• nemohu posoudit

spolehlivý a rychlý

• velký výběr,profesionální přístup

vřele doporučuji

• ceny
    • slevy, akce - třeba poštovné zdarma
    • na faktuře uveden jiný dodavatel (Streethouse, s.r.o.), snad by to nebyl problém při případné reklamaci

Obchod proběhl v pořádku, zboží je hezké, kvalitní, ostatní zmíněno výše.

Reakce obchodu Babysport.cz

Dobrý den Petro, společnost Streethouse, s.r.o. je vlastníkem a provozovatelem internetového obchodu Babysport. Děkujeme za Vaší důvěru a přejeme Hezké Vánoce! Babysport team

• spolehlivost, dobrá komunikace

• dlouhá dodací lhůta

• Přehledné stránky,přijatelné ceny,perfektní komunikace
    • žádné jsem nezjistila

spokojenost 100%,mohu každému doporučit

• Prevody miry bot z UK a US na evropske a lepsi hledani mir u konktetnich znacek - idalni, kdyby byly hned u bot, kde je to treba a ne je hledat v douhem seznamu.

• Balik byl oznacen jinym eshopem. Problem pri dorucovani. Neprislo avizo ue je balik na ceste

• Hezke přehledné stránky
    • Špatná komunikace a žádná snaha o nápravu problému

Zboží bylo velmi výhodné a měla jsem pocit,že jako v předchozí objednávce před rokem vše bude v pořádku.Škoda,že se to neopakovalo i tentokrát.Čekala jsem dost dlouho na zboží a nakonec jsem si vše musela zjistit sama a zrušit objednávku kvůli nekompetenci pracovnic po telefonu.Škoda!

• Zboží objednáte a dlouho se nic neděje
    • Pokud máte štěstí, někdy přijde i po 2 měsících
    • Kamarádka dostala z cca 5 objednaných věcí jednu a stalo se i to, že objednávka byla ze strany obchodu zrušena - bezdůvodně, asi to, co nabízeli, vůbec neměli

Je to sázka do loterie - pokud věc potřebujete a do nějakého konkrétního času, raději NE

Naprostá spokojenost

• Velmi levné značkové sportovní zboží

• Děkuji za vysvětlení,ale to že momentálně dokončujete vylepšení v rezervačním systému,jsem od Vás slyšela po telefonu už v březnu,kdy jste mě ujišťovala,že objednávka dorazí a vše dáte do pořádku.Teď máme listopad,zboží nedorazilo a upřímně řečeno už mě komunikace s Babysportem unavuje.Zboží,které jsem objednávala už dávno nemáte a možná ani neměli na skladě.Nikdo z obchodu se ani neobtěžoval zavolat nebo napsat,proto navrhuji vylepšit nejen rezervační systém,ale hlavně vztah k zákazníkovi.

BABYSPORT ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !!!!!!!!

Reakce obchodu Babysport.cz

Dobrý den Iveto,

pro dořešení Vaší situace Vás prosím o zaslání kontaktu na Vás na e-mail [email protected].

Nebo nás, prosím, kontaktujte na tel. č. 312 777 996.

Děkuji.

Pavlína Svobodová, Zákaznický servis.