Po uskuteční objednávky, objednávka nebyla obchodem nalezena. Po opětovné objednávce to samé!!! Proběhne tak akorát krádež osobních údajů. Pozor!!! Není se kam dovolat!

Vážený pane Karásku,
    je nám líto , že se vaše objednávky nepřenesly do našeho systému. Ve stejný den se všechny ostatní objednávky kompletně zpracovali. Bohužel ani naši IT nedohledali příčinu. Na e-maily odpovídáme vždy.

Objednal jsem 4pneu a volali mi že mají jenom 1.Tak to mají napsat a ne je prodavat.Strašný nedoporučuji.

Vážený zákazníku,
    na shopu máme uvedený počet dostupných kusů.

• Žádná komunikace

• dobré ceny, doprava zdarma
    • píšou skladem, ale nebylo skladem ani v centrálním skladu

Obchod neposlal potvrzující mail k mé objednávce a když jsem se ptala co se děje tak prý žádnou neevidují. Teď mi pošlou formulář na zhodnocení mého nákupu. K žádnému nedošlo radši jsem si koupila pneu jinde.

• Nefukncne telefone cislo
    • Obtiazna klmunikacia cez email
    • Nepltvrdena objednavka

To podstatne som napisal. Obchod vyzera mozno ok ale komunikacia strasna. Nechapem ze v dnesnej dobe je komunikacia cez email .

• nebyl jsem nikde informován že jsou gumy rok staré vyrobené říjen 2018

Žádné potvrzení objednávky ani sms, email. Dodnes nemám fakturu pro případ reklamace.

Dobrý den pane Stana,
    mrzí nás, že nejste spokojený. Objednávku jsme vyřídili 13.9. dopoledne. Potvrzení objednávky i faktura odešla na email uvedený v objednávce.

Neumí dodat nové pneu, prodávají jen hodně staré. Komunikace mizerna.

Reakce obchodu Barumak.cz

Dobrý den Pavle, 99% pneumatik jsou do 1 roku stáří. Pokud jsou 3starší DOT vždy voláme a informujeme zákazníka, tak jako jsme to udělali ve vašem případě.

Jedná se o obchod Dobré Pneu, ale zde, na Barumákovi vyprodávají sklad. Dostal jsem pne které byli více jak rok staré 02/18 o 120 kč jsem mohl mít letošní výrobu. Je to moje chyba chtěl jsem ušetřit.
    Doufal jsem že dle jména to bude kvalita BARUM, penu někde rok ležely.
    A zabaleny byly tak aby se nedalo datum při převzetí zkontrolovat.
    Ani dodací doba do druhé dne nebyla pravda o dva dny déle ale to ní až takový problém jen by to měli uvádět správně

Reakce obchodu Barumak.cz

Vážený pane Vráno. Letošní výrobu jste mít nemohl, protože jste si objednal Barum Bravuris 3, tedy loňský model. Letošní model je Barum Bravuris 5. Pneu jste objednal 12.3. odpoledne, expedováno bylo 13.3. dopoledne. Vaši objednávku jsme doručili nejkvalitnější dopravou DPD Private, proto nás mrzí vaše hodnocení.

• Nekomunikují, zboží neodeslali a nemají ani tel. číslo na webu

• Je to hrůza , zboží jsem si objednala a vůbec nedorazilo , psala jsem na email a neodepsali telefon nemaji prostě s vámi nekomunikují tomuto obchodu se radši vyhnout

Nic si neobjednavejte stejně to nepřijde a ani se vám neozvou

Reakce obchodu Barumak.cz

Dobrý den, bohužel, žádnou objednávku od Vás neregistrujeme.

• E shop ne prodejce

Neni prodejcem pneu jen preposilacem objednavek na DOBRE PNEU_priste objednam rovnou u dobre pneu.

• Dopravce pouze neschopná česká pošta, nelze vybrat jiného

Vůbec žádná reakce obchodu po ukončení objednávky, žádný potvrzující email, není uveden žádný telefon. Nevěděla jsem, zda vůbec někdo tuto objednávku bere na vědomí. Potřebovala jsem nutně vědět, zda bude doručeno druhý den. Takže jsem napsala dva emaily, kde jsem z tohoto důvodu objednávku zrušila. Opět vůbec žádná reakce. Druhý den jsem dostala SMS od dopravce, že doručí zboží v rozmezí asi od 9 hod. do 18 hod. Pokud jsem to nevěděla alespoň den předem, v den objednávky, stejně bych to nemohla převzít. Ještě jsem nezažila, aby nějaký internetový obchod vůbec nereagoval.

• Špatně oštitkovaná zásilka pro poštu způsobila velké zpoždění zásilky.

• žádná
    • Ani se neobtěžovali poslat potvrzení objednávky, natož zboží :-)
    • Nekomunikují

Pneu jsem koupil jinde... nabídka a konkurence prodejců je naštěstí veliká.

Neni kam volat, na email neodpovidaji. Objednavku jsem po tydnu bez reakce zrusil.

• Zboží dorazilo nepoškozené a v čas
    • Objednala jsem pneu značky Kormoran a obdržela jsem značku
    • Orium bez předchozího upozornění a na dobírku. Divné jednání obchodu.

Obchod super,přepravce (česká pošta)tragedie.