Po týdnu od objednávky se nic neděje,obchod nekomunikuje,při sledování zásilky je stav stále neměnný,nedá si nikam dovolat(možná pouze polský mesenger,který nijak nereaguje) J.B.

Reakce obchodu BabyHit.cz

bohužel nerozumíme hodnocení a velmi nás mrzí, žádný email ani zprávu na messenger jsme neobdrželi. Funguje normálně v jazyce českém.
    Kontaktujte nás prosím emailem ohledně Vaší objednávky.

• Objednávku zrušil obchod bez uvedení důvodu asi po 4 dnech
    • hodnocení zasláno na zboží, které nebylo objednáno

nedoporučuji nakupovat v obchodě, zboží nedorazi, minimální komunikace

Reakce obchodu BabyHit.cz

bohužel jsme Vás několikrát informovali o problematické dostupnosti objednaného produktu. Nakonec jste se rozhodli objednávku zrušit, platba byla vrácena ihned. Omlouváme se Vám za všechny komplikace.

babyhit

• Rychlé vrácení peněz po zrušení objednávky(na zboží by se muselo čekat cca 3 týdny, což ale nemohli stejně potvrdit)
    • Inzerovane zboží s čekací dobou 2 dny doručení nebylo ani po týdnu a půl k dispozici. Obchod mi informací sdelit až po tom, co jsem jim sama napsala. Očekávala bych, že se proaktivne ozvou se zpožděním sami. Bohužel.

Reakce obchodu BabyHit.cz

moc nás mrzí, že dodání zboží bylo opožděné. Objednávku jsme po domluvě zrušili.

babyhit

Přišly mi adaptéry na kocarek co nepasuji tak jsem jela na prodejnu v Ostravě, že si to vyměním.Obchod zavřený žádné informace proč a kdy bude otevřený, telefon je vypnutý a na email nikdo nereaguje.Uz nikdy víc velké zklamání

Reakce obchodu BabyHit.cz

Dobrý den, prodejna byla několik týdnů uzavřena, nicméně zaslané vratky zboží jsme stále přijímali. Pokud jste objednávala online, je bohužel potřeba se na výměně předem domluvit. Prodejna však bude brzy znovu otevřena :)

• Nabízí to co nemaji

Reakce obchodu BabyHit.cz

produkt nebyl skladem, o prodloužené době dodání jsme Vás ihned kontaktovali a objednávku následně zrušili.

babyhit

• po objednani tovaru, kt. bol v tom case dostupny, mi bol doruceny mail ohladom mozneho dorucenia az o mesiac

Reakce obchodu BabyHit.cz

byl dostupný od dodavatele, bohužel to, že je posunutý termín dostupnosti od dodavatele nemůžeme ovlivnit. Ihned jsme Vás o této situaci informovali.

babyhit

Naprosto nedoporučuji přes tento obchod nakupovat. Na začátku prosince jsem si objednala zboží, které měli mít údajně na skladě, za skvělou cenu. Za pár dní mě kontaktovali, že zboží budou mít od výrobce až cca za měsíc a doba dodání se tím pádem změní. Souhlasila jsem, že na zboží počkám, pokud se nezmění jeho původní cena. Vše mi bylo přislíbeno. Uběhlo víc jak měsíc a prodejce stále mlčí. Nereaguje na maily. Výrobek na svých stránkách zdražili o několik tisíc a na mé e-maily vůbec nereaguji. Dejte si na tento internetový obchod pozor!

Reakce obchodu BabyHit.cz

zkontrolujte prosím email poštu spam. Na všechny emaily je odpovězeno. Poslední odpověď je zaslána 24.1. a bohužel jsme neobdrželi odpověď. Zboží nebylo od začátku skladem a informovali jsme Vás o posunuté dostupnosti produktu u producenta s otázkou, zda budete chtít počkat a nebo objednávku zrušit.

babyhit

• Nikdo nekomunikuje, avizováno dodání do 5 dní.
    • Zaplaceno, zatím po týdnu nedodáno.

Reakce obchodu BabyHit.cz

zkontrolujte prosím poštu spam. Všechny informace jsou podány a čekali jsme na dodání zboží.

• super ceny
    • maji chat
    • doba doruceni neodpovida realite

The product on the website seemed to be available, after two weeks of waiting I checked the website which said that the product waiting time is 2 weeks. I wasn't notified about it. Customer service confirmed that product will arrive 'this week' and nothing was sent to me anyway.
    Just improve your customer care and have realistic delivery date on the website

Reakce obchodu BabyHit.cz

o opožděné dodávce zboží od výrobce jsme Vás informovali emailem, za dlouhé čekání se omlouváme.

• Ceny díky překupování z Polska
    • Přestože na e-shopu byl produkt označen jako dostupný, dva dny po nákupu mi přišla zpráva, že dodavatel z Polska produkt nemá skladem.

