• Nemohla jsem si vybrat způsob dopravy, přitom pošta je levnější.

• Velice dobrá komunikace, rychlé dodání.

V mém případě karnevalová maska - indián. A poštovné, nejlacinší co jsem na netu našla + super cena za masku a doplňky, no bezva nakupování. V pondělí jsem potvrdila objed. a ve středu byl balík doma.

DOPORUČUJI VŠEM CO SE NEMŮŽOU ROZHODNOUT.

• obchod s pestrou a neokoukanou nabídkou
    • neobjevila jsem

doporučuji všem bez obav

• Označit hru CASINO jako hru pro děti je lež, i dospělý s ní má co dělat. Pro děti je naprosto nevhodná.

Je třeba dát pozor, na to co v nabídce předkládám.

Reakce obchodu Bezva hračky

Dobrý den, pokud myslíte produkt http://www.bezva-hracky.cz/detail/spolecenske-hry-elektronicke-digi-hra-elektronicka-casino-8-her/ tak je u hračky výslovně uvedeno "Hračka je vhodná pro děti od 8 let!". Pokud si sní nevíte rady, máte možnost ji vrátit do 14 dnů bez udání důvodů. Děkuji za pochopení.

• Ani nevím, hledala jsem sortiment a vy jste se mi zdáli cenově nejlepší

• pohodlí a rychlost nákupu
    • zatím nevím

báječné

• Super rychle dodani, mila komunikace a vyrizovani objednavky.

Rozhodne doporucuji, objednavka byla vyskladnena jeste tyz den, zaslana SMS z obchodu vyborne informuje, ze je zasilka pripravena k expedici :-)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.

• nákup z klidu doma
    • bylo uvedeno - počet kusů na skladě 5 - ale pak mi volali z obchodu, že mají pouze jeden, objednala jsem jiné zboží, se kterým jsem stejně spokojena

prima

Pri promo dnu dendopravyzdarma zaprve zvedli ceny a pak zbozi ani neposlali. nedoporucuji!!!

Reakce obchodu Bezva hračky

Dobrý den, bohužel stav skladu se mění před vánocemi velmi rychle a není možné tudiž bohužel uspokojit všechny zákazníky za což se omlouváme ale nyní před vánocemi se to stává.

• možnost vybrat si zboží na internetu

• dobrá komunikace
    • serioznost
    • nevím

naprostá spokojenost

• Výborná komunikace a rychlé dodání.

• Toto nedovedu z jednoho nákupu posoudit. Obchod jsem si vybrala díky tomu, že se zapojil do akce den dopravy zdarma. Před tím jsem obchod neznala.
    • Nevím.

Z jedné zkušenosti mohu říci, že se mi obchod líbí. Známým bych jej doporučila. Zboží dorazilo v pořádku. Zda budu tady i příště nakupovat asi rozhodne cena hledaného zboží.

• přehlednost
    • hodně zboží už nebylo skladem, ale to je vzhledem k blížícím se vánocům pochopitelné

pokud najdou,co shání, tak určitě ano

• Byla jsem moc překvapená když balíček dorazil a zjistila jsem,že e-shop je tady u nás v Uherském Brodě :-))kde bydlím,vůbec jsem o tomto e-shopu nevěděla,našla jsem jen díky "dnům dopravy zdarma"

Každopádně doporučuji všem,super rychlý obchůdek bez poštovného a nejnižší ceny hraček e-shopů.....což jsem si dobře zjistila než jsem objednala....

• nákup v tomto obchodě ovlivnil i fakt, že se zůčastnil dne "doprava zdarma".

Musím ocenit velmi rychlou a příjemnou komunikaci, která se dneska jen tak nevidí. Byla jsem nadmíru spokojena. Ještě jednou moc děkuji

Zboží nevypadalo jako na obrázku a ani nemělo všechny funkce, které byly v popisu uvedeny.

• Přehlednost
    • Dobré ceny