Celková spokojenost, vřele doporučuji....

• neznám
    • inzeruje zboží, které nemá k dispozici

příště již nevyužiji

• Nevím
    • S ohledem na to, že obchod uvàdí, že má zboží na skladě, je týden na doručení neuvěřitelné dlouhá doba. Neumím si pŕedstavit, jak dlouho by to trvalo před vánoci.

Komunikace dobrá, pomalé doručování.

• Do dnešního dne zboží nedorazilo

Nedodržení toho co obchod nabízí,do dnešního dne zboží nedorazilo

• Poměrně nízké ceny.
    • Nesouhlasí popis s fotem výrobku.
    • Obtížná komunikace s dodavatelem.

Objednala jsem zde, protože jsem chtěla nakoupit za příznivou cenu. Přišlo mi zboží, které sice údajně odpovídalo popisu produktu, ale neodpovídalo fotografii, která byla u tohoto produktu na stánkách obchodu a podle které jsem se především řídila. S obchodem jsem neúspěšně komunikovala mailem tři dny, dostávala jsem maily bez podpisu jménem konkrétní osoby. Nakonec jsem zboží odeslala zpět na vlastní náklady.
    Už zde nakupovat nebudu a ostatním to mohu doporučit snad jen se zvýšenou opatrností....

• netuším
    • komunikaci a dodací lhůtu, obdržel jsem 3 emaily, že objednávka byla expedovaná, avšak dodnes nedorazila

• Dlouhá dodací lhůta. 7.9. jsem objednala zboží a ještě je nemám.

Nakupuj, když nespěcháš.

• Nekomunikuje - nelze se dovolat na kontaktní telefon

Reakce obchodu Bestparfums.cz

na základě našeho dnešního telefonického rozhovoru víme, že zde došlo k nedorozumění. Vaše objednávka bude znovu doručena zítra prostřednictvím kurýrní služby GLS.

Bestparfums.cz

• VŠE SUPER

• nespolehlivost
    • dlouhá doba dodání

• Odložena expedice balíčku, pak informace o tom, že zboží nemají, je vyprodáno.

Raději objednat jinde.

• vyhodna cena
    • mel by dorucit zbozi

• skladem neznamená skladem

18/8 objednáno
    26/8 dotaz na stav - sděleno, že standardní dodací lhůta je 3-7 pracovních dnů (max 10 dnů), ale vzhledem k dovoleným bude dodání delší, v úterý 1/9 bude doručeno (maximální termín)
    1/9 dotaz na stav - stále nedoručeno - odpověď, že zboží je obsíláno ze slovenska a kvůli stánímu svátku bude odesláno až 2/9
    jelikož se jednalo o dárek, který jsem potřebovala předat 2/9, objednávku jsem byla nucena 1/9 zrušit a zajít do nejbližšího obchodu (stres a finanční ztráta)

• Velmi dlouhá dodací lhůta v porovnání s jinými internet.obchody - většinou dodají do 2 prac.dnů.

Průměrný

• Dobre ceny

• Velmi dlouha doba dodani oproti konkurenci

Objednala jsem parfém 70ml, který byl označen skladem za cca 700,-Kč, bylo mi napsáno emailem, že zboží vyexpedovali, druhy den, že prý není skladem ( dosud mají na eshopu označení skladem) a nabídli 50ml za 1200,-, přičemž na eshopu mají 50ml za cca 500,-, objednala jsem ten, dosud nemám zpět peníze ani parfém..

• Zboží za dobré ceny.

Sehnala jsem zde parfém, který nikdo jiný nemá skladem a pokud ano, tak předražený.
    Zde za super cenu :)

• Výhodná cena