10 den po objednani a porad zadna informace o objednavce ani email o stavu objednavky. Na telefon se neda dovolat. Nekomunikuji

Je to přesně týden od objednání a zaplacení zboží a stále nemám žádné info o zboží.

• Rychle dodani
    • Nefunkcni zbozi

Vážená paní Sanderová,
    mrzí nás Vaše hodnocení. Máme reklamační oddělení, které by se touto záležitostí zabývalo k Vaší plné spokojenosti, ale od Vás nám žádná informace nepřišla.
    Petr, Babytip.

• Neaktuální skladové zásoby

Bylo mi emailem sděleno,že se zboží velmi rychle vyprodalo a nestačily se aktualizovat skladové zásoby. I po několika dnech bylo zboží na e-shopu stále dostupné skladem. Jsem ráda,že jsem objednala na dobírku, kdoví kde bych teď peníze honila

Dobrý den paní Tvrdá,
    mrzí nás Vaše recenze, protože jsme Vás ihned informovali o stavu objednávky. Vámi vybraná odsávačka mléka je dlouhodobě nedostupná u dodavatele. Měli jsme posledních pár kusů a ty se rychle vyprodaly a nestačil se e-shop aktualizovat. Produkt se pak ještě chvíli zobrazoval, ale stav zásob byl nula. Takže nešlo přidat do košíku. Bohužel lépe to správce stránek neumí:-(
    Nemusíte mít obavy o peníze, protože v případě platby předem zasíláme zálohovou fakturu až ve chvíli, kdy máme zboží zkontrolované a připravené k expedici.
    Petr, Babytip.

Zboží objednáno před 7 dny. Přišlo potvrzení objednávky, od té doby žádná reakce obchodu. Zboží nedorazilo.

Vážená paní Crhová,
    zboží jste si objednala v pátek 23 .9. odpoledne a nebylo skladem. Což jste viděla v průběhu objednávacího procesu a poté v potvrzení objednávky. Dále jste tam měla uvedeno čekací lhůta na naskladnění 5 dnu (pracovních). Přes víkendy nepracujeme a ani kurýrní služby. V pondělí jsme zboží objednali, hned po dodání dodavatelem, což byl čt, jsme zabalili a v pátek odeslali. Veškeré informace jsou v emailu objednávky tak nezatěžujeme zákazníky dalšími emaily, že budeme naskladňovat, případně, že čekáme na naskladnění.
    Petr Babytip

nepřišlo mi zboží za které sem si zaplatila

• Zboží stále nemám...

Protože mám za pár dní termín porodu, objednala jsem pouze věci skladem... Objednávka 14.6. v 21:59. 15.6. v 11:50 jsem obchod urgovala, aby mi poslali mail s pokyny k platbě. Ten "laskavě" došel až 16.6. v 7:06. Okamžitě jsem zaplatila okamžitou platbou... Od té doby ticho po pěšině. Je 21.6. 17:30...Telefon mi 5x nikdo nevzal

• Široký sortiment
    • na jeden email mi odpověděli
    • nepřišel mi email s potvrzením objednávky
    • bylo potřeba počkat na naskladnění zboží a nikdo mě neinformoval, že se odeslání zdrží
    • špatná komunikace

Vážená paní Walkerová,
    potvrzení objednávky Vám bylo zasláno hned po vytvoření objednávky. Provedl jsem kontrolu na našem emailovém serveru kde nám chodí veškeré kopie mailů. Pravděpodobně potvrzující email najdete ve spamu.
    U každého zboží je uvedeno jestli je skladem nebo není. A pak je tam uvedena dostupnost. Z 8 položek nám 2 chyběly, na které jsme čekali a byla u nich dostupnost 7 dní. Ve čt jste vytvořila objednávku a ve st jsme Vám zboží odeslali.
    Domnívám se, že informace obsažené u zboží a v emailu jsou dostačující pro informování zákazníků o dostupnosti zboží, ale děkuji za Váš podnět.
    Petr Babytip.cz

• Objednala jsem si dětskou matraci do cestovní postýlky, 10.5. jsem ji zaplatila a do dnešní dne jí nemám, přesto, že byla skladem!!!

Vážená paní Zrnečková,
    vaše tvrzení je nepřesné, protože shop zobrazuje SKLADEM U DODAVATELE. A čekáme na naskladnění této matrace, ale ani přes urgenci nám ji dodavatel nedodal. Mrzí nás tato skutečnost a snažíme se zajistit náhradu, ale ani jiní dodavatelé ji nemají skladem.
    Petr Babytip.cz

Bohužel obchod nedoporučuji . komunikace je hrozná , až na urgování po mailu mi bylo sděleno, že čekají na zboží . Objednáno a ihned uhrazeno bylo 1.3. , ticho po pěšině bylo do mého emailu 10.3. a odpověd 11.3. .
    Mrzí mě to ,ale nedoporučuji .Doufám , že dostanu své peníze zpět .

