonym se bohužel nedá nijak odpovědět. Díky Bezvakolo.cz