• Rychlé doručení zboží

Rychlost vyřízení objednávky.

Zboží je pěkné a v pořádku, jen mohlo být pečlivěji zabalené. Kola byla zcela volně ve veliké krabici, kde jezdila ze strany na stranu. Naštěstí se ale nic neulomilo. Jinak komunikace i délka dodací doby perfektní.

Trcohu delší dopravní doba, i když bylo zboží skladě, ale nakonec dorazilo.

• Je to rychle a pohodlne

Plastové kostky jsem objednávala 10.12., 12.12. bylo zboží dle informací obchodu předáno k dopravě PPL, ale od té doby jsem několikrát urgovala přes systém PPL, kde je to naprosto bez odpovědi, ani přes několik telefonátů s nimi zatím nemám od nich žádnou informaci, ani zboží - údajně se dohledává. Takže výsledek pro mě, že jsem objednala kostky pro vnoučka za 128,- Kč, dopravné 125 a utracené peníze za telefon už minimálně 200,- Kč a stále nic. Opravdu služba k pohledání.

Reakce obchodu Bezva hračky

Dobrý den paní Tatoušková, dle systému PPL se zásilka někde ztratila. Mrzí mě vaše hodnocení a to, že jste nekontaktovala přímo nás, že balík stále nemáte nebo že ho pohřešujete. Zaslali bychom Vám zboží znovu.

• Přehledné stránky, dobré ceny.
    • Dlouhá doba dodání, špatná komunikace.

24.2. jsem objednal zboží, které bylo skladem. 7.3. se objednávka stále vyřizovala, na můj mailový dotaz nikdo neodpověděl. Když jsem poté 14.3. mailem zrušil objednávku, přišla mně za cca 15 minut odpověď, že zboží bude ještě tentýž den odpoledne nachystané, čekalo se prý na dodání od dodavatele. Nakonec jsem si zboží osobně vyzvedl.

• přehledný výběr zboží, skvělá komunikace
    • nevím o žádných

• možnost osobního odběru a velký výběr
    • poštovné. Poštovné za obleček pro panenku 125Kč

Doporučuji. Jen čekací doma na vyskladnění je skoro týden i když je zboží skladem.

• dárky k nákupu.

Byla jsem velmi spokojená,doporučuji.

• Rychlost vyřízení, dobrá orientace v nabídce.
    • Neznámý výrobce, omezený popis produktu. Zakoupila jsem hrací sadu s kadeřnickými potřebami, ale nenapadlo mě, že fén je zcela bez foukacího efektu.

Je třeba dobře vybírat, levnější věci nemusí splňovat vaše požadavky, někdy je obtížné si představit velikost a možnosti použití hraček. Následuje ale velmi rychlé vyřízení žádosti a doručení do domu i ve večerních hodinách s předchozím telefonátem, což si velmi cením.

• počet hraček pro všechny děti ve třídě
    • nevím

vyhovuje, spolehlivost, zájem, komunikativnost

• Siroky sortiment a nizka cena
    • Postovne by mohlo byt levnejsi

Super, doporucuju

• rychlost dodání
    • vubec zadne

všem vřele doporučuji

• nákup z pohodlí domova

Na doporučení kamarádky, jsem objednala hračky a druhý den byly doručeny.
    Obrovská spokojenost. Všem můžu jen doporučit.

• dobrý výběr
    • o žádných nevím

nakoupila jsem zde již po několikáté, je to osvědčený obchod.

• Obchod přehledný, super ceny, super komunikace ze strany obchodu.

Všem velice doporučuji, byla jsem naprosto spokojená s ochotou slečny udělat objednávku po telefonu a rychlé expedice.

super věci rychlé dodání

• :-)

Vynikající, spolehlivý, doporučuji !

• Zboží bylo zabaleno v příliš velké krabici
    • Výplň krabice tvořil netříděný kancelářský odpad (směs kartonu, novin, igelitu, zbytky ocelových regálů, zbytky kancelářských potřeb)
    • Výplň nechránila zboží při přepravě, kartony deformovaly obal jednoho zboží
    • Fakturu, přiloženou ke zboží, nebylo téměř možné najít ve výplni krabice (nebyla nijak oddělená)

Byl to můj první nákup v tomto obchodě, takže mám jen jednu zkušenost, bohužel ale špatnou. Kvalita balení zboží, kdy výplň tvořil vesměs netříděný kancelářský odpad, mě zklamala. Je ale pravděpodobné, že situace vznikla díky předvánočnímu vytížení a balení zboží by bylo v průběhu roku v pořádku.