• na stránkách dodací lhůta 2 - 4 dny které neodpovídají

Reakce obchodu Bazen online

za prodloužení dodací lhůty o několik dnů se omlouváme. U zboží na míru se to někdy stane, že se výroba opozdí, bohužel to nemůžeme ovlivnit.
    S pozdravem, Bazenonline.cz

• nabízí jiné zboží než pošlou

Folii jsem objednal o síle 0,25mm,ale síla 0,225mm asi klamou zákazníka.

Reakce obchodu Bazen online

již jsme vás před časem informovali e-mailem, že byla chyba v hodnotě uvedené na faktuře. Nabídli jsme vám opravu faktury i vrácení zboží. Od vás jsme už ale žádnou další reakci neobdrželi.

Fólie jsme zkontrolovali ve skladu a všechny fólie s udávanou tloušťkou 0,25mm mají na obalu výrobku dokonce sílu 0,27mm.

• doprava / dopravce

katastrofální

Reakce obchodu Bazen online

zboží bylo vámi objednáno v 15:49, od nás expedováno následující den a přepravcem doručeno do 24h od odeslání.

Prosíme o informaci, kde je ta katastrofa.

Bazenonline.cz

• Neochota poskytnou radu ohledně výběru zboží

Podložka pod bazén byla ze 2 kůsu a gramáž 200g/m2. Na obale byla uvedena gramáž 300g a z 1 kusu, kterou jsem také zaplatila.

Nedoporučuji plachta byla špatně svařená.Budu ji muset vrátit!!!

Reakce obchodu Bazen online

mrzí nás komplikace se špatně svařenou plachtou, ale jsme prodejce, nikoliv výrobce. Do zboží bohužel nevidíme a nemůžeme tak odhalit případné vady.
    Plachtu nám každopádně zašlete na reklamaci.

S pozdravem,
    Bazenonline.cz

To co bylo na obrázku neodpovídalo skutečnosti.

Dobrý den pane Josefe,

fotografie světla u zboží měla opravdu trochu jiný vzhled, již jsme nahráli správnou námi pořízenou fotografii. Za toto se omlouváme a v případě zájmu můžeme zajistit bezplatnou výměnu za světlo, které bylo vyfocené.

Nicméně se musíme ohradit vůči např. dodací lhůtě a vašemu celkovému hodnocení - zboží bylo doručeno do 24h od objednání.

V případě jakýchkoliv problémů doporučujeme se na nás co nejdříve obrátit, abychom mohli zjednat nápravu.

Přejeme pěkný den,
    Bazenonline.cz

• Bazén je hrozně křehký za ty peníze neodpovídá.
    • Velikost bazénu neodpovídá rozměrům.

Reakce obchodu Bazen online

pošlete nám, prosím, bližší informace o křehkosti a špatných rozměrech. Plech i fólie je naopak silnější, než se u nás obvykle prodává.
    Těchto bazénů se už prodalo hodně a zatím jsme s tímto neměli problémy. Je možná i nějaká vada z výroby.
    Za problémy se omlouváme.
    S pozdravem,

• osobní odběr
    • Dost dlouho trvalo vrácení peněz, musela jsem se několikrát dožadovat.
    • Zmatky, místo storna objednávky přišla výzva k vyzvednutí.

Zmatkovité domlouvání, nedodržení termínu.
    Podruhé už ne.

• Při objednávce neuvádíte počet zboží skladem.

Reakce obchodu Bazen online

bohužel nám toto zatím systém neumožňuje. Než bude tato funkce zavedena, je možné ověřovat počty kusů skladem telefonicky nebo e-mailem.
    Omlouváme se za způsobenou komplikaci.