Baterie byly smontovány s obrácenou polaritou. Takže při zapojení se kouřilo a hotovo. Jelikož jsem elektrikář, změřil si to a ustříhl drátky a přehodil je....vše je ok. Jen to odnesl kondenzátor.

• nemají zboží které izerují

již bych u nich neobjednal

• Vzhledem k tomu, ze jsem do dnešního dne nic neobdrzel nemohu se k tomu jakkoliv vyjadrit.

• Nezvedají telefony

• Nabizi zbozi ktere nema

Nabízí zboží které nemají

Zbozi, udavane jako skladem, neni skladem. Komunikace az po tydnu.

radši se nejdřív zeptat

• Nechá Vás vyplnit celou objednávku a pak Vám napíší že mají 3 týdny dovolenou.

Zboží skladem mají na webu, ale pak napíší že je potřeba počkat 6-8 týdnů

• Žádné
    • Nemají zástup !!!

Jak může Internetový obchod oznámit, že mají dovolenou a budou až v květnu. Toto v podnikání NEEXISTUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Ako vás mozem ohodnotiť ked mi zasielka este nedorazila a z vasej strany nemam ziadnu komunikaciu.
    • Nevyjadrujem sa

Objednavka mi nedorazila

• ačkoliv v e-shopu skladem, tak po objednání
    • a potvrzené objednávce jsem další den obdržel mail s tím, že zboží není skladem
    • -prý není obvyklé a dodání by mohlo být v horizontu 2 měsíců- objednávku jsem zrušil

Ačkoliv zboží nabízejí s tím, že je skladem,
    tak to není pravda

po 11 dnech jsem musel reagovat sam protoze jsem zbozi zaplatil najejich ucet a bylo me receno ze maji dovolenou ze poslou pozdeji tak jsem zvedavy jestli vubec baterie za 260kc dorazi

Reakce obchodu Batimex.cz

Na našich www stránkách jsme zákazníky informovali o dovolené. V průběhu zadávání objednávky jsme informovali o termínu naší dovolené. V mailu při potvrzení objednávky také byla informace o naší dovolené a termínu dodání zboží. Také jsme informovali, že pokud zákazník nesouhlasí s dodací lhůtou, může danou objednávku stornovat.