• Výborný přístup, rychlé jednání a kvalitní provedení práce.

• skladem velký sortiment pneumatik
    • po předchozím objednání možnost přezutí
    • Od okamžiku přistavení vozidla do odjezdu s přezutými koly - 20 minut

Velká spokojenost. Po zkušenostech z jiných pneuservisů jsem si rezervoval čas cca 60 minut na přezutí pneumatik. Tentokrát přezuto za 20 minut.

• bohatý výběr zboží
    • extrémně dlouhé lhůty na montáž koupeného zboží

Možnost se objednat z domova a poměrně krátká objednací doba.

Měnil jsem u společnosti kola, výborný přístup, s best drive clubem i příznivá cen.

Přezutí vozu snadno objednàm on-line. Vyberu datum i čas. Rychle vyřízeno. Ochotný personál.

Zboží bylo objednáno přes centrálu z web stránek, po té mě kontaktoval pan přímo z prodejny kterou jsem si zvolíl a az tam jsem se domluvil na detailech co centrála nebyla schopna !!!

• je to online

nepřehledný a nepochopitelný způsob objednávání

Rychlý nákup.

dobře odvedená práce

Vše OK.

• Váš internetový obchod není v součinností s pobočkou BestDrive, dnes, v den na který byl potvrzen termín montáže, mi bylo zvolenou pobočkou oznámeno, že zboží (pneumatiky) na pobočku nedošlo a že ho musí teprve dnes objednat.

• Kompletní služba a servis
    • Vyšší cena

• 45 min plánovaná výměna kol (???)

• Jednoznačně zaslouží velkou pochvalu pan Mišurec z pobočky ve Zlíně vedle Lidlu. Na pobočku byly doručeny pneumatiky s rychlostnim indexem H ikdyž v objednávce a potvrzovacím mailu jsem požádoval index V. Pan Mišurec velmi ochotně a rychle tento problém vyřešil, tím že objednal správné pneumatiky ikdyž to nebyla jeho vina, ale problém vznikl na logistice, která pneumatiky zaslala na pobočku. Takové zaměstnance je potřeba umět zaměstnavatelem finančně ocenit, protože je vidět, že je to člověk na svém místě. Určitě si příště pneu opět objednám na tuto pobočku ve Zlíně díky přístupu pana Mišurce k zákazníkům.

• kvalita služeb

Dlouholetý zákazník.

Jedná se o objednání na přezutí kol. Máme zde uskladněna kola a střídáme letní a zimní. Vždy spokojenost.

• Dobré ceny a velký výběr.