• Dobré ceny a velký výběr.

Zboží bylo objednáno 8.3.2024. V potvrzení objednávky byla informace o dodání do 13.3.2024.
    Po telefonickém dotazu (13.3.2024) zda je zboží na prodejně byla informace, že není, tak zavolejte zítra.
    14.3.2024 - zboží není, ale my ho objednáme a zítra bude.
    V pátek opět zboží nedorazilo a odpověď personálu prodejny - možná v pondělí...

Koupíte si něco, dostanete termín k vyzvednutí, dostanete den předem na telefon upomínku, aby jste náhodou nezapomněli a po té, co dorazíte tak zjistíte .... , že to zboží není není nejenom na pobočce BestDrive, ale není vůbec ani v nějakém centrálním dodavatelském skladu a bude...? A informace o nedostupnosti (či zpožděné dostupnosti) ....0! Ani při nákupu, ani při vyzvedávání. Takže webová aplikace nákupu a informovanosti - naprosté zklamání, ale pobočka BestDrive Olomouc je naštěstí perfektní a paní mně vyšla vstříc a pomohla mně. Takže web zklamal a člověk to zachránil.

• Ochotný a kvalifikovaný personál
    • Možnost stát se členem klubu BestDrive a získat tak nižší cenu
    • Pohodlná rezervace návštěvy přes web pomocí kalendáře

Musím vyzdvihnout ochotný a kvalifikovaný personál. Moje minulá návštěva se týkala vyvážení kol kvůli vibracím při vysoké rychlosti. Technik mi sdělil, že kola bohužel nepůjdou kompletně vyvážit, jelikož některá z nich jsou kopnutá hází na vyvažovačce. Po konzultaci mi bylo doporučeno pořídit jiná kola a ideálně i pneu. Při nedávné návštěvě jsem přijel s jinou sadou kol, ale pneu jsem ještě použil původní. Po otestování s jinou sadou kol se vibrace již neprojevili. Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat za odstranění závady a tento servis určitě mohu doporučit ostatním!

• objednávka byla rozšířena o nové kompletní obutí a přesunuta na dnešní den

• Špatná komunikace, po posledním dotazu kde je zboží, nulová.

Reakce obchodu BestDrive

Vážený zákazníku, objednané zboží nám přepravce bohužel vrátil zpět k nám do skladu s odůvodněním, že byla uvedena špatná adresa. Adresu jsme zkontrolovali a zboží Vám dle dohody zasíláme ve zvoleném termínu. Za způsobené problémy se moc omlouváme.

• Velmi profesionální a kultivované jednání
    • nábídnuta "reklamace" v příapdě problémů

Spokojenost, auto po seřízení geometrie jede mnohem tišeji a pohodlněji, težko popsat.

• Rychlé a vstřícné jednání.

V místě

• dobré ceny
    • zboží nebyl ona skladě, jak uváděli na webu
    • nepředali kontaktní údajepřepravci = nepřišlo info o datu doručování = nebyl jsem přítomen

Mají dobré ceny. Komunikují dobře. Bohužel zboží neměli na skladě i když to uváděli na webu. Údajně nepředali kontaktní email přepravci, který následně nemohl poslat termín doručování. Z toho důvodu jsem samozřejmě nebyl na místě doručení v době kdy přepravce přijel. Každopádně dopravce byl vtřícný a přijel později.

Pavel

Týden po objednání zboží ještě nedorazilo

Vše naprosto OK

• Ochota
    • Vstřítnost
    • Rychlé jednání
    • Kvalitně odvedená práce
    • Žádné

• Dlouhá dodací lhůta
    • Nulová komunikace

• ochotně motokolo přezuli a vyvážily

Rychlost, kvalita, profesionalita

Výborná komunikace, zboží bylo připraveno k vyzvednutí hned na druhý den, i když mělo být na prodejně až o den později. Velmi děkujeme! Nutně jsme potřebovali nově přezout kola před cestou do zahraničí a objednávka z Pneumatiky.cz selhala. Přístě budeme nakupovat u BestDrive, protože jsme ještě ušetřili za dopravu.

• Dlouholetý zákazník, vždy spokojen
    • dobrá cena