• Sortiment věcí, které už se jinde ani nedají sehnat
    • Obchod působí, že už moc nefunguje, ale je to jen zdání.

Opravdu hodně jsem přemýšlela jestli z obchodu objednat. Starý vzhled obchodu v kombinaci s několik let starými recenzemi mě vedly k myšlence, že už obchod ani nefunguje. Navíc nemožnost platby dobírkou mě zas navedla na myšlenku nějakého podvodu. Nikde jinde jsem ale zboží nenašla (baterii MT920). V obchodu batimex byla, ale nebyla uvedena skladem. A tak jsem si řekla, že zkusím do obchodu napsat email. Nebudu platit dopředu za něco co ani nevím jestli se ještě dá sehnat. Když neodpoví - je to jasné, když ano, budu velmi překvapená. A stalo se něco co mi vyrazilo dech.

Odpověď přišla do půl hodiny s tím, že baterii mají dokonce skladem. Trošku jsem bojovala s platbou přes účet, ale díky okamžité platbě odesílali zboží hned druhý den po objednání. Nebýt české pošty a svátků měla bych baterii za 3 dny. Musím říct, že jsem strašně ráda, že takové obchody ještě fungují a jde díky nim vrátit duši i starším věcem.

Příběh navíc: Přítel dostal od svého otce k 18 narozeninám hodinky. Asi před 4 lety přestaly fungovat a přítel je po nepodařené opravě “vyhodil”. Loni jeho otec zemřel a letos přítel slaví 40 narozeniny a nedávno si vzpomněl jak by bylo pěkné ty hodinky zase mít. Já je celou dobu schovávala a myslím, že teď nastala ta pravá chvíle jejich návratu. Tak doufám, že se mi to díky tomuto (a pár dalším) obchodu podaří. Hodinky jsou více elektro než mechanika a hodinář nám je vrátil, že se opravit nedají. Tak uvidíme…

• Rychlé jednání a zaslání poštou. Do 3 dnů jsem měl zboží doma

• dobrý výběr zboží
    • rychlost dodání

Spokojenost.

• jinde jsem tuto baterii nenašel
    • delší dodací lhůta ale nebyl jsem tim omezován

Přehled zboží.

• Info ododani, všetko dodane spolu s fakturou

• Komunikácia starostlivá

• Stopercent podľa objednávky ,rýchlo a kvalitne

Objednávka je vyriešená okamžite v pondelok som objednal v stredu som tovar dostal . To sa mi u žiadneho obchodu nestalo. Super spokojnosť.

Rychlé dodání ...

• Nereagují na e-mail
    • Na telefonní číslo se nejde dovolat
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Zboží neodpovídá objednávce (jiný výrobce)

Baterie byly smontovány s obrácenou polaritou. Takže při zapojení se kouřilo a hotovo. Jelikož jsem elektrikář, změřil si to a ustříhl drátky a přehodil je....vše je ok. Jen to odnesl kondenzátor.

Rychlost a spolehlivost.

• zboží bylo na trhu nejlevněší.Platil jsem předem a nikdy jsem se nezklamal. Solidní obchod.

doporučuji všem zákazníkům

Rychlé jednání a do 24 hodin jsem měl zboží na firmě.

• nemají zboží které izerují

• Rychlost dodání.

Objednal jsem baterii do zubního kartáčku , cena 211 Kč , zaplatil jsem předem a za celkem 290 Kč jsem za pár dnů baterii měl. Připájel jsem ji nabil a čistím a čistím.

• Spolehlivost a ceny.

• Dostupne i atypicke batt./accu (MT920)
    • Pri odberu vice kusu cena k jednani.

Opožděné vyřízení bylo způsobeno skutečností, že část zakázky (konkrétně baterie) nebyla v době objednávky na skladě a musela být teprve dodána - předpokládám, že ze zahraničí. Jinak jsem spokojen.
    M.Bláha, Vyškov

výhoda - sortiment baterií