Vážená paní Míšo,
    Vámi vybrané zboží není skladem což bylo uvedeno na webu i v potvrzovacím emailu. Snažili jsme se danou přebalovací podložku zajistit, ale dodavatel nám ji nedodal i když nám to slíbil:-( Mrzí nás tato situace. Peníze vám již byly převedeny na účet.
    Petr Babytip.cz

• 8. den od objednávky a zboží nedorazilo.

Vážená paní Dano,
    U vaší objednávky řešíme barvy dudlíků a vzory co jste si objednala. Byl vám 10.3. odeslán mail s dotazem, zda můžeme poslat náhradní vzory. A na tomto bodě se bohužel pozastavilo vyřizování vaší objednávky, protože jsme do dnešního dne nedostali odpověď. Pro upřesnění dnes je to sedmý den od objednávky.
    Petr Babytip.cz

Zboží nedorazilo. Až po několika telefonátech mi bylo sděleno, že zboží nemá dodavatel skladem, tak teprve se ho pokusí sehnat jinde. Po odstoupení od smlouvy mi byly peníze vráceny až po x-tém telefonátu. Komunikace ze strany obchodu nulová.

Vážená zákaznice,
    dovoluji si reagovat na vaší recenzi. Zboží, které jste si objednala nebylo skladem a nedošlo k přenesení údajů do balícího systému (problémy na straně dodavatele programu) a proto se s objednávkou aktivně nepracovalo. Po vašem upozornění byl program opraven a po dohodě peníze vráceny na váš účet. Za komplikace se omlouvám.
    Petr Babytip.cz

Obchod zrušil objednávku z důvodu nedostupnosti zboží, předem uhrazená kupní cena však ani přes opakované urgence dosud nebyla vrácena a obchod nekomunikuje.

Vážená paní Barbaro,
    zrušení objednávky došlo po vzájemné dohodě, jelikož u vámi vybraného zboží došlo k výpadku na na trhu. V dnešní době se to bohužel stává. Mrzí nás to, že jsme nedokázali vyhovět vaším požadavkům. Peníze vám byly vráceny na účet v zákonném termínu.
    Petr Babytip.cz

Obchod zboží nedodal s výmluvou, že při zkoušce byl skladový kus nefunkční. Toto vyjádření trvalo 8 dní (5 pracovních dní). Nedoporučuji.

Vážená paní Adélo,
    před odesláním zboží, které to umožňuje, kontrolujeme. U ohřívačky, kterou jste objednala byla elektronická závada. Žádali jsme u dodavatele dodání nového kusu, ale bohužel z důvodu vytížení před vánoci není schopen nový kus dodat v krátké době. Proto nám vyjádření trvalo déle. Nabídli jsme vám jiný model, ale to jste odmítla. Žádala jste vrácení peněžních prostředků což jsme učinili. Mrzí nás tato situace, ale snažili jsme se vám vyjít vstříc.

• Nízké ceny
    • Délka dodací lhůty

Eshop s nízkými cenami, avšak dlouhou dodací lhůtou. Nakoupila jsem zboží označené jako skladem, přesto objednávka nebyla expedována ani týden po objednání, uhrazena byla okamžitě kartou. Po urgenci, změněn stav objednávky, avšak email zůstal bez odpovědi.

Vážená zákaznice,
    vámi vybrané zboží bylo skladem a dodací lhůta se se prodloužila z důvodu implementace Zásilkovny. Vaše objednávka přišla v době, kdy naši IT pracovali na této nové službě a tím došlo ke zdržení expedice. Omlouváme se za komplikace.
    Petr Babytip.cz

• Údaje k platbě mi nedorazily ani po zaslání mailu.

• Stále čekám až mi prijde zpráva že si můžu zboží vyzvednout a to psali že maji zboží skladem :(

Obchod je kousek ale k čemu to když i z Prahy mi doručí zboží dřív než se tady uráčí mi vydat zboží co je skladem

Slibovali dodání 1-2 dny, dodání po týdnu (ok byly dva svátky), po zavolání do e-shopu , paní těžce arogantní, odeslali az poté, co jsme se ozvali. Zboží bylo předem hrazeno.

• Bohužel žádné výhody. Zboží zatím nedoruceno.
    • Zboží víc jak po 14 dnech nedoručeno.
    • Ze strany obchodu žádné info ke stavu objednávky. Kdybych sama nezavolala tak nic nevím.

Zboží zaplaceno ihned převodem, více jak 14dni a zboží nedoručeno a žádné informace k dodání zboží. Jsem zklamaná dárky jsou na vanoce tak doufam, ze dorazí.

Vážená paní,
    děkuji za čas strávený nad sepsání hodnocení, ale netuším proč jste napsala nedoporučující hodnocení. Ze strany obchodu vám došly automatické emaily k objednávce. Následující den po objednání jsme Vás telefonicky informovali, že máme na skladě 1 ks křesílka. Objednávka byla na 2 ks. A doba naskladnění může být delší než 14 dnů. Oznámila jste, že počkáte na naskladnění.
    Vaše tvrzení, že jste nedostala žádné informace k dodání se nezakládá na pravdě.

Zboží objednáno před 10 dny a zatím žádná reakce od obchodu, kdy zboží dorazí.