• naprostá většina obchodů má náhradní folie k prodávaným bazenům skladem. Vy nejenže ji skladem nemáte, ale troufáte si psát dodací dobu 4 až 8 týdnů a zneužíváte toho, že jste výhradní dodavatel tohoto typu bazenů v ČR.

Zásilka nedorazila kompletní.

• Zboží se musí platit dopředu,nelze platit dobírkou.

• Osobní odběr
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Obrázek a popis zboží neodpovídal tomu co mi prodali

Kupovala jsem bazenovou hadici, která podle obrázku a popisu byla v celku bez dělitelnych části po určitých metrech s koncovkami. Dodána byla obyčejná dělitelná hadice s jednou koncovkou. Naštěstí nebyl problém vrátit, ale vzhledem k tomu, že mi to vyzvedával někdo z rodiny, netušil, že to není ta správná hadice. Takže jsme museli jet znovu vrátit zboží a to je v této době uzavírka ulice v blízkosti obchodu tak je to trochu složitější.

Kontroluje někdo kvalitu odesílaného zboží ?

Reakce obchodu Bazen online

Výrobky kontroluje výrobce. U nás už dochází jen ke kompletaci objednávek, nemůžeme každý produkt kontrolovat. Pokud není výrobek v pořádku, je třeba uplatnit reklamaci.

Za Bazenonline.cz - Radim Tomášek

• dopravce Geis nedoručuje a ještě je arogantní když se člověk dotáže kde je balík a kdy mě ho dovezou. Obchod nereaguje na mou stížnost na dopravce - do teď mě neodepsali.

Reakce obchodu Bazen online

moc nechápu vaše hodnocení - na váš večerní dotaz jsem osobně odpovídal hned ráno, že se za přepravce omlouváme a že to hned zaurgujeme z naší strany.

Po urgenci bylo zboží ještě ten den dodáno.

Chápu vaše rozhořčení, že přepravce doručoval balík 4 dny - za to se omlouváme, i když je to vinou přepravce. Z naší strany byla objednávka vyřízena hned další pracovní den ráno a na stížnost jsme také reagovali hned ráno.

Za Bazenonline.cz - Radim Tomášek

Zboží bylo doručeno společností FOFR se čtyřdenním zpožděním a flexi hadice byla o 60 cm kratší oproti obědnávce.Zaplacena ale v plné výši dle obědnávky.

• Speciální zakrytí bazénu
    • Zboží nebylo doručeno

Reakce obchodu Bazen online

za zdržení s výrobou zakrytí bazénu se omlouváme - na tyto produkty je aktuálně plná sezóna a výroba ne všechno stíhá díky vysoké poptávce včas.

Jakmile bude zboží nachystáno k odběru, budeme vás neprodleně informovat.

S úctou,
    Radim Tomášek, Bazenonline.cz

dodane zbozi neodpovidalo fotografii na strankach e-shopu, kde je souvisla neprerusovana hadice, ale shop dodava nenarezane 1,5 m dily, navic jeden konec je urizly a nasazena bila koncovka, zrejme, aby nebyla delka 9,1m, ale 9,0m .

Bohužel zboží je nekvalitní.Vloni jsme si zde koupili bazén ,bohužel pro nás v Mountfieldu bylo vše vyprodáno.Zboží došlo ,ale plachta děravá,závěsný filtr nefunkční.Reklamovali jsme,uspěli a zaslali nám úplně Jiný-kvalitní filtr,i mnohem silnější plachtu.U filtru se letos úplně roztavilo trafo-reklamaci jsme neřešili,beztak by ji neuznali dle mého.Objednala jsem proto nový,došel sice rychle ,ale opět ten silně nekvalitní co nefunguje.Takže nedoporučují,určitě je lepší objednat od profesionálů.

• Dodane zboží solární plachta 7x3 m byla z jedné strany (7m) nepřesně úřezaná. Uprostřed plachty po celé delce je spoj který se krčí a plachta plynule neleží na hladině. V minulosti jsem už měl solární plachtu od jiného dodavatele a bylo to něčem jiném takže můžu posoudit. Myslím ze byla dokonce i levnější.

Dobrý den Jozefe,

Děkujeme vám za nákup v našem e-shopu. Špatná kvalita plachty nás mrzí. Plachty nám jezdí z výroby již zabalené, takže nemáme možnost si všimnout špatného sváru či střihu.

Pokud nám zašlete reklamaci, tak se jí určitě budeme ihned zabývat.

