slibovali že zboží vyskladní za týden dnes se blíží konec zmíněného týdne a kde nic tu nic

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, pane Zbyňku, zkontroloval jsem Vaši zakázku - z naší strany jsem pochybení nenalezl. Zálohovou fakturu na 516 CZK jste uhradil pouze 426,43 CZK, což je cena bez DPH. Logicky systém nepustil neuhrazenou zakázku k expedici. Admin

20. v noci objednáno a do 27. zatím nebylo ani odesláno! Sice se druhý den ozvali, že jedna věc z objednávky není skladem, ale jinak slabší.

• Neni napsano ze zboži neni na skladě objednávka cca 7 dni skliz jednani pani na telefonu nic moc nedoporucuji

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, dostupnost zboží jednoznačně a srozumitelně deklarujeme u každého produktu, mimo vás to zatím všichni pochopili. Snažíme se zákazníkům maximálně vycházet vstříc, ovšem předpokládá do elementární znalosti na straně zákazníka. Za jednáním naší pracovnice zákaznické linky si stojím - mám ho dokonala monitorované. Admin

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Dobrá cena.
    • Nemohu hodnotit, zboží zatím nepřišlo. Dodání avizováno 3 - 5 dnů, je to již 8. den Doufám, že někdy dorazí. Nevadí. Počkám. Co také jiného.

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, Vaši kritiku přijímáme a posíláme omluvu - někdy se něco nepodaří. Admin

• Mizerná komunikace.

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, mrzí nás že nejste spokojený - náš zákaznický servis se Vám snažil vysvětlit, že akce na zboží trvá vždy do určitého data, nebo do vyprodání akční zásoby. V deníku událostí jasně vidím formy i obsah komunikace - mailem i telefonicky. Admin

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží nebylo doručeno. Nepřál jsem si být dotazovan na zpětnou vazbu a stejně dotazník dorazil. Žádná komunikace že strany obchodu po té co jsem uhradil částku. Nevím kdy zboží přijde, ale verim že jednou dorazí.

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, vážený zákazníku, děkujme za nákup. Dotazník spokojenosti neodesílá prodávající, ale přímo server Heuréka. Od nás jde pouze dotaz, zda si zákazník přeje nebo nepřeje být informován o budoucích akcích, novinkách atd. a tento zákaznický pokyn samozřejmě respektujeme. Ohledně lhůty Vás kontaktoval náš zákaznický servis. Za zdržení se omlouváme. Admin

Nedodržena dodací lhůta 5 dní.

Na zboží které bylo skladem čekám už více než týden.Byl to dárek k narozeninám ale bohužel nestihl dorazit.

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, zboží od nás nemohlo nikam dorazit, nikam jsme ho neexpedovali - v objednávce jste zvolila osobní odběr, proto bylo zboží připraveno k osobnímu odběru a informovali Vás sms zprávou. Admin

• Nabízí co ani nemají skladem.

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, ano máte pravdu, ale takové produkty jsou označené příznakem "nedostupné" nebo "více než týden". Bohužel na některé zboží např. kotle, nebo štípačky je od výrobců rezervační fronta v řádu týdnů i měsíců - vystavené je mít musíme a i nadále budeme, protože s ohledem na uvedené skutečnosti je většina zákazníků ochotna akceptovat dodací lhůtu. Takovéto obchodní případy řešíme individuálně a náš zákaznický servis informuje nakupující mailem i telefonicky o termínech dodání. Admin

• Nedůvěra

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, nechápu o co se jedná. Admin

U zboží napsáno Skladem u dodavatele. Tak jsem se pro jistotu zeptal, jaká je dodací lhůta. No prý "Do dvou dnů u Vás". "Samozřejmě" to bylo týden. :(
    Navíc jsem měl objednanou dopravu Balík na poštu (abych nemusel řešit kdy dopravce přijede) a přijel Top Trans a ještě jsem musel platit v hotovosti místo kartou :(

• špatně zabalené zboží

Objednal jsem si žebřík. Prodávající bohužel zboží vůbec nezabalil a podle toho taky dopadlo. Zboží dorazilo poškrábané a otlučené. Jednalo se o kosmetické vady, funkčně v pořádku.

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, děkujeme za nákup v BAŤACZ. Mrzí nás vaše hodnocení nedoporučuji, přestože, jak píšete se jedná o kosmetické vady vzniklé při dopravě. Šestimetrový žebřík není lékárenská váha a při jeho používání další oděrky zcela jistě vzniknou. Navíc máte v košíku možnost volby "nadstandardní balení". Admin

• nespolech

Objednala jsem zboží (sekačku na trávu) , které měl obchod uvedené jako skladem do 3-5 dnů. Objednávku jsem zrušila po tom, co mi z obchodu přišel e-mail s tím ,že na skladě je sekačka "z loňským označením" a "je to ta samá , jen výrobce každý rok přečísluje " . Po telefonickém hovoru , kdy jsem trvala na dodání vybrané sekačky , prodejce sdělil že pokud výrobce sekačku má , tak to není problém , že ji tedy objedná a do druhého dne ji bude mít . E-mailová odpověď po 24 hodinách byla , že výrobce sekačku skladem nemá ......koupila jsem bez problému jinde , nabízelo ji hned několik e-shopů . Žádnou sekačku s "loňským označením" jsem nikde v žádném obchodě ani srovnávači nenašla . Tolik má osobní zkušenost .

Reakce obchodu BAŤACZ

Dobrý den, mrzí nás Vaše hodnocení, ale pro případné čtenáře se pokusím vysvětlit. To že vás náš zákaznický servis upozornil, že sekačka je vyrobená v roce 2021 rozhodně nepovažuji za chybu, naopak to je v souladu s firemním kodexem BAŤACZ. Jelikož máme od výrobce dostatek informací , že v r. 2022 dosud výroba tohoto stroje nejela, dovolím si tvrdit, že i ta sekačka, kterou jste koupila jinde má na výrobním štítku rok 2021, nebo možná i starší. Tolik mé osobní vysvětlení. Admin

• nepravdivá dostupnost

Objednávka zboží uvedeného skladem byla ze strany obchodu zrušena s odůvodněním "produkt bohužel nemá dovozce skladem".
    Tedy zboží skladem ani neměli, přestože bylo uvedeno skladem.

• Po objednání zboží *editováno* Baťa zrušil objednávku, protože se mu zboží nechtělo objednávat :-)

Zde už niky více.

Není to pravda. Admin

• Objednávka přijata a po několika dnech napsali že zboží neni

Nic už neobjednal zboží nabízí ale nemaji