• cena, rychlost
    • nemaji zadne telefonni cislo, ja jsem nedostal zadne podtvrzeni objednavki. Musil jsem to zrusit (napsal jsem email) a objednat v jinem obhodu. A nebylo to zruseno take a zbozi dorzaili. Ne muze to byt ze mame zadny telefonny kontakt

• dobrá cena
    • Spolupracuje pouze s Českou poštou, nemá možnost výběru jiné přepravní firmy. Vím, že to není jejich chyba, že Pošta není schopna už přes týden doručit zásilku, tak mají ale spolupracovat se spolehlivější firmou

Dokud budou na přepravu zásilek používat pouze Českou poštu, tak se nedá počítat s včasným dodáním. Takže se nedá doporučit.

• Ještě nevím, snad ceny...
    • Dodržení termínu dodání,slabší komunikace

hledal jsem konkrétní zboží za nejnižší cenu včetně dopravy, nevěřte slíbeným termínům dodání, zatím nemohu více hodnotit

• přehlednost
    • špatná komunikace ba přímo tragická

3 pneumatiky dorazily s datem výroby 03/2014 a jedna z 10/2013 tzn více jak 2 roky staré.

• Nedá se tam dovolat,faktura přijde z jiné firmy a nesouhlasí cena.

• Nevěrohodnost
    • překrucování skutečnosti dle svých potřeb
    • dodání jiné výše faktury než byla provedena objednávka
    • Telefon nefunguje dá se říct vůbec

nepoužívat

Reakce obchodu Barumak.cz

je nám líto ,že nejste spokojen. Telefon samozřejmě funguje pouze v pracovní době. Objednávka, dobírka i faktura je na stejnou částku. Doprava je na faktuře uvedena v levém dolním rohu nad kolonkou celkem k úhradě.

• žádné, vždy když jsem rozkliknul pneu tak stránka neextistovala.

Reakce obchodu Barumak.cz

toto bylo způsobenou chybou v datech. Děkujeme za upozornění. Chybu jsme již opravili.

• nízká cena
    • nulová komunikace, žádné info o přijetí objednávky, žádná možnost správy účtu, vůbec mi nedodali fakturu, přestože podle webu je to slovenská firma tak dodavatel je Dobré Pneu s.r.o. z ČR

rizikový nákup bez dokladu, takže 0% šance reklamovat, vrátit zboží, nejasný prodejce

• nefunkční kontakty, nedodání dokladu o nákupu, bez záruky

Nekupovat, sice mají bezva ceny, zboží dojde, ale bez dokladu, tedy bez záruky. Nikoho neseženete na kontaktech. Po delším pátrání se dokážete dostat k vlastnímu distributorovi. Barumak.cz jen přeprodává.