• absolutně nulová komunikace

obchod nedoporučuji, co píší že je skladem tak není pravda, pak nikdo nekomunikuje až se nakonec dozvíte že objednávku zrušili.

• Nic.
    • Největší slabinou je sám provozovatel obchodu.

Další šmejd na českém internetu. Po deseti dnech od objednání, objednané zboží nemám. Obchod nekomunikuje. Nedoporučuju nikomu zde nakupovat.

• Docela přehledné www stránky, akční ceny
    • Ačkoli je zboží psané - skladem - stalo se mi již 2x, že položka byla stornována ze strany obchodu.

Je to bezpečný internetový obchod - nikdy jsem sice nereklamovala, ale nebráním se opětovnému nákupu.

• Rychlost, komunikace, vstřícnost
    • Omezená nabídka velikostí

Moc ochotní

• Super ceny

Doporučuji, zboží za výborné ceny a ještě akxe na poštovné zdarma.

• omezení velikostí

dobrá cena zanačkového výprodeje

Ochota, rychlost, spolehlivost.

• Příznivější ceny, než v kamenných obchodech. Akce na dopravu zdarma.
    • Objednala jsem 2 bundy a jedna z nich má jiný potisk, než bylo na fotografii uvedeno - podkladová barva stejná, ale díky potisku vypadá bunda jinak, takže syn byl zklamaný. Bundu vracet nebudu, neboť zjevně tu původní již nemají a nechci investovat do poštovného, ale přemýšlím, jestli zde ještě někdy budu větrovku objednávat.

Nakupovala jsem již vícekrát a jednou mi přišly omylem jiné boty. Vše bylo ale nakonec vyřešeno k mé spokojenosti. Celkově zde nakupování můžu doporučit, akorát ceny cca před 2 lety bývaly příznivější. Teď sice inzerují stále nějaké akce, ale také pořád mění ceník oblečení, takže pokud se člověk neorientuje, tak nakonec ta sleva nemusí být tak velká, jak se inzeruje, neboť věc nejprve zdraží a pak napíší 50% sleva. Ale asi to patří k obchodní strategii.

nabízí zboží s uvedením, že je na skladě - objednávku zruší a zboží nadále nabízí...

Přehledné stránky, komunikace s obchodem dobrá

Spokojenost.

• nabízí zboží, které nemá

• super komunikace,rychlost

• .
    • .

• Výběr zboží mi dost zkomplikoval fakt, že jsem na stránkách obchodu nenašla tabulku velikostí oblečení zn. Trimm (tabulky velikostí jiných značek ano). Pokud obchod tuto značku nabízí, měl by, podle mě, uvést i tabulku velikostí.

• nekvalitní zboží

Zboží dorazilo, bohužel nekvalitní, zaslala jsem ho zpátky. Peníze vrátili, to jo (musí se s nimi komunikovat a urgovat), ale příště již zde nakupovat nebudu. Už nevěřím kvalitě zboží.

• Ochota vyjit vstric,skvela komunikace,kvalitni a levne obleceni,moznost uplatneni slevy z kuponky a doprava zdarma.
    • Zadne!

Spokojena na 100%

• no už je to min.14 dni od objednání a nikdo se nozval ani nenapsal, proč to nedoručují :-(

• Dobré značky, dobré ceny
    • Delší doba dodání

Všechno v pořádku, v případě problémů zavolali a vše probrali ústně.

rychlost dodání
    zboží hezké