Reakce obchodu BabyHit.cz

jsme polská firma a ne překupníci zboží :) Zboží nebylo skladem a při objednání u výrobce jsme dostali informaci, že je výrobek v tuto chvíli nedostupný. Ihned jsme Vás informovali, nato vrátili platbu a objednávku zrušili.

babyhit

Bohuzel obchod nabizi produkty, ktere pise ze ma skladem, ale skladem nejsou, penize sice vratili hned, ale nesmazali z nabidky. Klasika, objednate levnou vec, zavolaji ze nemaji a nabidnou drazsi, ktera je skladem. Majitel eshopu by se nad sebou mel zamyslet nebo vyhodit skladnika. Kazdopadne tuhle praktiku dela kazdej druhej eshop.

Reakce obchodu BabyHit.cz

mrzí nás, že došlo k takové komplikaci. Objednávka je zrušená :)

babyhit

• Zboží, které jsem si objednal jako že je na skladě, tak ve skutečnosti na skladě není a ani se nesnaží chybu v systému po zjištění opravit. Nabídnou Vám pak podobný produkt, který skladem mají.

Reakce obchodu BabyHit.cz

v případě že nebyl produkt dostupný jsme nabídli novější model ve stejné ceně. Mrzí nás, že došlo k nedorozumění.

babyhit

Za prve. Objednavka nedorazila uz skoro 3 tydny. A za dalsi v hodnoceni mam i jiny zbozi nez jsem zakoupila.. tak nevim, kde je chyba.

Reakce obchodu BabyHit.cz

objednávka byla odeslána ihned další den po vytvoření a převzata kurýrem. Po telefonu jsme s Vámi řešili, že se pozastavilo doručováno u dopravce, nacož jsme ho kontaktovali s prosbou o pomoc a za dva dny byla objednávka doručena. Mrzí nás toto hodnocení, je to chyba na straně dopravce.

babyhit

Zatím mohu hodnotit pouze to, jestli zboží dorazilo v době, kterou přislíbil prodávající na svých stránkách v den nákupu (8 dní), dnes je to již 12 dní a stále beze změny. Žádná omluva, kompenzace nic.

• 6.12.23 potvrzená, přijatá objednávka, 14.12.23 informace - chtěli jsme vás informovat, že právě dokončujeme produkty pro vaši objednávku číslo 1419825.O dalším postupu v objednávce vás budeme průběžně informovat.
    Dnes už je 18.12.23 a co dál? Tak počkám, snad to ještě letos dorazí na moji adresu.

Reakce obchodu BabyHit.cz

Dobrý den, objednaná autosedačka není skladem. Informovali jsme Vás o termínu dodání od výrobce na Váš email. :)

• Eshop lže
    • Komunikace v polštině, nikoliv češtině

Eshop uvedl, že položka, jako mnoho ostatních, je skladem u dodoavatele s dodáním 3 - 5 dní. Po více jak týdnu, kdy položka stále nedorazila, se podařilo zjistit přes telefonní linku, že položka bude skladem až za další týden. Následně dorazil email v polštině, kde patrně píší, že položka bude skladem ještě později.

Reakce obchodu BabyHit.cz

komunikujeme s Vámi česky, jak telefonicky, tak emailem. O opožděném dodání jsme Vás informovali telefonicky.
    Následně přišel jeden email v polštině, protože se kolegyně popletla, jak jsme se následně v emailu omluvili. Opravdu nás velmi mrzí, že Vás jeden omylem zaslaný email v polštině takto pohoršil. Vaši objednávku odešleme ihned po doručení zboží.

babyhit.cz

Nic z toho co je uvedeno ze jsem koupila,jsem ve skutečnosti nekoupila

Reakce obchodu BabyHit.cz

ano, objednávku jsme totiž na Vaši žádost zrušili. Platba byla ihned vrácena na účet.

• lákavé ceny
    • peníze byly vráceny, ale muselnjsem si počkat .
    • zboží označené skladem, nebylo skladem. Údajně skladové zasoby nebyly propsány. S odstupem 2 týdnů však zboží svítí jako "skladem"...
    • Byla mi nabídnuta jiná dětská sedačka, ale ta nebyla v eshopu ani zalistovaná. Prý ji ještě neudělali viditelnou pro zákazníky, jen pro prodavače.
    • celý nákup a všechny okolnosti na mě nepůsobily dobře. Bohužel mi to připomínalo podvod.

Celkový dojem je takový, že se vás pokusí nalákat na dobrou cenu zboží a poté nabídnout něco jiného, když už jste zaplatili. Byl to můj první a poslední nákup tady, neměl jsem z toho vůbec dobrý pocit.

Reakce obchodu BabyHit.cz

velmi nás mrzí Váš nedobrý pocit z objednávky.
    Autosedačka bohužel nebyla dostupná u producenta. Nabídli jsme Vám novější model ve stejné ceně. Rozdíl ceny jsme vzaly na sebe. Peníze byly vráceny ihned po obdržení informace ohledně zrušení objednávky.

babyhit.cz

Objednávka mi téměř po měsíci dosud nedorazila. Obchod sám od sebe nekomunikuje, po urgenci pouze oznámil, že stále neobdržel jeden z objednaných předmětů od subdodavatele. Od té doby ale opět žádná komunikace a přitom přislíbený termín dodání již uplynul.

Reakce obchodu BabyHit.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše hodnocení, protože se nám bohužel nepodařilo se s Vámi spojit telefonicky a na email jsme dostali odpověď teprve dnes. Dle domluvy objednávka bude odeslaná bez nedostupného produktu :)