S úctou,
    Radim Tomášek, Bazenonline.cz

• Zboží není dosud doručeno už to trvá 10 dní nikdo mi nevolá nikdo mě nekomentuju

Reakce obchodu Bazen online

z naší strany došlo expedici zboží ihned následující pracovní den, o čemž jsme vás vyrozuměli e-mailem, kde vždy uvádíme mj. i odkaz na sledování zásilky u dopravce.

Bohužel ze strany pošty došlo ke zdržení, které uvádíte. Příště, prosím, informujte buď nás, anebo přepravce, aby bylo možné dodání urgovat.

Bazenonline.cz

• absolutne zadne informace o vyrobku

Reakce obchodu Bazen online

máme na e-shopu kromě základních informací nahrané i vlastní fotografie produktu a kompletní návod, kde je popis zařízení, instrukce k montáži atd.

Bazenonline.cz

• Obchod nedoporucuji strasne dlouhe cekani nez prijde co si objednate STRASNE

Reakce obchodu Bazen online

u zboží na míru, které jste si objednala, byla uvedena dostupnost: výroba 5 - 10 dnů. Za zdržení o 1 den oproti uvedené informaci se omlouváme. V sezóně se to občas stane, objednávky chodí velmi nárazově podle počasí a výroba má svou kapacitu.

Bazenonline.cz

• Bylo dodáno jiné zboží.
    • Reklamace nevyřízena.
    • Při objednání odeslat, se množství načetlo 2x což jsem i akceptoval, nejde o velký obnos. Na zboží čekám 14 dní a zavolá přepravní firma, že je překlep v adrese a zboží jim tam ž týden leží, název ulice Lukešova - lukešovál, všechny údaje Ok i po zadání do všech vyhledávačů i spřeklepem ihned lokalizuje. přesto dovoz domluven na dnešek. Před chvílí volá řidič, že zboží nedoveze, omylem vzal jiný balík ve skladu. Na jednu zakázku na bublinkovou folii 2x2 den dovolené v čudu a všechny tyto peripetie - jednoznačná nedůvěra.

Reakce obchodu Bazen online

Vaše objednávka byla na více kusů plachty a ostatní objednávky nám chodí v pořádku, tak nevím... Přitom stačí např. napsat e-mail, že je třeba něco upravit. Zároveň byla z Vaší strany zadána chybně ulice "Lukeš ovál". Nevím tedy, proč veškerou vinu házíte pouze na ostatní.
    Ano, výroba plachty na míru trvala trochu déle, protože po dlouhé zimě najednou přišlo velké oteplení a všichni nárazově objednali plachty - toto bohužel nepokryje žádná firma v ČR. Zároveň i přepravce se mohl ozvat dříve - popravdě v Praze je s přepravci největší problém - 90% komplikací je s pražskými depy.
    Řekl bych, že pochybení bylo na všech stranách. Za naši stranu se omlouvám za zpožděnou objednávku. Snažíme se řešit, jak tyto špičky co nejlépe vykrýt, ale není to úplně jednoduché, když se zboží vyrábí na míru až na základě objednávky.
    Radim Tomášek, Bazenonline.cz

• Info o skladové dostupnosti nesedí

• .
    • .

• Bylo mi doručeno jiné zboží, než jsem objednala. Po třech dnech od objednávky urgence, kdy bude dodáno, přes ujištění zboží dodáno později a k tomu jiné.

Reakce obchodu Bazen online

máte pravdu, že zboží bylo dodáno o několik dnů později. V hlavní sezóně se naráz nahrne spousta objednávek a bohužel je nelze všechny vyřídit okamžitě, navíc pokud se dodavatel opozdí s dodávkou dalšího zboží. Za to jsme se omluvili.

Že vám bylo dodáno něco jiného, o tom nemáme žádnou informaci - budeme rádi, pokud nám to dáte vědět.

Bazenonline.cz

• Nevím kdo pro tento obchod vyrábí solární plachty na bazén, ale pokud mohu hodnotit dle mé objednávky (kruh 6m za 4.500 Kč) neodvádějí svojí práci dobře.

Objednal jsem solární plachtu na bazén kruhového tvaru o průměru 6m a síle 360mic. Bohužel při svařování pásů udělali soudruzi chybu takže po roztažení na hladině není plachta vypnutá, ale jsou na ní sklady - boule v místech napojení - svaření jednotlivých pásů. Proto (za sebe) nemohu doporučit.