• nižší ceny než jinde
    • pomalá reakce na moji neúplně vyplněnou objednávku a tím se řešila s týdenním zpožděním, což se mi pak již nehodilo

myslím, že pokud by bylo vše i z mé strany ok, věřím, že by nebyl problém ani ze strany obchodu a vše by bylo ku spokojenosti obou stran

• Dobrá komunikace s obchodem, zboží v pořádku
    • Dlouhá doba dodání .

Pokud na objednávku nespěchají, doporučuji.

• Delka dodani je na tento sortiment priliz dlouha

Pokud na zbozi nespechate, tak v pohode, ale pokud ano, tak jsourychlejsi e-shopy

• pohodlný náku
    • o žádných nevím

Kvalita, ochota, pohodlí nákupu z domova

• dobré ceny
    • delší dodací lhůta

Lhali mi, že objednávku poslali a nebyla to pravda. Čekala jsem tři týdny na doručení.

Jsem spokojena, důvěryhodné, doporučuji.

• - cena
    • - komunikace
    • - dodací lhůta

Ačkoliv jsou stránky obchodu celkem přehledné a vypadají profesionálně, celkově na mě obchod nepůsobil důvěryhodně. To je dáno i tím, že obchod má v kontaktech uvedeno jediné telefonní číslo, které však je (nebo alespoň bylo) mimo provoz. Objednané zboží dorazilo po 4 dnech, což sice není žádná tragédie, ale u zboží deklarovaného jako "skladem" to není ani žádný zázrak. Navíc jsem do poslední chvíle nevěděl, jestli zboží skutečně dorazí.

• výborné ceny
    • zatím jsem zboží neobdržela, i když zaplaceno mnou bylo hned druhý den po objednání!!!!

nikdy se mi ještě v žádném internetovém obchodě nestalo, že bych tak dlouho čekala na dodání yboží po zaplacení!!!!....též po telefonickém hovoru, který proběhl v úterý mi bylo řečeno, že zboží pravděpodobně přijde ve čtvrtek, pátek nebo pondělí....neuvěřitelné!!!!Je neděle a samozřejmě zboží nikde!!!

Krabička i parfém byly označeny jako TESTER. Parfém neměl originální víčko, ale jen takové to zkušební co je v parfumeriích, takže jsme jej nemohli dát k narozeninám jako jsme původně plánovali, museli jsme hledat náhradní řešení. Vypadalo to jako když někdo někde sehnal za pár korun haldu testerů do obchodů a prodává je...

• levnější zboží
    • prověřená platba předem na účet
    • dobrá komunikace s obchodem
    • dlouhá dodací lhůta
    • dlouhá doba převodu na účet

solidní obchod

• Zbozi bylo levnejsi.
    • Dodaci lhuta.

Nevyhovujici.

• Na zboží si člověk opravdu počká!!

Nebrat!!

• občas cena
    • otřesná komunikace

objednala jsem tři produkty, u všech uvedeno skladem, zaplatila, až po týdnu se ozvali, že dva z objednaných produktů nemají, budou až-možná za měsíc, peníze ale vrátili a jeden produkt odeslali. Nicméně komunikace je naprosto šílená, doporučuju jen pro silné nátury, ne pokud objednáváte jako dárek a chcete ho mít do týdne i dříve, jak je to běžné u seriózních e-shopů.

• Jsem celkově sokojená
    • Nenašla jsem jedinou výhodu. Nižší cena za zboží, které není dodáno ani po 10 prac. dnech od zaplacení.
    • Nekomunikace, pomalost

Poprvé a naposledy. Budu urgovat vrácení peněz, pokud zboží nebude odesláno do zítřejšího dne.

• dlouhá dodací lhůta 10dní, předražené poplatky za dopravu, poškozený obal zboží,

obchod nedoporučuji, je neflexibilní, objednal jsem jen z důvodu, že požadovaná kosmetika Aus.Gold je velmi špatně dostupná na českém trhu

• Nelze pouzit kredetni karty

• Dobré ceny